Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienny Komentarz Wyścigów Uci


1980 odpowiedzi w tym temacie

#101 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:14

Dyneema® is a high-tech fabric used in crucial areas of the Sunweb Armor Bib Shorts to reduce the risk of abrasion wounds during cycling crashes. The Dyneema® fiber is 15 times stronger than steel, floats on water and is soft as silk. As a result, the Dyneema® fiber prevents the fabric from complete rupturing at crash impact, protecting the skin and thereby reducing the risk of serious injuries.
https://www.craftspo...om/team-sunweb/

#102 hubertgal

hubertgal
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądWarszawa/Suchedniów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:17

Mają elementy z dodatkiem tego w spodenkach i koszulkach:

 

https://www.velonews...ded-protection/



#103 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:43

Wierzę!

#104 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 17 wrzesień 2020 - 15:56

To rozumiem, marketing oparty na faktach :)
  • 4gotten lubi to

#105 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 17 wrzesień 2020 - 16:22

No i Kwiato 😎😎😎😎😎😎😎🚴🏼🚴🏼🏆🏆🏆
  • artho lubi to

#106 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 16:24

W końcu, zasłużona nagroda na TdF za tyle pracy w tym wyścigu.

Piękna postawa Carapaza, nie można zapominać.
  • artho i lukaszzsch lubią to

#107 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 wrzesień 2020 - 16:41

Bardoz dobra wiadomość dla Michała, może w koncu nie bedzie musiał kogoś holować, chociaż zostaje jeszcze Carapaz. 

a słowo ciałem się stało

myślę, że teraz w Ineosie nie mają wątpliwości kogo zrobią liderem za rok

w tym roku były spore szanse..



#108 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 16:48

Yyy... Nie?

#109 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2020 - 17:19

Myślę, że Michał dalej będzie pomocnikiem, niestety nie jest kolarzem na generalkę. 



#110 alterego

alterego
  • Użytkownik
  • 1224 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 17:22

Klasyki, kilkuetapowe wyścigi to jest jego domena. Sam chyba wie, że na lidera GT to nie bardzo. No może jakby się trafiło TdF jak za czasów Wigginsa, że podpasowalo czasowcowi.
Teraz jednak czasówek co raz mniej.

#111 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 wrzesień 2020 - 17:40

wg mnie mógłby powalczyć :)

w każdym razie jak na razie widzę że zdecydowanie nie na tego gościa postawili co trzeba, takie moje wrażenie



#112 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 wrzesień 2020 - 17:56

rety, możecie powiedzieć jak się nazywają ci nasi komentatorzy którzy komentują każdy wyścig od wielu lat, a których nie da się słuchać? 



#113 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:01

Zgadzam się, Carapaz wydaje się mocniejszy, chociaż może liczyli że Bernal się odbuduje, już nie raz tak robili że tydzięń połtora lider dochodził do formy. 



#114 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:02

rety, możecie powiedzieć jak się nazywają ci nasi komentatorzy którzy komentują każdy wyścig od wielu lat, a których nie da się słuchać? 

ten wyścig komentuje Darek Baranowski i Tomasz Jaroński, wcześniej komentowali Jaroński i Wyrzykowski plus czasami Probosz, do tego podsumowanie jeszcze robił Czykier. 

 

P.S.

Przepraszam za dwa posty pod sobą. 



#115 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1133 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:03

rety, możecie powiedzieć jak się nazywają ci nasi komentatorzy którzy komentują każdy wyścig od wielu lat, a których nie da się słuchać? 

 

Ale Darka Baranowskiego to Ty szanuj Somsiad.


  • Born Ready lubi to

#116 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:04

Po drugie uwielbiam ich słuchać... to nie lada wyzwanie żeby komentować wyścig w którym nic sie nie dzieje przez 4-5 godzin :) kopalnia wiedzy o regionie i różne anegdotki rozwalają system. 


  • marcin., dmxzor i manfred lubią to

#117 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:04

dubel.



#118 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:17

Po drugie uwielbiam ich słuchać... to nie lada wyzwanie żeby komentować wyścig w którym nic sie nie dzieje przez 4-5 godzin :) kopalnia wiedzy o regionie i różne anegdotki rozwalają system. 

Mam takie same zdanie. Świetni komentatorzy znają się na rzeczy. cauchy a Ty kogo byś chciał na komentatora pewnie Szpakowskiego i Strejlaua :-)


Facebuk i  YT  Strava


#119 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:18

w porównaniu do angielskich komentatorów ich komentowanie jest takie półsenne, mniej więcej takie: "jadą, jadą no i kto będzie pierwszy?  oo Sagan wygrał"  :lol:

 

Dla mnie mistrzem jest Kirby z brytyjskiego Eurosportu, ten co komentował pamiętny Milano-SanRemo 2017, choć wielu mu zarzuca niekompetencję, ale słuchać tego gościa to sama radość :) trochę jakby ichniejszy Zimoch :) i jeszcze niezły jest ten kolo co komentował Amstel Gold Race 2019, ten co krzyczał na mecie że nigdy w życiu czegoś takiego nie widział :)

 

Oglądam też codziennie highlitghtsy i muszę powiedzieć że Eurosport robi to znacznie lepiej niż kanał TdF. 


  • JHartman lubi to

#120 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 17 wrzesień 2020 - 18:39

rety, możecie powiedzieć jak się nazywają ci nasi komentatorzy którzy komentują każdy wyścig od wielu lat, a których nie da się słuchać? 

Oj Panie, ale Darka Baranowskiego to proszę nie obrażać, świetnie robi swoją robotę. Uwielbiam słuchać jego podejścia, jest też na czasie z takimi sprawami jak strava, ogólnie świetnie to robi. 

 

Drugi komentator to Jaroński, czasem może drażnić, ale ogólnie jako duet sprawdzają się bardzo dobrze. Odnajduje się dobrze w obecnym układzie, gdzie za eksperta robi Darek, a on pierdzieli swoje ulubione tematy i skupia się na pierdołach. 

 

Na marginesie dodam, że moja żona w czasie pierwszej ciąży uwielbiała kolarskie drzemki w czasie Giro i TdF. Wracałem z roboty, a ona często opowiadała o tym, co działo się w początkowych km etapów :) druga ciąża to z kolei spanie przy TdF i Vuelcie :D 


  • marcin. i cauchy lubią to



Dodaj odpowiedź