Skocz do zawartości


Zdjęcie

Radom,Starachowice,Skarżysko i okolice


286 odpowiedzi w tym temacie

#281 sosha07

sosha07
  • Użytkownik
  • 193 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 sierpień 2013 - 17:50

Hejka

Czy ktoś z Was orientuję się czy wojewódzka 729 od ronda w Potworowie przechodząca dalej w 727 w stronę Przysuchy jest już otwarta, bo słyszałam że wymieniali tam asfalt i nie wiem czy pchac się tam w niedzielę czy szukac jakiejś alternatywnej trasy..



#282 Andy777

Andy777
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądPrzysucha

Napisano 05 wrzesień 2013 - 06:28

Trochę za późno, ale może ta informacja przyda Ci sie w przyszłości. Rowerem bez problemu przejedziesz remontowany odcinek i to po nowej nawierzchni. Co najwyżej przeprowadzisz 50 m na samym końcu gdzie jeszcze coś robią.

#283 sosha07

sosha07
  • Użytkownik
  • 193 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2013 - 21:27

Nie za późno. W niedzielę lało więc będę próbowała dopiero w następną jeśli pogoda dopisze. Dzięki, nie będę musiała nadkładać drogi



#284 Czkawka Szatana

Czkawka Szatana
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądPrzysucha

Napisano 09 październik 2013 - 18:10

Nie miałem jeszcze wtedy komputera pokładowego to Ci nie powiem.
Pamiętam tylko, że najlepszy mój czas to 2min 43s na tej górce (od znaku przy którym zaczyna się konkretne nachylenie do przystanku przed kościołem na szczycie).

Ale szczerze, to nie polecam Ci katować jednego podjazdu jak przyjeżdżasz na kilka dni. Lepiej korzystać z pustych dróg w dobrym stanie, których tutaj nie brakuje. Szczególnie, że przyjeżdżasz z dużego miasta. Różnica jest ogromna i fun z jazdy wielki po takiej zmianie.
Przyjemnego zwiedzania.

Witam, ja zrobiłem hute 10 razy z tym że nie jeżdże pod kościół tylko w lewo i do krzyża gdyż ten kawałek może nie wygląda imponująco lecz jest wymagający... wraca nam pogoda i może w piątek wskoczę na hute bić rekordy!!! Zobaczę co da się zrobić. Pozdrawiam



#285 Faramir

Faramir
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • SkądWierzbica

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:48

Jeździmy coś? :)



#286 smolar16

smolar16
  • Użytkownik
  • 94 postów
  • SkądRadom

Napisano 24 lipiec 2014 - 20:45

Niedziela, pomyślałem, że sb pojadę z chłopakami. Jestem pod Mosirem a tu żadnej żywej duszy. Jakaś frajda rowerowa była w kapturskim, czy padło to wszystko?



#287 MarcinA

MarcinA
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Skądlaczna

Napisano 25 lipiec 2014 - 16:36

Czy ktos bedzie jezdzil ostatniego tygodnia lipca miedzy Suchedniowem a Kielcami? Bede krecil pewnie sam kilometry w okolicy gor swietokrzyskich..

Marcin

796 342 039





Dodaj odpowiedź