Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi Szosowe KATOWICE w każdą środe !


219 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:24

JUTRO BĘDZIE Z NAMI SKUTER Z FOTOGRAFEM !!! :D

Trasa -
Katowice, Brynów obok OBI po zakręcie w prawo w kierunku Panewnik. W lewo na Piotrowice obok Szpitala. Piotrowice Rynek w prawo w kierunku złomowiska tam zakręt w lewo i potem pod przejazdem pociągu. Następnie w prawo na Mikołów podjazd ten obok kopalni. W Mikołowie rundka 2 km i powrót tym samym podjazdem co był dojazd do Mikołowa i atak na Kostuchne. Tam obok hałdy główny podjazd ( po prawej stronie jest, a po prawej budynki w tym np. Bar zacisze czy jakoś tak. na górze umowna premia górska ;) Potem już w prawo i runda w kierunku szpitala na Ochojcu. Potem już kierunek na Obi znowu z Finiszem pod mostem ;) Dojazd do Centrum Katowic Francuską i już GŁÓWNY FINISZ NA MICKIEWICZA :) W rzeczywistości nie jest tak strasznie jak to wygląda :) na pewno warto przyjechać i zobaczyć :) jestem w 120% pewny, że się Wam spodoba :) Będzie klimat taki, że jak włączycie wyścig kolarski na eurosport to będzie tak samo albo i lepiej :D


Rysuj mapę na bikemap i nanieś te specjalne punkty, gdzie mają być bonusy. Rozumiem, że jedziemy zgodnie z przepisami ruchu drogowego, bez nadmiernego świrowania.

#22 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:31

Nie mam zbytnio czasu żeby ją rysować. Mniej więcej jest wszystko wiadomo. jak coś to będę mówić podczas treningu co i jak. No nie przeginamy na treningu z przepisami bo nie ma po co.

#23 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:35

To może jeśli wszystko jest takie jasne, ktoś mi wyjaśni ulicami jakimi jedziemy, bo już sięgubię przy obi, czy jedziemy w rolną, kłodnicką, czy jeszcze inaczej. Potem chyba armii krajowej, ale jak dojeżdżamy to podjazdu na mikołów to nie wiem, czy dalej armii krajowej przez podlesie, czy odbijamy na jankego i przejeżdżamy pod torami. Pętla w mikołowie, nie mam pojęcia jaka to jest, ten podjazd na kostuchnie, jeśli to ten co myślę, to średnio szczęśliwy bo są na nim dwa garby spowalniające, potem na ochoje fajny fragment i nie wiem, którędy się znajdujemy na mickiewicza, ale w planie jest chyba mega lans, że finiszujemy, a przechodnie biją brawo.

#24 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:42

Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie jakimi ulicami. Nie zapisaliśmy trasy na gpsie. Cały trening będzie potem wrzucony i już na każdy trening trasa będzie dokładnie znana i zawsze ta sama. Generalnie powiem Ci, że jak jedziemy nawet w 5 to jest super i ludzie klaszczą czasami :D no jest klimat :D nawet może uda mi się na takim jednym odcinku za Piotrowicami rozstawić parę dziewczyn które Nam popiszczą :D

#25 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:45

Szkoda, bo chciałem to dzisiaj przejechać i wiedzieć jak jutro jechać. Bez wcześniejszej zapowiedzi trasy kasujecie możliwość ucieczki, do której zachęcaliście.

#26 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:47

Niestety pierwszy trening taki będzie. Spokojnie i tak będziesz miał okazję odjeżdżać nie bój się o to.

#27 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:49

Bardziej mnie martwi, że mam pewne zobowiązanie na godzinę 19 i nie wiem, jak się wykręcić.

#28 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:51

Fajnie by było, gdybyś był :) Trzymam kciuki :D
To ile by ludzi było chętnych z tego forum ? bo ja tak nie znam nie wiem jak to wychodzi z forum.

#29 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:57

Zwykło się "puszczać listę". Z osób które się zapowiedziały i wiem, że są pewne to:
1.Jakub123
2.Raptor1990
3. czonk86 - będę się starał

No i reszta śmiało się dopisywać.

#30 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:59

od mnie będzie na tą chwilę 7 osób :)

#31 Karol_R

Karol_R
  • Użytkownik
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:06

atak na Kostuchne. Tam obok hałdy główny podjazd ( po prawej stronie jest, a po prawej budynki w tym np. Bar zacisze czy jakoś tak. na górze umowna premia górska ;)

Patryk, lepiej ulice wcześniej skręcić i premie przy straży zrobić. Końcówka mocniejsza, a i progi zwalniające są tylko na samym dole ~1min przed szczytem.

#32 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:08

ooo Karol :D kupe lat :D wiem wiem ale już byłem z sprejem na tamtym :D a po drugie ten podjazd jest już legendarny i historyczny nie jeden bój się na Nim odbył :D na klasykach nie omijają bruków bo są niewygodne :D

#33 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:12

oszprejowana jest już trasa?

#34 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:19

tak. :)

#35 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:19

nie byłem w stanie jej dziś oznaczyć :D miałem poranny trening na szosie tylko 50 minut, a też pełno aut było więc to tak słabo :D tylko tam zajawkowo lekko jest jeden podjazd :D niestety to trzeba troszkę czasu na to :) ale myślę, że na kolejny trening będą wszystkie zakręty oznaczone :D

#36 PatrykGruszka

PatrykGruszka
  • Użytkownik
  • 54 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:33

A co Marcin zaatakowałeś asfalty z sprejem też ? :D

#37 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:35

Zajawka to podstawa.

#38 MTBikerrr

MTBikerrr
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądKatowice-Piotrowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:41

Patryk jutro zobaczysz :D

#39 Jakub123

Jakub123
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:31

Szkoda, bo chciałem to dzisiaj przejechać i wiedzieć jak jutro jechać. Bez wcześniejszej zapowiedzi trasy kasujecie możliwość ucieczki, do której zachęcaliście.


wyluzuj, to dopiero pierwsza tego typu akcja, jutro poznasz trasę (jak ustawisz dobrze dzień) i potem już będziesz uciekać :D

#40 zeri

zeri
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:45

Postaram się być, przynajmniej zobaczyć. Będę miał okazje wyżyć się po dzisiejszym i jutrzejszym egzaminie. Jak grupa będzie grubo za mocna dla mnie to pojadę do domu ;)



Dodaj odpowiedź