Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasy treningowe w okolicy Bielska-Białej


138 odpowiedzi w tym temacie

#61 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 26 kwiecień 2012 - 18:02

Ale się wątek bielski rozkręcił :mrgreen:
Panowie a jakieś plany na niedziele ?

#62 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 kwiecień 2012 - 19:20

Piotr92, jedzie jeszcze mój kumpel. Wstępnie umówiłem się z nim o 9.00 na Hulance. Pasuje Ci taka godzina? W razie czego możemy się umówić w innym miejscu, tam gdzie Ci pasuje.

kamil1891, ja też planuję jechać do Ustronia 12 maja.

#63 kamil1891

kamil1891
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 26 kwiecień 2012 - 19:24

No to panowie jak nas się nazbiera trochę to możemy się razem wybrać z Bielska do Ustronia na start i z powrotem (bo nie wiadomo jak to będzie już na głównej trasie ale przypuszczam, że każdy będzie chciał jechać jak najszybciej więc byśmy się mogli pogubić) :) ...Oczywiście jeśli chcecie tam dojechać/wracać na rowerze :P

#64 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 kwiecień 2012 - 19:28

Maitre, Godzina pasuje, ja będę czekał w Wapienicy przy światłach na Cieszyńskiej.

#65 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 kwiecień 2012 - 06:47

Maitre, Godzina pasuje, ja będę czekał w Wapienicy przy światłach na Cieszyńskiej.

Ok. Będziemy tam pewnie około 9.10, bo trochę czasu zajmie dojazd z Hulanki. W razie czego zaraz wyślę Ci mój nr tel. na PW.

#66 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 kwiecień 2012 - 07:59

A może ktoś ma ochotę na objazd trasy Pucharu Równicy w sobotę? Może Piotrek92 będziesz chętny? Możesz mnie nie kojarzyć po nicku, ale w zeszłym roku razem (też mi.in. z Dobrym) wracaliśmy z Kubalonki po etapie tdp.

w niedziele spora ekipa z Krakowa wybiera sie na objazd trasy Równicy,sporo ludzi sie bedzie tam kreciło,ja tez się zastanawiam bo mam alternatywę z innymi kumplami przelecieć dystans po Słowacji , moze z Krowiarkami po drodze

#67 Maitre

Maitre
  • Użytkownik
  • 483 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 kwiecień 2012 - 18:16

A może ktoś ma ochotę na objazd trasy Pucharu Równicy w sobotę? Może Piotrek92 będziesz chętny? Możesz mnie nie kojarzyć po nicku, ale w zeszłym roku razem (też mi.in. z Dobrym) wracaliśmy z Kubalonki po etapie tdp.

w niedziele spora ekipa z Krakowa wybiera sie na objazd trasy Równicy,sporo ludzi sie bedzie tam kreciło,ja tez się zastanawiam bo mam alternatywę z innymi kumplami przelecieć dystans po Słowacji , moze z Krowiarkami po drodze

Ja niestety się nie załapię. Trasę objechałem już dzisiaj (właśnie, Piotr92 co się stało? byliśmy w Wapienicy o 9.16 i czekaliśmy z 15 min.). Prawie całą, bo pomyliliśmy drogę w Godziszowie jadąc na podstawie starych strzałek. W tym roku trasa będzie tam trochę inaczej przebiegać. Na szczęście podjazd z Lesznej Górnej zaliczony. Licznik pokazywał 14-15 procent nachylenia przez dłuższy czas (na "wypłaszczeniach" "tylko" 9-10 proc.). 8-)

#68 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 kwiecień 2012 - 18:35

Gdyby ktos był chetny na dłuzszy trening w średnim tempie przez Słowację jutro,to startujemy ok godz 10 z Kukowa na trasie Żywiec-Sucha B

#69 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 29 kwiecień 2012 - 09:56

Ktoś chętny na jakąś prostą trasę w czasie weekendu?

#70 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:29

Ja niestety się nie załapię. Trasę objechałem już dzisiaj (właśnie, Piotr92 co się stało? byliśmy w Wapienicy o 9.16 i czekaliśmy z 15 min.). Prawie całą, bo pomyliliśmy drogę w Godziszowie jadąc na podstawie starych strzałek. W tym roku trasa będzie tam trochę inaczej przebiegać. Na szczęście podjazd z Lesznej Górnej zaliczony. Licznik pokazywał 14-15 procent nachylenia przez dłuższy czas (na "wypłaszczeniach" "tylko" 9-10 proc.).

Tak wyszło że zobaczyłem dwóch rowerzystów i pognałem za nimi, byłem przed czasem. Zorientowałem się w Skoczowie że to nie wy. Zapomniałem zanotować numer telefonu i chwilę czekałem i w końcu pojechałem. Trasy całej nie objechałem.

#71 kamil1891

kamil1891
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:47

Gdyby ktos był chetny na dłuzszy trening w średnim tempie przez Słowację jutro,to startujemy ok godz 10 z Kukowa na trasie Żywiec-Sucha B



Mam nadzieję panie kolego, że będziecie takie wypady organizować regularnie w maju i czerwcu :D tak się składa, że od 8 maja będę tam u was znów na jakieś 2 miesiące :)
Pozdrawiam :D

#72 ozeh

ozeh
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 01 maj 2012 - 08:22

Ktoś chętny na jakąś trasę dzisiaj? Tylko mam czas tak do 15:00, ale może ktoś akurat zajrzy na forum w poszukiwaniu kompana. :mrgreen:

#73 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 01 maj 2012 - 08:26

Gdyby ktos był chetny na dłuzszy trening w średnim tempie przez Słowację jutro,to startujemy ok godz 10 z Kukowa na trasie Żywiec-Sucha B



Mam nadzieję panie kolego, że będziecie takie wypady organizować regularnie w maju i czerwcu :D tak się składa, że od 8 maja będę tam u was znów na jakieś 2 miesiące :)
Pozdrawiam :D

Panie kolego teraz to juz starty raczej w każdy weekend,ale czasem moze się coś trafizapraszam na puchar Równicy w Ustroniu OPEN dla każdego,ale trzeba się wczesniej rejestrować www.roadmaraton.pl

:mrgreen:
p.s. w niedzielę chwilami było bardzo grubo,ogień z dupy

#74 kamil1891

kamil1891
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 01 maj 2012 - 13:16

Gdyby ktos był chetny na dłuzszy trening w średnim tempie przez Słowację jutro,to startujemy ok godz 10 z Kukowa na trasie Żywiec-Sucha B



Mam nadzieję panie kolego, że będziecie takie wypady organizować regularnie w maju i czerwcu :D tak się składa, że od 8 maja będę tam u was znów na jakieś 2 miesiące :)
Pozdrawiam :D

Panie kolego teraz to juz starty raczej w każdy weekend,ale czasem moze się coś trafizapraszam na puchar Równicy w Ustroniu OPEN dla każdego,ale trzeba się wczesniej rejestrować www.roadmaraton.pl

:mrgreen:
p.s. w niedzielę chwilami było bardzo grubo,ogień z dupy


Jakby pan, panie kolego czytał uważnie to by już wiedział, że na Puchar Równicy się wybieram :mrgreen: już się zarejestrowałem i dziś moja druga połówka powinna za mnie zapłacić :-D No to mam nadzieję, że się uda choć kilka razy w ciągu tych dwóch miesięcy wybrać na jakiś porządny trening ;-)

Pozdrawiam!

#75 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 02 maj 2012 - 08:36

Znajdzie się ktoś chętny na jakąś łatwą trasę spokojnym tempem?

#76 ozeh

ozeh
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 02 maj 2012 - 09:05

Ja mogę pojechać wieczorem, po pracy, a konkretnie to tak około godziny 17:30.

#77 FJ

FJ
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądKuj-Pom/Kraków

Napisano 02 maj 2012 - 10:20

jeśli pogoda się utrzyma to może i ja... (okolice żywca)

#78 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 02 maj 2012 - 12:09

Przepraszam za zamieszanie, ale jednak dzisiaj nie dam rady, bo wyskoczył mi pilny wyjazd. Jednak w piątek będę jechać do Cieszyna i szukam chętnych do wspólnej jazdy.

#79 FJ

FJ
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądKuj-Pom/Kraków

Napisano 02 maj 2012 - 14:31

Ja ew. jutro mogę na jakiś przejazd wybrać :) gdyby ktoś chętny się znalazł =)

#80 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 02 maj 2012 - 19:16

Jutro rano jadę na Równicę, w piątek nie dam rady jechać, matura z polskiego a popołudniu robota.



Dodaj odpowiedź