Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotki Kolarskie


151 odpowiedzi w tym temacie

#141 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwiecień 2021 - 11:36

Z grubsza tak. Skoro nie budujemy za nie obozu koncentracyjnego. Jak bym chciał coś zmieniać został bym politykiem. I tak uważam że są marnowane. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#142 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 kwiecień 2021 - 12:44

Prześlesz mi tysiaka, skoro dla Ciebie to wszystko jedno, na co idzie Twój hajs? :D


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#143 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwiecień 2021 - 12:54

:) masz ciekawy sposób wyciągania wniosków.

Podatki trzeba płacić, mamy demokrację a że każdy zna się tylko jako tako

na swojej dziedzinie, a decydować chce o wszystkim, to pieniądze są marnowane.Taki system. 

Działalność dobroczynna to trochę co innego, ja chce pomóc, ale że nie mam czasu na wszystko to mogę dać tylko pieniądze. Wybiorę to co uznam za rozsądne,  jak źle wybiorę to wyciągnę z tego wnioski i tyle. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#144 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 13:14

Zbiórki to ostatnio gorący temat wśród "aktywistów" - patrz zbiórka na laptopa za 4k. Do pracy nie pójdzie, bo przez pracę to nie ma czasu na aktywizm...

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  • johnny93 lubi to

#145 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwiecień 2021 - 14:18

Pełno było i jest lewych zbiórek na chore dzieci. Była i zbiórka na seicento :).

Tak więc uważajcie na co dajecie pieniądze. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#146 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 kwiecień 2021 - 14:18

Pełno było i jest lewych zbiórek na chore dzieci. Była i zbiórka na seicento :).

Tak więc uważajcie na co dajecie pieniądze. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#147 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:55

Chore dzieci, to śliski temat. Pewnie są naciągacze liczący na litość. Ale potrafię sobie wyobrazić zdesperowanych rodziców szukających pomocy wszelkimi sposobami.

Tu na co uważać?  Mieliśmy rzeczywisty wypadek, konkretne obrażenia, zbiórkę przez uczciwą osobę i o żadnym fikcyjnym leczeniu nie ma mowy.

Jest za to jakiś prostak, który jawnie i po chamsku przygarnął kasę bliskiej osoby


  • piotrkol lubi to

#148 admsk

admsk
  • Użytkownik
  • 383 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 17:56

Nie znam sprawy, chyba nikt nie zna. Może było tak, że chłopak zaciągnął kredyt na leczenie, a potem żeby się ratować zrobili zbiórkę. Nie znamy szczegółów, żeby oceniać.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

#149 Invincible.

Invincible.
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 18:51

Ostatnio trafiłem na zbiórkę typu "nie mamy pieniędzy na nic, ja mam rentę, 500 plus na córkę i tyle dochodów" a później kobieta wrzucała zdjęcia rachunków, które opłacała za zebraną kasę - wśród nich np. telewizja/internet/telefon za 179 miesięcznie



#150 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 kwiecień 2021 - 19:33

Jeśli ktoś napisze szczerze, że zbiera na wódę i koks, ludzie wpłacają i wyda tą kasę zgodnie  z przeznaczeniem, to wszystko ok :D



#151 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2828 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 19:38

Ostatnio trafiłem na zbiórkę typu "nie mamy pieniędzy na nic, ja mam rentę, 500 plus na córkę i tyle dochodów" a później kobieta wrzucała zdjęcia rachunków, które opłacała za zebraną kasę - wśród nich np. telewizja/internet/telefon za 179 miesięcznie

Węgiel co roku za darmo, jedzenia sporo tacy dostaną, zapomóg masa. Zaskakująco nieraz tym z zerowym legalnym dochodem a jedynie lekką chałturą sporo łatwiej przetrwać w tym kraju niż tym, co zarabiają blisko minimalnej acz legalnej.



#152 Invincible.

Invincible.
  • Użytkownik
  • 378 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 19:49

Już od dawna w tym kraju nie opłaca się pracować ale mniejsza :D  Przy wyjeździe z osiedla mam jakiś bank żywności czy coś, ogólnie rozdają jedzenie chyba co drugi dzień. Zdarza mi się tamtędy przechodzić, kolejka na kilkadziesiąt metrów, wszyscy z wózkami, stoją sobie w grupkach i śmieszkują, większość pewnie nawet 40 lat nie ma. Niedawno oddali do użytku osiedle mieszkań komunalnych (https://gazetakrakow...953/zd/43463521) - średnia wartość zaparkowanego samochodu sporo wyższa niż wszędzie wokół, zresztą uboga pani kurator oświaty tu zamieszkała. A ja głupi się zastanawiam czy wyrobię na mieszkanie za 13k/m2





Dodaj odpowiedź