Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paris-Roubaix 2011


65 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 kwiecień 2011 - 17:56

No jestem, powiem szczerze, mocno zaskoczony. Jutro wielki klasyk, a na forum cisza. Typujmy faworytów, dyskutujmy. A po wyścigu nasze opinie i wrażenia.
Ja oryginalny nie będę pewnie. Moim faworytem jest Cancellara. Farrar zrobi niespodziankę :)

Tutaj do poczytania

BTW: czy ktoś brał udział w tym konkursie ? Jestem ciekaw czy mieliście kłopoty z ostatnim pytaniem. Ja miałem. Musiałem zadzwonić aż do mojego ex trenera i zasięgnąć opinii...

Zakłady w BetClick

Załączone pliki

  • Załączony plik  url.jpg   40,07 KB   141 Ilość pobrań


#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2011 - 18:26

Mój typ:
Hushovd >> Cancellara >> Farar

#3 Krzysiek1994

Krzysiek1994
  • Użytkownik
  • 184 postów
  • SkądIława

Napisano 09 kwiecień 2011 - 18:53

Cancellara wygra bo pewnie był zawiedziony tydzień temu i będzie się dwoił i troił żeby rozerwać innych i wygrać. Ale zobaczymy...zobaczymy :mrgreen:

#4 bonifacy

bonifacy
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • Skądwielkopolska

Napisano 09 kwiecień 2011 - 19:00

Mój typ:
Hushovd >> Cancellara >> Boonen

#5 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 09 kwiecień 2011 - 19:56

Ja jak co roku stawiam na Tomka Boonena ;-)
Niestety zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko.

Stawiałbym na rozgrywkę między 3-4 zawodnikami o ile Fabian nie zaatakuje w odpowiednim momencie i sam tego nie wygra. Na Flandrii od razu wiedziałem, że poszedł za wcześnie.

Moi faworyci do zwycięstwa Cancellara, Hushovd, Chavanel, Gilbert.

#6 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:11

Ja do swojego typu dorzuce jeszcze Hausslera - chłopak po indywidualnych bardzo intensywnych treningach i porażce w Milan-San Remo może powalczyć choć i tak Hushovd moim zdaniem ma więcej szans.

Co do Fabiana - jeśli jego szczyt formy jeszcze nie minął to jest blisko jego końca - jeśli będzie zwycięstwo to nie tak spektakularne jak przed rokiem - choć z drugiej strony nie ma górek jak na Flandersach więc uciec coś może...

Boonennowi brakuje - to widać.

#7 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:29

Fabian jest nieobliczalny, tak uważam. Na Flandersach miał kryzys (albo go nie miał) a i tak zdołał czmychnąć drugi raz. Nuyens wygrał ciężki klasyk i uważam, że też może się pokusić o podium w PR. Czy zdoła pokonać kolejny raz Fabiana ? Ciężko będzie, mimo wszystko może dojść do niespodzianek. A to dobrze, będzie ciekawiej.

Także ja dokładam jeszcze jedno nazwisko. Fabian to mój faworyt numer jeden, Farrar będzie bardzo groźny, natomiast Nuyens po ostatnim zwycięstwie jest mocno podbudowany psychicznie i nie można go skreślać.

#8 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:30

Ja stawiam na Toma Boonena, mocny może być też Fabian Cancelara.

#9 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:35

Jak dla mnie wygra Fabian, duże szanse mają Boonen i Chavanel, ale tylko jak będą współpracować (nie jak na Flandrii), jeśli dojedzie większa grupka to Hushovd, Farrar nie wiem jak się czuje na brukach, więc trudno mi ocenić.
Do walki włączy się też zapewne Ballan, Flecha i Hincapie.
Jeśli chodzi o Cancellarę to myślę, że zrozumiał swój błąd i teraz zaatakuje w dobrym momencie, a jak on atakuje to nikt nie może mu koła utrzymać...
pzdr

#10 Tom'ek

Tom'ek
  • Użytkownik
  • 377 postów
  • SkądWieszowa

Napisano 09 kwiecień 2011 - 20:54

Jedno jest pewne, Cancellara zrobi wszystko aby rozstrzygnąć wyścig na długo przed welodromem i może okazać się że wyścig będzie o wiele nudniejszy niż Flandria, z resztą o większe emocje i tak będzie ciężko.

#11 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2011 - 21:03

Nie zapominajmy, że na P-R liczy się szczęście by nie zaliczyć gleby... wielu wielkich grzebało szanse na jakiejś z technicznych sekcji...

#12 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 09 kwiecień 2011 - 21:04

Moim 'numero uno' jest niezmiennie Spartakus. Ale stawiam też na dobrą postawę Ballan'a, Hincapie'go i Boonen'a. Ciekawe też, jak zaprezentują się nasi rodacy Bodnar i Marycz, ale to w ramach czystej ciekawostki oczywiście.
Pogodę będą mieli dobrą, bo ciepło, ale i bez opadów, czyli przyjadą na welodrom w miarę nie ubłoceni. Ja jednak liczę na 'brudną jazdę', czyli na maksa emocji :) Tak więc z rana trenindżek, a później regeneracja przed tv z nogami na suficie ;)

#13 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:17

Wie ktoś o której to godzinie jest i na jakim kanale ? A i czy może transmisja w internecie jakaś..?

#14 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:20

Od 12.30 do 17.00 na Eurosporcie

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#15 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:27

Dziękuje :)

#16 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:35

jak dobrze pójdzie to będę miał całą transmisję nagraną w HD :)

#17 user1215

user1215
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Skąd3miasto

Napisano 10 kwiecień 2011 - 10:30

jak dobrze pójdzie to będę miał całą transmisję nagraną w HD :)


I pewnie zaklęte "na zawsze" w skrzynce u siebie w domu, czym podzielić się z nikim nie będziesz mógł :(

#18 Darkievicz

Darkievicz
  • Użytkownik
  • 145 postów
  • SkądUstroń

Napisano 10 kwiecień 2011 - 11:45

No i już transmisja leci. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na tej stronie jest dobra jakość
http://www.drhtv.com.pl/
. Nie wiem czy oglądać całość bo słoneczko ładnie świeci i opłaca się zrobić małą rundę.

#19 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 10 kwiecień 2011 - 14:43

No to ciekawie nam się robi: Quickstep pechowo i to bardzo (już się nie liczą). Spartakus jak nie urwie mistrza świata to tego nie wygra. Hushovd go pyknie na finiszu - to jest pewne.

#20 Gosc_Zawisza_*

Gosc_Zawisza_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2011 - 15:38

No to chyba zaden nie trafił z typowaniem Panowie hehe :D



Dodaj odpowiedź