Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi Szczecin i Zachodniopomorskie


141 odpowiedzi w tym temacie

#1 nobilitas

nobilitas
  • Użytkownik
  • 113 postów
  • SkądŁobez

Napisano 25 luty 2010 - 20:43

Tak jak w temacie.
Czy jest ktoś na tym forum kto jeździ rowerkiem i mieszka na terenie województwa zachodniopomorskiego?

#2 mruwa13

mruwa13
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 luty 2010 - 21:02

Ja jeżdżę,ale dość amatorsko :) Szczecin się melduje.
Aaa przy okazji czy w Szczecinie są organizowane jakieś ustawki??

#3 nobilitas

nobilitas
  • Użytkownik
  • 113 postów
  • SkądŁobez

Napisano 25 luty 2010 - 21:07

Ja też jeżdżę amatorsko. Z tym, że ja jestem z łobza. Gdyby nas było więcej to byśmy się zebrali i wparowali jedną wielką ekipą:D
W Łobzie i w okolicach Łobza znalazłoby się kilka ciekawych osób.

#4 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 26 luty 2010 - 18:37

Jak się jeżdzi to się zna. Stary Rebe mieszka we Włocławku ,ale ponieważ łoi maratony to zna ludzi ze Szczecina , Szczecinka , Świnoujścia , Drawska , Łobza , czy Choszczna.
Polecam odnalezienie Zdzisia Kalinowskiego z Drawska - żartowałem , jazdy z nim można nie przeżyć . Ale grupy ze Szczecinka , czy Gryfic jak najbardziej. I jeszcze Kołobrzeg. Namiary mogę podać.

#5 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 27 luty 2010 - 02:46

Złocieniec się melduje ;)
mruwa13 z tego co pamiętam, to na skrzyżowaniu, na Głębokim w sezonie mastersi razem z BO-GO Szczecin (dziewczynami też :mrgreen: ) i ochotnikami spotykają się w sobotę i niedzielę około 10 (może 11). Jechałem z nimi kilka razy. Mogę szczerze polecić. Świetna atmosfera, dobry poziom oraz ciekawe trasy ;)

#6 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 27 luty 2010 - 07:15

TAK - KOLBERG również ma tu swój udział chociaż tylko z mojej strony.
Spotkania treningowe również robione są sobota / niedziela godz.10
W tygodniu po południu indywidualnie jak kto może , ile może i o której komu pasuje.
Jarek-LT
LUXTECH

#7 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 27 luty 2010 - 13:02

Jarek , Ty wchodzisz na strone , ale szosowców kołobrzeskich jest duża grupa. Najbardziej pamiętam Ewę Matuszewską , bo z nią łoiłem swój pierwszy maraton.
Drobna kobitka , a ostro jeżdzi. Był to też pierwszy kołobrzeski , a ja od tamtego czasu zawsze jestem.

#8 Gosc_kamilowski84_*

Gosc_kamilowski84_*
  • Gość

Napisano 12 marzec 2010 - 12:42

STARGARD się melduje!!
swoją drogą jak ktoś jest ze stargardu lub okolic zapraszam w każdą niedziele na ul. Wielkopolską o godzinie 11, zawsze jest nim. 15-20 osób i robimy rundkę po okolicy powyżej 60 km.
Pozdrawiam i zapraszam

#9 gt4

gt4
  • Użytkownik
  • 105 postów
  • SkądZachodniopomorskie

Napisano 20 marzec 2010 - 11:47

GRYFICE !!! Mamy tu dwa amatorskie Kluby Kolarskie, sam jeżdżę w Klubie Sportowym "MASTERS" Gryfice. Ekipa 20-stu fajnych kolegów zachęca do wspólnych treningów i wypadów na różne dystanse i w różnym tempie ;-) . Kilku z nas kręci się na treningach po sporym promieniu, jeździmy już od 50 do 240 km. Sam lubię okolicę Międzyzdrojów i tamte górki, wybrzeże Rewalski, okolice Łobza, Świdwina po Kołobrzeg. Teraz będziemy bardziej widoczni dzięki nowym strojom klubowym. Mamy plany na maratony szosowe i 1008. Zachęcam do przystąpienia do naszego grona i wspólnych treningów.

#10 Gosc_Chester_*

Gosc_Chester_*
  • Gość

Napisano 01 kwiecień 2010 - 22:13

Witajcie, zapytam tak z czystej ciekawości, czy jest na forum jakaś osoba z Nowogardu lub okolic?

#11 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 11 kwiecień 2010 - 22:00

Jarku-LT, jeśli to Cię pocieszy, to nie tylko TY reprezentujesz Kołobrzeg, bo i ja tym miastem się szczycę:) A te treningi sobotnio-niedzielne, to ogólnodostępne, czy tylko dla wprawionych kolarzy grupy KTC?
Pozdrawiam znad morza!

#12 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 12 kwiecień 2010 - 05:48

Oczywiście że dla wszystkich . Te spotkania są mianownikiem braci kolarskiej i nie wszyscy zapierniczają . Spotkamy się , trochę pogadamy , przejedziemy się wspólnie i podzielimy na szybszych i wolniejszych , każda grupa ma swoich zwolenników . Spotkania odbywają się na tzw. wahadle czyli w NIEKANINIE za miastem o 10.00.
Droga tam uczęszczana ma 10kaemów w jedną stronę , można jeżdzić w tą i z powrotem dla początkujących lub po przejechaniu wahadła można pojechać na większą rundę .....
Jarek-LT ;-) :lol: ;-)

#13 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 12 kwiecień 2010 - 17:13

Dzięki Jarku za odpowiedź, no to chętnie bym się wybrał z grupą na jakieś rundy, oczywiście bardzo początkującą. Rozumiem, że treningi uskuteczniacie w soboty i niedziele. Jeszcze nie wiem, czym owo kowadło niekanińskie jest, bowiem rodowitym Kołobrzeżaninem nie jestem, ale chętnie się dowiem:) Oczywiście, w razie czego, zabiorę ze sobą czerwoną chorągiewkę oznaczającą zamknięcie peletonu, bo to może okazać się moje w nim miejsce:)

#14 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 13 kwiecień 2010 - 07:00

Trzeba by było się kiedys wybrać gościnnie do Kołobrzegu. W Koszalinie też jest trochę kolarzy. Aczkolwiek zazwyczaj umawiamy się przez telefony.

#15 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 13 kwiecień 2010 - 07:27

Jak najbardziej, można by zrobić jakąś pętlę zahaczając i o Kołobrzeg i o Koszalin:)a nawet o Białogard:)

#16 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 13 kwiecień 2010 - 08:02

W najbliższą sobotę jakieś plany? Jakby była pogoda to może się zjawię. Muszę przed Trzebnicą zrobić jakiś dłuższy dystans. Chociaż z drugiej strony dawno w Darłowie nie byłem a to też nad morzem.

#17 marpol

marpol
  • Użytkownik
  • 93 postów
  • SkądKołobrzeg

Napisano 17 kwiecień 2010 - 20:17

Dracorp zawitałeś nad morze dzisiaj? Ja do końca nie wiedziałem, czy uda mi się sobotnie szosowanie, ale ostatecznie troszkę pokręciłem po okolicy. Niestety powrót bardzo waleczny, bo w czoło nieustannie uderzał mnie wiatr. Kilka inwektyw do siebie puściłem, ale na szczęście dotarłem do domu:)

#18 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:50

Ciężko się będzie zgadać. Wczoraj byłem na szosie ale z dala od morza. Ze znajomym chcieliśmy zrobić traskę troszkę dłuższą.
Dzisiaj już miałem wsiadać na szosę ale wziąłem górala i pojechałem szlakami leśno-szosowymi. Byłem prawie przy morzu i cieszyłem się że nie pojechałem nad morze. Zimny wiatr wiał.

#19 Gosc_Vivi_*

Gosc_Vivi_*
  • Gość

Napisano 28 kwiecień 2010 - 20:43

Jak zachodniopomorskie to też się stawiam:)
Jakby ktoś miał ochotę na przejażdżki w okolicach Szczecina proszę PW:)

#20 tomasz1975

tomasz1975
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • Skądchorzów

Napisano 28 lipiec 2010 - 08:56

Witam
Jadę na urlop do Świnoujścia czy ktoś wie czy w Świnoujściu można wypożyczyć szosę, moja nie zmieści się do auta, bo mam trochę bagaży.
pozdrawiam



Dodaj odpowiedź