Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szosowcy ŚLĄSK


703 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 12 maj 2008 - 22:21

A co powiecie na ten piątek??? Cy byliby chętni na jakieś spotkanie???

#22 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 12 maj 2008 - 22:47

Ja chetnie, ale nie po gorach :D

#23 nebula

nebula
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądBędzin

Napisano 13 maj 2008 - 22:29

jeśli ktoś ma blisko to zapraszam do Będzina w Grodźcu w pobliżu kościoła są zbiórki w niedziele o 10h, ostatnio było ze 30 chłopa jak nie więcej, niezły peletonik sie uzbierał :-D

#24 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 13 maj 2008 - 23:01

Ja z miłą chęcią!!!!! A powiedzcie mi czy sama szosa??? I gdzie jeździcie, i z jaką mniej więcej średnią:-) I gdzie dokładnie jest ten kościółek???

#25 Apache71

Apache71
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądPiekary Śl.

Napisano 14 maj 2008 - 10:14

Jak dojdzie do skutku jakiś wspólny wyjazd szosowców Śląska i Zagłębia, to ja się też piszę :roll:

#26 nebula

nebula
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądBędzin

Napisano 14 maj 2008 - 10:59

Ja z miłą chęcią!!!!! A powiedzcie mi czy sama szosa??? I gdzie jeździcie, i z jaką mniej więcej średnią:-) I gdzie dokładnie jest ten kościółek???


to przyjedź, zobaczysz co i jak
- tylko szosa
- trasy to Zendek lub Ogrodzieniec
- miejsce ul. Wolności, na górce jest kościół a to jest gdzieś 100m poniżej

jak co pisz na gg 4132766

#27 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 14 maj 2008 - 11:30

A spotkania są tylko w niedziele, czy w inne dni tygodnia też trenujecie w jakiejś większej grupie??

[ Dodano: 2008-05-14, 13:27 ]
A wracając do tematu wyjazdu ewentualnego w ten długii weekend. Napiszcie kto bys ię pisał, to wtedy zdecydujemy gdzie się spotykamy i co robimy:-) Ja osobiście yłbym za piatkiem tj 23.05. Możnaby się zebrać i gdzies smignac:-)

#28 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 14 maj 2008 - 12:38

Kurde ja mieszkam 2 km od tego Kościoła, a nie wiedziałem o takiej akcji :-P

Ja mam pytanie co z tempem? Wiem, że w okolicy są nieźli mastersi, oni też tam jeżdżą? Ile wyciągacie na wspólnych treningach?

#29 nebula

nebula
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądBędzin

Napisano 14 maj 2008 - 20:50

A spotkania są tylko w niedziele, czy w inne dni tygodnia też trenujecie w jakiejś większej grupie??


tylko w niedziele jest większa ekipa

Kurde ja mieszkam 2 km od tego Kościoła, a nie wiedziałem o takiej akcji :-P

Ja mam pytanie co z tempem? Wiem, że w okolicy są nieźli mastersi, oni też tam jeżdżą? Ile wyciągacie na wspólnych treningach?


owszem jeżdżą, a jak przyjedzie kilku mocnych to jest ostro :-)
ale jeżdżą też osoby które sie nie ścigają i tych jest więcej, tempo zależy głównie od składu a średnie z treningów to 32-37 km/h, przeważnie mocne tempo przeplata się ze spokojniejszą jazdą w końcu to nie wyścig tylko trening, trzeba spróbować i zobaczyć jak to wygląda, tym bardziej że mieszkacie w pobliżu

#30 Apache71

Apache71
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądPiekary Śl.

Napisano 15 maj 2008 - 12:08

No to się kilka razy mijaliśmy w okolicach Zadzienia/Zendka - tyle, że ja zawsze w przeciwną stronę niż Wasza ekipa 8-)

#31 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 18 maj 2008 - 12:31

Pojechałem, zobaczyłem, złapałem gumę i zgubiłem okulary :mrgreen: :evil: Tempo całkiem znośne, szczególnie pod górkę (ach ta młodość). Szkoda, że złapałem tego gapcia, bo właśnie wychodziłem na zmianę.... Za tydzień przyjadę, jakby było jakieś spotkanie wcześniej to proszę o kontakt :-)

#32 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 18 maj 2008 - 21:32

Ja również zamierzam zjawić się w przyszłym tygodniu. Powiedzcie mi tylko ile zajmuje wam mniej więcej jazda, gdyż o 15 muszę być w pracy i jakoś to sobie musze rozplanować:-)

#33 Dag

Dag
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • SkądBielsko-Biala

Napisano 18 maj 2008 - 22:40

na wczesniejszej stronie widzialem opis trasy , bb, przegibek, zar, lodygowice....

chcial bym wam polecic maly objazd, omija on ul zywiecka a sami wiecie ze ruch tam spory i przyjemnosc jazdy za kopcacym autobusem raczej watpliwa

sugerowal bym jechac od jeziora zywieckiego w strone kalnej, nastepnie, buczkowice, meszna, bielsko
ruch zaczyna sie w okolicach buczkowic ale i tak jest lepiej niz na zywieckiej

trasa o ktorej mowie jest na tej malej mapce (fragment po lewej str jez zywieckiego, niebieska i czerwona linia wiodaca w kierunku bielska)
mini mapka

#34 nebula

nebula
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądBędzin

Napisano 21 maj 2008 - 09:51

Pojechałem, zobaczyłem, złapałem gumę i zgubiłem okulary :mrgreen: :evil: Tempo całkiem znośne, szczególnie pod górkę (ach ta młodość). Szkoda, że złapałem tego gapcia, bo właśnie wychodziłem na zmianę.... Za tydzień przyjadę, jakby było jakieś spotkanie wcześniej to proszę o kontakt :-)


mnie niestety nie było, byłem w pracy :-( ale w tą niedziele się wybieram,
szkoda że miałeś pecha, następnym razem będzie lepiej


Ja również zamierzam zjawić się w przyszłym tygodniu. Powiedzcie mi tylko ile zajmuje wam mniej więcej jazda, gdyż o 15 muszę być w pracy i jakoś to sobie musze rozplanować:-)


max o 13:30 powinieneś być w domu, przy najdłuższej trasie

#35 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 21 maj 2008 - 09:52

To kapitalnie:-) Jesli tylko pogoda pozwoli - będe:-)

#36 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 22 maj 2008 - 09:28

W najbliższą niedziele w Jastrzębiu odbedzie się kryterium uliczne. W kat. 18-30 lat można startować bez licencji regulamin http://szkol.ovh.org.../jastrzebie.pdf

#37 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 22 maj 2008 - 09:38

A dzisiaj odbywa się wyścig Szosami Zagłębia w Sosnowcu. Zapraszam:)

#38 chamsin

chamsin
  • Użytkownik
  • 223 postów
  • Skądkatowice

Napisano 16 sierpień 2008 - 16:10

Jak nie będzie lało to jutro wybieram sie do Grodzca pod kosciól na 10 sprobuje załapac sie do peletoniku oczywiscie o ile jeszcze te spotkania saaktualne a jak nie to po prostu sie przewioze tam i z powrotem.Moze jest ktos chetny z okolic Katowic to pojechalibysmy razem?

#39 toffix

toffix
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Skądkatowice

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:16

Ostatni weekend ma byc pogodny czyli jutro i pojutrze wybieram sie na szose :) nie jezdzilem od bieszczadow czyli od tygodnia czasu ponad :) pozdr. w niedziele w grodzcu sie spotkamy jak pogoda dopisze :)

#40 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 29 sierpień 2008 - 21:24

Panowie, byliście ostatnio jakoś w Grodźcu? Ja byłem na początku lipca i było dość... ciężko. Teraz forma wydaje się ciut gorsza i nie wiem czy nie będzie to zbyt mocna przeprawa...


Jest jak zawsze, czyli jazda na "hardzie"? ;-)



Dodaj odpowiedź