Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasy treningowe w okolicy Bielska-Białej


138 odpowiedzi w tym temacie

#81 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 02 maj 2012 - 19:20

Ja ew. jutro mogę na jakiś przejazd wybrać :) gdyby ktoś chętny się znalazł =)


W okolicach Żywca to ja chętnie się jutro przejadę.

#82 FJ

FJ
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądKuj-Pom/Kraków

Napisano 04 maj 2012 - 10:58

przepraszam, ale nie wybrałem się suma sumarum... rodzinny wyjazd był i niestety rower musiał zostać w garażu i nie miałem dostępu do interentu

#83 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 30 maj 2012 - 20:55

Szukam kogoś do regularnych codziennych jazd. Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o wiadomość.

#84 kamil1891

kamil1891
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:42

Widzę, że ostatnio mało aktywności jest w tym dziale, także odświeżam z propozycją na jakąś większa przejażdżkę przez ten weekend lub nastepny, szczerze mówiąc to dzień dla mnie jest obojętny tylko żeby pogoda była bezdeszczowa :)

Moja propozycja to jakieś 100-150km po naszych górkach (np. Żar, Salmopol, Równica, Kubalonka, Przegibek, Kocierz) ? :) Oczywiście nie wszystkie na raz bo wtedy to wyjdzie grubo ponad 150 :P

#85 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:05

W środę planuje wyjazd nad zaporę w Wiśle Czarnem. Tempo bardzo rekreacyjne i będzie dostosowane do najmniej wytrenowanego (na 100% jedna osoba na MTB). Orientacyjna trasa http://www.bikemap.n...ype=ts_terrain. Droga powrotna tak jak zaznaczona na mapie, albo tą samą drogą jak przyjechaliśmy, będzie to zależne od poziomu zmęczenia uczestników. Zainteresowanych proszę o odzew i będziemy uzgadniać szczegóły.
Orientacyjna długość trasy 100km +/-10

#86 bans

bans
  • Użytkownik
  • 464 postów
  • SkądPszczyna

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:26

Orientacyjna trasa http://www.bikemap.n...pe=ts_terrain.t



A koniecznie musicie taki kawał jechać Wiślanką i S1? Tamten rejon obfituje w świetne boczne drogi o znikomym ruchu.

Proponowałbym jazdę z Czechowic na Zabrzeg, Miedzyrzecze Górne, Jasienicę
- z Jasienicy starą drogą na Cieszyn, za Grodźcem w lewo na Górki Wielkie
- i uwaga! w Górkach Wielkich kilkaset metrów za mikrorondem, za sklepem z farbami (albo jakaś Żabka tam jest) w prawo, między domy - i fantastycznymi malowniczymi drogami u stóp Równicy do Ustronia.

#87 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:43

Może niepotrzebnie podałem tą mapę, bo wyklikane są na niej tylko większe miejscowości w celu zobrazowania kierunków w których będziemy się poruszać. Więc wszystko jest do ustalenia.

#88 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 02 marzec 2013 - 22:48

Sezon już dawno zaczęty, zima ostro przepracowana, ludzie do jazdy znalezieni wiec tak pomyślałem, żeby zacząć robić regularne cotygodniowe ustawki. Był by ktoś zainteresowany takimi treningami. Tempo, trasę i termin dostosowało by się do większości, tylko czy jest ktoś chętny?

#89 kondzios230

kondzios230
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 marzec 2013 - 00:07

Ja w zakresie na jaki pozwoli mi maturka wchodzę w to :D

#90 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 marzec 2013 - 08:07

Ja jestem chętny. Czekam na jakieś konkrety.

#91 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 03 marzec 2013 - 08:27

Lecę dziś przez Międzybrodzie tuż przed goz 10 na treningu,gdyby był ktoś chętny. Trasa Żywiec-Ujsoły/Glinka przełęcz-Zywiec i wracam do Wadowic

#92 Tornadotwister

Tornadotwister
  • Użytkownik
  • 596 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 marzec 2013 - 12:18

Co do ustawek jak najbardziej jeżeli będzie jakaś grupa i spokojne tempo na początek przynajmniej:)
Ja w tygodniu pierwszy raz w tym sezonie wejdę na szosę dopiero, jeszcze troszkę na siłowni i spinningu pociągnę, tak na zmianę z szosą ze 2-3 tyg jeszcze.

Lecę dziś przez Międzybrodzie tuż przed goz 10 na treningu,gdyby był ktoś chętny. Trasa Żywiec-Ujsoły/Glinka przełęcz-Zywiec i wracam do Wadowic


To już mocna trasa na początek sezonu i za wysokie progi , ale jakbyś jakieś treningi robił na Przegibku/Międzybrodziu czy pobliskich okolicach daj znać chętnie na lekcje przyjadę .
Pozdrawiam serdecznie

BodyiCoach Cycling Team, Follow me on Strava


#93 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 03 marzec 2013 - 13:12

Obstawiał bym sobotę, trasa i tempo do ustalenia na miejscu, jednak na pewno nie będzie szaleństwa. Napiszcie w jakich godzinach Wam pasuje.

#94 Tornadotwister

Tornadotwister
  • Użytkownik
  • 596 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 marzec 2013 - 15:24

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie niedziela rano, nie wszystkie soboty są wolnym dniem :)

BodyiCoach Cycling Team, Follow me on Strava


#95 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 03 marzec 2013 - 15:54

Jeżeli o mnie chodzi to dostosuję się do reszty, weekendy póki co mam wolne.

#96 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 03 marzec 2013 - 16:58

Tornadotwister, jasne, żaden problem, po to pisałem z wyprzedzeniem, żeby się dopasować do jak największej liczby osób.

Tak więc co powiecie na niedziele godzinę 11.00, a jeżeli nie był by to dla Was problem, fajnie by było gdybyście się zgodzili na zbiórkę w Czechowicach (wiem, że większość Was jest z Bielska, ale bardzo mi na tym zależy).

#97 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 marzec 2013 - 17:04

Tak więc co powiecie na niedziele godzinę 11.00, a jeżeli nie był by to dla Was problem, fajnie by było gdybyście się zgodzili na zbiórkę w Czechowicach (wiem, że większość Was jest z Bielska, ale bardzo mi na tym zależy).

Przecież i tak większość jazd byłaby pewnie w kierunku gór (najciekawsze trasy), a więc i tak trzeba by przejechać przez Bielsko. Nie lepiej więc żebyś Dromik zaczynał w Czechowicach i potem inni dołączaliby do Ciebie? Ci z Bielska nie musieliby wtedy jechać do Czechowic, a później z powrotem do Bielska. No chyba, że interesują Cię głównie trasy raczej płaskie. Wtedy zbiórka w Czechowicach ma jak najbardziej sens.

#98 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 04 marzec 2013 - 17:34

Właśnie myślałem, żeby robi coś bardziej po płaskim ewentualnie wyskoczyć na krótkie hopki w moich okolicach co by jechać całą grupą, bo pewnie większe górki wszystko by porozrywały.

http://www.bikemap.n...&maptype=hybrid
Nie jest to idealnie zaznaczone, bo nie mogłem odnaleźć się w Pisarzowicach, można też zrobić delikatną odskocznie i wyjdzie prawię równo 50km. Trasa raczej płaska, a w końcówce seria szybkich hopek.

http://www.bikemap.n...type=ts_terrain
Tutaj ciekawiej z paroma krótkimi, ale mocniejszymi akcentami. W tym przypadku nie ma się co kierować wyznaczonymi trasami, narysowane tak pi razy oko.

#99 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 marzec 2013 - 18:56

Na wiosnę (początek sezonu) takie trasy są fajne (szczególnie ta druga). Skrzyknij więc ludzi z forum i umów się na konkretny dzień i godzinę. Wtedy może przejażdżka przerodzi się w cykliczną imprezę (tzw. ustawkę :-P ). Ja chętnie wpadnę.

#100 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 04 marzec 2013 - 19:22

Własnie dlatego, że jest początek sezonu to proponuje coś płaskiego (tak przy okazji TU jest jest profil drugiej, co prawda dalej nie jest to dokładnie to co chce, ale lepiej obrazuje trasę), a co do terminu to tak jak mówiłem niedziela godzina 11.00 Plac Jana Pawła II w Czechowicach. Jeżeli ktoś nie wie jak łatwo dojechać z Bielska do Czechowic to służę pomocą.



Dodaj odpowiedź