Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienny Komentarz Wyścigów Uci


1980 odpowiedzi w tym temacie

#121 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 17 wrzesień 2020 - 20:23

 

Dla mnie mistrzem jest Kirby z brytyjskiego Eurosportu, ten co komentował pamiętny Milano-SanRemo 2017,

Już dokładnie nie pamiętam do kiedy .....ale u mnie  zaczęło się etapem w Tdf czy Giro kiedy Indurain gonił Vonę i Ciappuciego raczej 1992, potem 93 Jaskula ,94-2000+2003 Pantani, polskiego głosu nie było wtedy na satelicie.

Angielski Eurosport .....komentował ten gościu David Duffield ....bez porównania do tych bolków co teraz tam komentują.

Armstrong jeździł, wtedy  do komentatora jako ekspert dołączony był Sean Yates ......katastrofa , słuchać sie nie dało,Baranowski przy nim to mistrz świata. Duffield nie potrzebował żadnych ekspertów. 

 

( niestety https://www.eurospor...913/story.shtml)

 

Duffield- 97 Pantani atak pod Morzine albo Alp'd Huez- ''Pantani still suffering with Bronchitis''

 

 

Niemiecki Eurosport wtedy też nie był najgorszy- Pantani atakuje na Galibier---Ullrich 0 reakcji......komentarz'' keine chancen das ist zu schnell ''

 

Włoski Rai też był niezły- atak Pantani 98 , Gran Sasso Italia-  zakócenia, brak obrazu .....komentarz ''Attenzione ,Attenzione, Pantani tutto solo''  te teksty pamiętam do tej pory.


  • cauchy lubi to

#122 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 06:46

Dzieńdoberek :) 

 

4bX7hYB.png


  • tessio, EmPe i artho lubią to

#123 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 08:59

Kurcze, w tym całym zamieszaniu dopiero teraz zobaczyłem, że Kasia wyszła na czoło w Giro Rosa :o przez wypadek liderki, ale zawsze to liderowanie :)

Jak myślicie, dowiezie?

#124 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 wrzesień 2020 - 16:10

Jest to oczywiście z naszej perspektywy w jakiś sposób przykre, ale czy Kwiato może mieć z tym problem? Nie sądzę. A jeśli ma czasem jakiś dylemat, to rzut oka na konto w apce i jedzie dalej. Na klasyki dostaje swoje szanse, więc nie jest tak, że tylko dyma na innych. Na tygodniówki też zespół gra pod niego.

 

Z tymi szansami na klasykach to też bym nie przesadzał. Sky/Ineos ekipę buduje pod Toury i pomoc dla Kwiata na wiosnę jest, delikatnie mówiąc, przeciętna.

 

Mimo wszystko Michał wydaje się zadowolony z sytuacji. Nie widziałem żadnych wywiadów z nim albo plotek wskazujących na problemy. Jego decyzja. Nam pozostaje gdybać ile miałby teraz wygranych klasyków i etapów tourów gdyby został w Quick Stepie.



#125 mataman

mataman
  • Użytkownik
  • 387 postów

Napisano 19 wrzesień 2020 - 17:17

Co tu się wydarzyło dziś na czasówce

Pogacar zniszczył wszystkich, a najbardziej Roglica. Pięknie.

#126 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 19 wrzesień 2020 - 17:19

Niewiarygodne. Właściwie nie miał pomocników, wszystko sam. Od wiatrów cały czas odrabiał.
Dzisiaj to nokaut.

Roglic powiedział w wywiadzie, że ten kask miał pierwszy raz na głowie.
Parodia. Poziom najwyższy na świecie, a oni nie przymierzyli beretu żeby mieć pewność, że pasuje.
Przecież wiadomo, że jak nie idzie to wszystko, ale to absolutnie wszystko będzie przeszkadzało.

#127 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 19 wrzesień 2020 - 18:34

A ja myślałem że śmiesznie wyglądam w kasku :-) 


Facebuk i  YT  Strava


#128 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 wrzesień 2020 - 18:48

Roglic powiedział w wywiadzie, że ten kask miał pierwszy raz na głowie.
Parodia. Poziom najwyższy na świecie, a oni nie przymierzyli beretu żeby mieć pewność, że pasuje.
Przecież wiadomo, że jak nie idzie to wszystko, ale to absolutnie wszystko będzie przeszkadzało.

 

Jumbo już niejedną dziwną akcję odwaliło. W każdym razie, nie sądzę, że za mały kask miał wpływ na wyniki. Po prostu Pogacar dzisiaj wklepał każdemu. Roglic w sumie wbrew temu co krzyczeli komentatorzy pojechał dobrze - raptem 30s do drugiego miejsca.



#129 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 19 wrzesień 2020 - 19:17

Piękna historia, wspaniałe utarcie nosa Jumbo, którzy byli już zbyt pewni siebie.

#130 JHartman

JHartman
  • Użytkownik
  • 383 postów
  • SkądWarszaw

Napisano 19 wrzesień 2020 - 21:32

Jest taka książka Richarda Moora "Tour de France. Etapy, które przeszły do historii".

https://lubimyczytac...zly-do-historii

Przez cały TdF 2020 zastanawiałem się, czy jest jakiś etap, który zasługiwałby na swój rozdział w tej książce. No i mimo tego, że tour w tym roku jest super to nie było fajerwerków nadających się do upamiętnienia.

Aż do dzisiaj... O tym, co się tam stało będzie się mówiło przez lata.

Pozdrawiam,
Jarek

#131 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 19 wrzesień 2020 - 22:10

Oby w pozytywnym świetle.

#132 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 20 wrzesień 2020 - 07:27

Lemond - Fignon 1989....
Miny Dumoulin i Van Aert patrzacych na czas Pogacar przekraczajacego mete nie do zapomnienia.
Super, ze mlody, praktycznie sam dowalil calej druzynie z nazwiskami. Chociaz wolalbym zeby druzyna Holenderska wygrala Tour.
Od momentu jak Roglic zrobil przewage na wietrze, cala jazda druzyny i jego samego sprowadzala sie do kontrolowania i kasowania. Nie byli zainteresowani dolozeniem czasu i zbyt wierzyli danym na papierze, gdzie Roglic, przed czasowka, mial Tour w kieszeni. Mam tylko nadzieje, ze sie nie okaze, ze Pogacar byl na jakiejs diecie rodem z NRD.

#133 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 12:32

Pogacar podjazd bez komputerka i bez pomiaru mocy. Interesujące. ;)

#134 Tomo

Tomo
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 17:33

Na co mu ciężkie pierdoły. Jak to mówił, full gaz i do mety.



#135 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2829 postów

Napisano 20 wrzesień 2020 - 19:18

I nadeszły czasy, kiedy jazda bez tej całej elektroniki od razu wywołuje podejrzliwość... :P



#136 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 20 wrzesień 2020 - 20:18

Jedno się w TdF na razie nie zmieniło, wygrywa włoski rower  ;)



#137 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:12

I na szczękach 😂🚴🏻‍♂️
  • piotrkol, OpaQ i cauchy lubią to

#138 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 20 wrzesień 2020 - 21:19

I na szczękach 😂🚴🏻‍♂️

 

To samo miałem napisać. :D



#139 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 20 wrzesień 2020 - 22:06

A, zapomniałam, zielona koszulka 👕 jak zwykle na Specu 😉

#140 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1140 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 21 wrzesień 2020 - 07:20

A, zapomniałam, zielona koszulka 👕 jak zwykle na Specu 😉

 

Ten zielony tarmac jest piękny.





Dodaj odpowiedź