Skocz do zawartości


Jakie stosujecie owijki ?


1070 odpowiedzi w tym temacie

#861 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 06 marzec 2018 - 14:37

Cinelli cork obczaj. Czarna, matowa, mięciutka.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#862 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 14:43

Kupiłem identyczną w Auchan na wyprzedaży  za 15 PLN - potwierdzam fajna gruba pianka.



#863 bocian2012

bocian2012
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądPilzno

Napisano 06 marzec 2018 - 19:21

Siemanko Pany co można dać pod owijkę żeby kiera była grubsza.



#864 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 19:22

Tanią drugą owijkę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#865 grzyboo

grzyboo
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 20:02

A możecie polecić jakąś owijkę na istniejącą korkową? Nie musi być gruba bo będą dwie warstwy, ważne aby była łatwa do czyszczenia, przyczepna w deszczu bez rękawiczek. W poprzednim rowerze miałem Fizik Performance Classic, która mi generalnie pasowała, ale na dwie warstwy wyjdzie już trochę za grubo i była zbyt śliska w deszczu bez rękawiczek.

Czyli szukam łatwej do czyszczenia, przyczepnej i raczej cieńszej niż grubszej owijki. 



#866 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 10:20

Supacaz Super Sticky Kush



#867 Gosc_lukasamd_*

Gosc_lukasamd_*
  • Gość

Napisano 15 marzec 2018 - 10:55

Chyba po zresztą lekturze tego tematu wrzuciłem PRO Sport Comfort Eva. 
Mega zadowolony jestem: gruba, wygodna. Wcześniej używałem podwójnej (przełajowiec) i były mniej wygodne niż ta jedna. 



#868 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 15 marzec 2018 - 15:54

Supacaz Super Sticky Kush Galaxy Czerwona - czyli czarna w czerwone gwiazdy.



#869 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 marzec 2018 - 10:45

Chyba po zresztą lekturze tego tematu wrzuciłem PRO Sport Comfort Eva. 
Mega zadowolony jestem: gruba, wygodna. Wcześniej używałem podwójnej (przełajowiec) i były mniej wygodne niż ta jedna. 

Też się przymierzam do zmiany. Jak do tej pory wstawiałem FSA Powertouch 2.5mm, mega wygodna, to jednak w tej cenie mógłbym mieć dwa komplety tego Pro Comfort. Moje obawy budzi powierzchnia - nie ślizgają się dłonie? 



#870 HarveyDent

HarveyDent
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • Skądwe mnie tyle piękna

Napisano 16 marzec 2018 - 13:18

Nie, ale nie jest tak trwała jak Fizik Performance Classic którą miałem wcześniej. Fizika ściągnąłem po 7 tyś i w zasadzie była ok. PRO daje 4-5 tyś maks. Cena/jakość bezkonkurencyjna
To jest Forum Fanatyków
marvelo
 
Focus Izalco Race - rower nieelektryczny : Di2, Favero Assioma Duo, Garmin Edge 530, Varia RTL515, ION 200 RT

#871 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 868 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 16 marzec 2018 - 16:12

Obecnie użytkuje drugą owijkę pro comfort i jest bajka. Jedyny problem jest taki, że faktycznie trzeba uważać o co opierasz rower. No i stosunkowo ciężko doczyścić (wcześniej miałem białą), niestety musiałem ją wymienić po ~3tyś. km bo już nie wyglądała. Tym razem mam czarną mam nadzieje, że będzie pod względem estetycznym lepiej.



#872 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 16 marzec 2018 - 18:20

To gdzie ta bajka, jak sie latwo brudzi i ciezko ja czyscic, do tego latwo uszkodzic...?

#873 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 868 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 17 marzec 2018 - 13:36

W komforcie, ale tak jak pisałem - nie polecam białej. Zobaczymy jak czarna będzie się sprawowała, bo powinna wyeliminować te minusy białej.

Owijka jest super w dotyku, do tego naprawdę tłumi super lekkie nierówności. Sam montaż też spoko, owijka jest bardzo elastyczna, można bez obaw mocno naciągnąć i się nie zrywa.



#874 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 marzec 2018 - 14:32

Ale ja wlasnie chce biala ;( chyba zostane z fsa

#875 bartekk

bartekk
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądWieleń nad Notecią

Napisano 24 kwiecień 2018 - 05:53

Mam pytanie do użytkowników owijki Pro Sport Comfort. Jakim cudem zatykacie korki z tą owijką? Nie uważam siebie za posiadającego "dwie lewe ręce", ale nie mogę tego opanować. Zaczynam owijać kierownicę w taki sposób, że ok. 1 cm owijki wystaje poza kierownicę. Nie mogę tego później złapać korkiem, a jak już się uda, to korek nie trzyma się mocno. Zgięta, zawinięta do środka owijka wypycha korek z kierownicy. Co robię źle?


8tMNmuZ.jpg NgO9gJm.png

#876 jacekj

jacekj
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:16

Spróbuj zostawić więcej niż 1cm

Wysłane przy użyciu Tapatalka



#877 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 28 kwiecień 2018 - 11:15

Albo posmaruj korek alkoholem do dezynfekcji rąk, żeby nie naciągać tak sprężystej owijki przy wciskaniu.

 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#878 Lobster

Lobster
  • Użytkownik
  • 351 postów
  • SkądTcity

Napisano 28 kwiecień 2018 - 12:00

Mam pytanie do użytkowników owijki Pro Sport Comfort. Jakim cudem zatykacie korki z tą owijką? Nie uważam siebie za posiadającego "dwie lewe ręce", ale nie mogę tego opanować. Zaczynam owijać kierownicę w taki sposób, że ok. 1 cm owijki wystaje poza kierownicę. Nie mogę tego później złapać korkiem, a jak już się uda, to korek nie trzyma się mocno. Zgięta, zawinięta do środka owijka wypycha korek z kierownicy. Co robię źle?

Używam tę samą owijkę, nie mam problemów bo na początek wyrzucam załączone korki i stosuję inne. Choć można sobie z nimi poradzić, to szkoda zachodu, i tak wypadają.



#879 bartekk

bartekk
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądWieleń nad Notecią

Napisano 01 maj 2018 - 06:54

Powiedz proszę, jakie stosujesz?
8tMNmuZ.jpg NgO9gJm.png

#880 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 868 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 01 maj 2018 - 15:30

A na przykład takie:
https://www.pro-bike.../PRO_AC_ENDPLUG

 





Dodaj odpowiedź