Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prędkość psa


80 odpowiedzi w tym temacie

#41 Wirek

Wirek
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Skądwyspa

Napisano 23 sierpień 2011 - 20:03

Ja dzisiaj żeby nie rozjechać psa, który wcale mnie nie chciał gonić, zjechałam ze ścieżki i zeby nie wybić sobie zębów zeskakiwałam z roweru. Efekt? Znowu wielki siniak na udzie, nabity o słupek. Zwyczajowo w moim przypadku po lewej stronie :-?

#42 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2011 - 22:36

Wirek jak masz na imię ?
Jeżeli .....

#43 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 24 sierpień 2011 - 09:37

Ja ostatnio "naszczekałem" na psa i nie wiedział co ma zrobić więc sposobów jest wiele :mrgreen:

#44 Wirek

Wirek
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Skądwyspa

Napisano 24 sierpień 2011 - 13:07

Wirek jak masz na imię ?
Jeżeli .....


Powinnam mieć na imię Łamaga
:mrgreen:

#45 gizmo

gizmo
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądBieruń

Napisano 16 maj 2012 - 20:01

Ja ostatnio "naszczekałem" na psa i nie wiedział co ma zrobić więc sposobów jest wiele :mrgreen:


mistrz! :D jak Jaś Fasola :P

#46 Huskacz

Huskacz
  • Użytkownik
  • 127 postów
  • Skądtaka śląska wiocha

Napisano 16 maj 2012 - 20:13

Prędkość, rzecz oczywista, zależy od psa... zaprzęgowe "wyścigówki" bez obciążenia osiągają często ponad 70km/h, z obciążeniem (kolarzem, mtb) na zjazdach około 60km/h (trening szybkościowy psa to bieg za Jeep'em :D ).

#47 picca

picca
  • Użytkownik
  • 560 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 maj 2012 - 00:34

Kurde, przeraziły mnie niektóre posty, gaz? teleskopowa pałka? Trzeba być niewiarygodnym idiotą i pacanem, żeby pryskać w psa gazem lub tłuc pałką, bo szczeka na rowerzystę. Prysnąć z bidonu, to rozumiem. Opluć, niech będzie. Ale gazem? Dla psów węch jest najważniejszym zmysłem. Każdy kto oberwał gazem wie jak to boli, psa boli dużo bardziej. Pies nie nauczy się, że lepiej nie szczekać na rowerzystów, bo można oberwać, tylko będzie to robić z większą zajadłością. I nie będzie szczekać, tylko od razu gryźć. Jak się psa karze za szczekanie, to się go uczy, żeby nie ostrzegał, tylko gryzł od razu.

Jeśli ktoś został ugryziony przez psa, to trzeba się wyżywać na głupim właścicielu, a nie bogu ducha winnym psie, który nic tu nie zawinił, tylko pilnował swojego obejścia. Poza tym dla wielu psów coś szybko poruszającego się jest niepokojące, bo kojarzy się z zagrożeniem. Wszyscy, którzy biegają w parkach dobrze znają ten problem. Zwykle wystarczy się zatrzymać lub zwolnić. Ważne też, żeby nie patrzeć psu w oczy, bo to jest jednoznaczne z wyzwaniem do walki. Jeśli widzimy, że jakiś pies mierzy nas wzrokiem i zastanawia się czy atakować, trzeba spuścić lub odwrócić wzrok.

Jak ktoś jest taki kozak, i lubi se popryskać gazem niech najpierw wypróbuje na sobie.

Pozdrawiam

#48 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 17 maj 2012 - 01:09

Goniący pies to świetny stymulant treningowy.

#49 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 17 maj 2012 - 06:58

nie tylko pies pogoni http://www.sadistic....highlight=kurwa

u2250y2014v3.gif


#50 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 17 maj 2012 - 09:34

nie tylko pies pogoni http://www.sadistic....highlight=kurwa


Heh kolega co to nagrywal strasznie podniecony slownictwo na poziomie :mrgreen:

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#51 Mike

Mike
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 maj 2012 - 19:04

Trzeba uważać, ale ogólnie im większy pies tym szybszy ;) Ostatnio zdziwił mnie wiejski "kundlowaty wilczur", który rozpędził się do ponad 40 km/h i nie zrezygnował jak większość psów po 20m, tylko wytrzymywał to przez dobre 400m, nie było mi do śmiechu, bo pies wydawał z siebie odgłosy mało przyjazne ;)

#52 Adriana

Adriana
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 17 maj 2012 - 19:33

filmik z dzikiem spoko, tylko to słownictwo, masakra... Jak można kat kląć...

#53 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 18 maj 2012 - 09:57

Dzik jest mistrz :mrgreen:
A co przeklinania to... jakoś mnie nie rusza bo sam lubię.


a to ode mnie :-P (tylko nie piszcie nic o ambitnej muzyce i innych pierdach)

#54 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 26 maj 2012 - 12:53

Za mną ostatnio pół wsi biegło, to część wykruszyła się przy 35km/h, najtwardsze zawodniki popadały przy 40.

#55 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 08 październik 2012 - 20:04

Teń koń drapieżca (a może to muł) dał przykład jak walczyć z agresywnym pitbullem. Najpierw pogryźć, porządnie skopać, sponiewierać a potem utopić.
http://www.sadistic....vt139897,45.htm

#56 Anja

Anja
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopad 2012 - 16:20

prescot, jak podbiegnie chlapnij go z bidonu to wymięknie :D


Przeczytałam kiedyś, utkwiło mi w pamięci i dziś musiałam skorzystać.
Serdeczne dzięki za tą poradę, ocaliła mnie przed pożarciem :mrgreen:

#57 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 01 listopad 2012 - 16:56

Teń koń drapieżca (a może to muł) dał przykład jak walczyć z agresywnym pitbullem. Najpierw pogryźć, porządnie skopać, sponiewierać a potem utopić.
http://www.sadistic....vt139897,45.htm

Mi to bardziej podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami bo kto na to pozwolił jak nie człowiek? Dla tych co do tego doprowadzili i doprowadzają jako nieodpowiedzialni ode mnie wielki ch... na grób! I jeszcze to nagrywać telefonem.

#58 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 01 listopad 2012 - 19:35

Teń koń drapieżca (a może to muł) dał przykład jak walczyć z agresywnym pitbullem. Najpierw pogryźć, porządnie skopać, sponiewierać a potem utopić.
http://www.sadistic....vt139897,45.htm

Mi to bardziej podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami bo kto na to pozwolił jak nie człowiek? Dla tych co do tego doprowadzili i doprowadzają jako nieodpowiedzialni ode mnie wielki ch... na grób! I jeszcze to nagrywać telefonem.

Zgadzam się z Tobą, bezred. Przyznam, że filmu nawet nie otwierałem, jak zobaczyłem co to za strona. Nie wiem, co Koroliow chciał osiągnąć, dając tego linka, bo chyba nie było to na poprawienie humoru.

#59 gibon12

gibon12
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Skądmars

Napisano 01 listopad 2012 - 21:47

Mój pies jak jeszcze był młody to rozwijał około 90 km/h ale po ~1km przestawał biec. sprawdzany przez przypadek, (myślał, że go zostawiliśmy)... Pinczer około 7kg.Do dziś jest w niezłej formie ale wtedy był championem a takiej siły dopracował się ciągając mnie na długich górskich wycieczkach gdzie nawet duże psy wymiękały a on mnie ciągał jak lokomotywa... do dziś ma tak, że jak wychodzę na spacer smyczy to strasznie ciągnie i jak ja nie ciągnę w przeciwnym kierunku to zaczynamy biec .. taki dziwny nawyk mu się zrobił lol

#60 Gosc_Dziegiel_*

Gosc_Dziegiel_*
  • Gość

Napisano 01 listopad 2012 - 22:50

rozwijał około 90 km/h

You made my day. :lol:



Dodaj odpowiedź