Skocz do zawartości


Zdjęcie

Author Annaberg TOUR - zmiana terminu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#21 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 kwiecień 2011 - 18:18

Tam nie ma takich pagórków. Jedyne większe wzniesienie to Góra Świętej Anny, jest kilka maleńkich pagórków. Przypomina to odcinek z Żywca do Ślemienia, lub ewentualnie z Kobiernic do Tresnej.

#22 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 27 kwiecień 2011 - 22:55

Tam nie ma takich pagórków. Jedyne większe wzniesienie to Góra Świętej Anny, jest kilka maleńkich pagórków. Przypomina to odcinek z Żywca do Ślemienia, lub ewentualnie z Kobiernic do Tresnej.

to prawie płasko:)

#23 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 06:12

Przyjedź, zobacz,wygraj. To pogadamy.
AP

#24 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 07:17

Przyjedź, zobacz,wygraj. To pogadamy.
AP

mój komentarz dotyczył opisu trasy przez innego forowicza,gdyby przypadkiem kolega nie zauważył...

#25 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 07:36

kolega zauważył, kolega zachęca do udziału !
AP

#26 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 kwiecień 2011 - 18:30

kolega zauważył, kolega zachęca do udziału !
AP

don't worry,be happy,jadę wszystkie na południu,więc nie omieszkam powalczyć,jeśli dzień będzie swojski pod nóżkę i sprzet nie nawali:)

#27 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 08 maj 2011 - 21:49

Próbowałem się zgłosić, ale wyskakuje mi że podaje niepoprawny pesel. Może wiecie co jest nie tak :?: .

#28 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 09 maj 2011 - 19:54

Wpisz poprawny pesel.

#29 Jakub123

Jakub123
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 maj 2011 - 20:36

:D

#30 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 09 maj 2011 - 21:35

Wpisz poprawny pesel.


Gdybym tego nie zrobił to bym przecież tu nie pisał.

#31 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 10 maj 2011 - 19:16

Próbowałem się zgłosić, ale wyskakuje mi że podaje niepoprawny pesel. Może wiecie co jest nie tak :?: .

W zeszłym roku zgłaszając się na Pętlę Beskidzką miałem podobny problem. Wysłałem jeszcze raz zgłoszenie i po problemie.

#32 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 11 maj 2011 - 09:23

Program sprawdza poprawność wpisu po numerze PESEL. Błędnie wpisane numery automatycznie odrzuca. Proszę uważnie wpisywać swoje numery, reszta jest mniej istotna. PESEL to podstawa rejestracji, ubezpieczenia, itp.

#33 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 12 maj 2011 - 06:14

To ja poproszę o wpisywanie tych mniej istotnych rzeczy również w miarę solidnie.
Mam wtedy mniej poprawek i mniej jest moich pomyłek w zestawieniach punktowych :-)
Pzdr.
Ale fakt jak jest pesel to łatwiej zidentyfikować osobnika :-)
Podobno są unikatowe dla każdej osoby. Nie dotyczy to takich instytucji jak np ZUS gdzie moja kochana małżonka pomimo poprawnego nr pesel posiadała 3 konta na 3 osoby :-)

#34 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 maj 2011 - 07:24

Może jakaś skrócona wersja zapisów dla tych którzy już wcześniej startowali? W końcu to jeden cykl, a na każde zawody trzeba wszystkie dane od początku podawać.
Np. wysyłać tylko imię i nazwisko. I dla Was prościej i dla nas, a prawdopodobieństwo zrobienia literówki itp mniejsze ;-)

#35 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 12 maj 2011 - 07:49

Może jakaś skrócona wersja zapisów dla tych którzy już wcześniej startowali? W końcu to jeden cykl, a na każde zawody trzeba wszystkie dane od początku podawać.
Np. wysyłać tylko imię i nazwisko. I dla Was prościej i dla nas, a prawdopodobieństwo zrobienia literówki itp mniejsze ;-)


W sezonie 2012 tak będzie: raz zapisy na cały cykl z opcją wyboru dla poszczególnych imprez.
Konsolidujemy się to trochę trwa, ale cykl niemowlęciem jest bo funkcjonuje dopiero 2 rok ...

#36 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 maj 2011 - 07:50

Karol_R, jest duże prawdopodobieństwo że od przyszłego sezonu tak będzie, niestety na ten rok się nie udało. Literówki to mały problem, większy to np zgodność imienie, nazwiska a inne miasto, jak nie ma innych danych to ciężko w takiej sytuacji stwierdzić jednoznacznie czy to ta sama osoba.

#37 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 12 maj 2011 - 09:44

Takie małe porównanie: przygotowanie wyścigu trwa w okresie minimum 3-4 miesięcy. Same uzgodnienia z policją to minimum 30 dni. A zapisanie się do formularza to ok. 5 minut dla przygotowanego zawodnika który ma przy sobie dowód osobisty ;-)

I gdzie tu jaka sprawiedliwość? :-P

#38 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 12 maj 2011 - 16:18

Można na jednym przelewie puścić za puchar równicy i wyścig w zdzieszowicach?

#39 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 12 maj 2011 - 22:27

A zapisanie się do formularza to ok. 5 minut dla przygotowanego zawodnika który ma przy sobie dowód osobisty ;-)

I gdzie tu jaka sprawiedliwość? :-P

Bardziej chodziło mi o ułatwienie dla organizator, bo teraz jak zauważyłem to uzupełniacz listy startowej (mickrz?) musi wszystkich z palca wpisywać ;-)

#40 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 13 maj 2011 - 06:28

Można na jednym przelewie puścić za puchar równicy i wyścig w zdzieszowicach?


Można.