Skocz do zawartości


Zdjęcie

Author Annaberg TOUR - zmiana terminu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
98 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2011 - 08:23

No jak to, myślałem, że już wszystko jest gotowe na 100%

#62 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maj 2011 - 08:26

pewnie się rozpędzają w walce z pseduokibicami :roll:

#63 Jakub123

Jakub123
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 maj 2011 - 10:08

No jak to, myślałem, że już wszystko jest gotowe na 100%


"JP na 100%" ;) :)

#64 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 22 maj 2011 - 11:04

Co to za jaja z Milicją? słyszałem że nie dali zgody psubraty

Ja nie wiem co się z nimi dzieje, wczoraj jakiś burak w Ustroniu zaczął cwaniakować i przez niego były problemy na początku trasy, Wiesiek musi się zgłosić na komendę i nie wiadomo czy Author Annaberg Tour w Zdzieszowicach się odbędzie. Człowiek chce coś dobrego zrobić a tutaj wychodzą takie problemy.

#65 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2011 - 11:18

Pójdzie siedzieć?

#66 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 22 maj 2011 - 11:21

Pójdzie siedzieć?

Tego nie wiem. Lepiej nic na ten temat już nie pisać bo może być z tego problem.

#67 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maj 2011 - 12:04

Trochę tez naszej winy, jedziemy jak wariaci, wymuszamy pierwszeństwo. W mojej grupie na Velo Carpathica goście jechali lewą stroną. Nie zapominajmy, że policja odpowiada za bezpieczeństwo, cokolwiek byśmy o nich myśleli. Nie stosując przepisów sami sobie strzelamy w kolano...

#68 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 22 maj 2011 - 12:22

U mnie w ogonie było dość rozsądnie i bez przegięć.

#69 Jakub123

Jakub123
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 maj 2011 - 12:35

U mnie w ogonie było dość rozsądnie i bez przegięć.


i) w jakim ogonie? :D
ii) z Twojego punktu widzenia było rozsądnie i bez przegięć :) A wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i Panowie z Policji mogą (i pewno) mają zgoła inne spostrzeżenia w tej materii.

#70 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 maj 2011 - 17:09

ja tam nie wiem czemu jesteśmy traktowani jak potencjalni przestępcy. może lepiej na piwo iść pod budkę zamiast się coś poruszać... a... tego też już w tym kraju nie można... jak tu ma być dobrze.

#71 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 22 maj 2011 - 17:51

saint, czonk86, nie chodzi o traktowanie jak przestępców, ale o to co wspomniał Przem59 - to ich sprawa bezpieczeństwo. Gdyby był jakiś "crash" poważniejszy, i sprawą zająłby się prokurator to pierwszy wyląduje na dywaniku właśnie Policjant który wydał zgodę na imprezę w tym miejscu. Przeczytajcie mojego posta w temacie Równicy, nie będę się powtarzać ;-)

#72 julmich

julmich
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Skądcut off vice

Napisano 23 maj 2011 - 10:16

Faktycznie Policja ma swoje racje. Ta grupa (a w zasadzie dwie połaczone), która wjechała na pętle w Kisielowie (nie pamiętam dokładnie nazwy miejscowości więc sorry, jesli przekręciłem) była bardzo duża no i jak to grupa - nikt nie jechał gęsiego. Każdy z nas traktuje to jak wyścig i nawet Ci bardziej rozsądni trochę się zapominają. Trudno jednak odpuścic, kiedy prze się do przodu...

Ale w temacie - co z tą plotką o problemach ze zgodą na Zdzieszowice???

#73 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 23 maj 2011 - 17:38

Do Zdzieszowic zostało niespełna dwa tygodnie. Kiedy pojawi się jakiś regulamin i informacja czy maraton się odbędzie czy nie ?

#74 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 maj 2011 - 18:13

wicklowman, regulamin jest na stronie maratonu (www.annaberg.roadmaraton.pl) od dłuższego czasu.

#75 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 23 maj 2011 - 18:20

wicklowman, regulamin jest na stronie maratonu (www.annaberg.roadmaraton.pl) od dłuższego czasu.


Nie zadawałbym takiego pytania gdyby był. Nie ma żadnego regulaminu.

#76 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 23 maj 2011 - 18:33

http://www.annaberg.roadmaraton.pl/
Obowiązuje regulamin dla całego cyklu Roadmaratonów
patrz ;
http://www.roadmarat...min-rm-2011.pdf

#77 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 23 maj 2011 - 21:15

2011-05-23 UWAGA: zmiana terminu!!

Informujemy, że zmianie ulega termin wyścigu Author Annaberg. Wobec braku zgody na przeprowadzenie imprezy według zakładanego planu konieczne jest uzgodnienie nowej formuły, bliższej klasycznemu wyścigowi organizowanemu na drogach w zamkniętym ruchu drogowym.

18 maja otrzymaliśmy postanowienie Komendanta o braku możliwości organizacji maratonu na trasie w otwartym ruchu drogowym.

Trwają przygotowania dokumentacji, niezbędnych jest szereg uzgodnień, spotkań i wymiany dokumentów, aby pierwsza edycja wyścigu szosowego odbyła się na w pełni zabezpieczonej trasie.

Jeśli proces zakończy się powodzeniem wtedy będziemy mieli okazję wystartować na pierwszym w Polsce wyścigu otwartym dla amatorów na w pełni zabezpieczonej trasie.

Termin imprezy podany zostanie nie wcześniej niż po akceptacji warunków jej przeprowadzenia z Komendą Wojewódzką Policji w Opolu oraz Komendami Powiatowymi.

Prosimy o wstrzymanie się z rejestracją nowych zawodników i dokonywania wpłat.

Po wyznaczeniu nowego terminu osobom, które dokonały wpłaty, a nie zamierzają wystartować zostanie dokonany zwrot przelewem 100% opłaty startowej na ich wniosek skierowany e-mailem: [email protected]

P.s. Sprawa nie ma żadnego związku z Pucharem Równicy.

#78 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 23 maj 2011 - 21:32

Szkoda, ze teraz to dopiero wynikło, bo byłby termin na Żar. A propos będzie w tym roku Żar i Road Trophy, bo też cisza w tych tematach?

Trwają przygotowania dokumentacji, niezbędnych jest szereg uzgodnień, spotkań i wymiany dokumentów, aby pierwsza edycja wyścigu szosowego odbyła się na w pełni zabezpieczonej trasie.

Jeśli proces zakończy się powodzeniem wtedy będziemy mieli okazję wystartować na pierwszym w Polsce wyścigu otwartym dla amatorów na w pełni zabezpieczonej trasie.

To akurat duży plus i warto będzie trochę poczekać na Anke :-)

#79 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 maj 2011 - 09:53

możemy tylko przyjechać zablokować autostradę :-P

#80 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 24 maj 2011 - 10:46

Będę informował na bieżąco o postępach ale na razie zderzamy się z betonem.
Albo będzie obstawiony wyścig na zamkniętych drogach, albo nic.

Jak się uda to na lata raz ustawione "klocki" pozwolą na prawdziwe szosowe ścigania dla amatorów.