Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tour de Pologne 2013


175 odpowiedzi w tym temacie

#41 mat777

mat777
  • Użytkownik
  • 274 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 27 lipiec 2013 - 16:53

w TVP1 leci

#42 spi630

spi630
  • Użytkownik
  • 189 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lipiec 2013 - 17:38

balony balony balony...

#43 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 27 lipiec 2013 - 17:40

Na TVP1 TDP oglądałem dzisiaj pierwszy i ostatni raz. Od poniedziałku wracam do domu na fotel i welcome back Eurosport.

Ślicznie to wszystko wyglądało. Balony, balony, balony i jeszcze raz balony :-(
Komentujący na raz Sobczyński i Skarul to muzyka dla naszych uszu... Takich ludzi powinno się zamykać na czas transmisji.

Czy ktoś oprócz mnie zauważył jeszcze brak info na ekranie o przewagach itp ???

#44 rodman

rodman
  • Użytkownik
  • 255 postów
  • SkądSomewhere In Poland

Napisano 27 lipiec 2013 - 17:41

w necie też leciało - nawet dłużej ;-)
Szmyt potwierdził ... tegoroczną kiepską dyspozycję.
Majka - super !!! 3mam kciuki ! :-)

#45 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1992 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 27 lipiec 2013 - 17:43

jak zwykle brak infa. Jedynie jak przejeżdżali pod balonem z tabliczką 20km do mety to chwilę potem pokazywali 'do mety 19.9 km' itd... :lol: :roll:


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#46 Tomo

Tomo
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 17:54

Transmisja słaba, ale faworyci... cóż, znowu traktują TDP jako trening przed Vueltą, nic więcej :-(

#47 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 lipiec 2013 - 18:03

Masakra z tymi reklamami, strasznie to szpeci - jak to podium wygląda! Na żadnym wyścigu czegoś takiego nie widziałem. Nawet hostessa musiała trzymać jakiś banner i całować zawodnika :shock: I jeszcze Rafałowi coś tam wcisnęli i poleciało to wszystko na ziemię. Tragedia :-/
Przynajmniej tyle że Rafał się dobrze zaprezentował, duża szansa że jutro wygra, ale żeby myśleć o KG to trzeba by jutro wypracować trochę sekund.

#48 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:32

Czy ktoś oprócz mnie zauważył jeszcze brak info na ekranie o przewagach itp ???


Niestety tak... Realizacja w TVP to straszne dno.
Ciekaw jestem gdzie ma oczy ekipa Langteamu, bo Czesiu na każdym kroku podkreśla profesjonalizm organizacji, a tu taka wykłdka na abecadle.

#49 spi630

spi630
  • Użytkownik
  • 189 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:54

bo Czesiu na każdym kroku podkreśla profesjonalizm organizacji, a tu taka wykłdka na abecadle.


jaka wykładka? kamery skupiają się na balonach i flagach sponsorów i tak ma właśnie być, to jest ten profesjonalizm. Dystans do mety, czas między grupkami i ogarnianie sytuacji na trasie nikogo nie interesuje, a na pewno nie sponsorów. Kto zaatakował a kto odpadł na podjeździe zobaczy się przecież na mecie

#50 madridista

madridista
  • Użytkownik
  • 126 postów
  • Skądśląsk

Napisano 27 lipiec 2013 - 19:57

Poza Majką to reszta Polaków dostosowała się do poziomu realizacji i komentarza w transmisji TVP... a może nawet gorzej.

#51 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:18

A mnie się podobało jak jeden zawodnik reprezentacji Polski dwa dni temu mówił, że nie wie jak to będzie bo on w życiu ani jednego takiego podjazdu nie wjechał nawet treningowo jakie czekają we włoszech...

I potwierdzą się pewnie moje prognozy, że +/- miejsca jakie wyjadą z Włoch tak się wyścig zakończy... ehh

#52 jarabl

jarabl
  • Użytkownik
  • 281 postów
  • SkądSierpc

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:27

Po co ta napinka Sylwka o wygraniu wyścigu? Teraz wygląda to jak komentarz w TVP1 czyli bardzo słabo , widać że nie ma przypadku że nie pojechał w TDF , jutro jego ostatnia szansa żeby zaistnieć ale jest to mocno wątpliwe!!!! NA RAZIE TO OGROMNY ZAWÓD Z JEGO STRONY

#53 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:36

Po co ta napinka Sylwka o wygraniu wyścigu?


Bo zapowiadał ostrą walkę na swoim blogu?
Bo góry to miejsce gdzie powinien objeżdżać każdego jak to robił w innych latach?
Bo albo się pokaże w tym sezonie albo zabraknie dla niego miejsca w pro-tour.

Sylwester to murzyn - nie żaden gregario tylko murzyn. On ma murzynić na lidera - takie ma stanowisko pewnie w kontrakcie zapisane. Nazwisko Szmyd nie zarabia - Valverde tak.
Pozbyć się Valverde to jakby uciąć łeb kurze znoszącej złote jaja... pozbyć się Pana Szmyda to zrobienie miejsca dla mocniejszego i pewnie tańszego aktualnie murzyna.

Murzyn (ogólnie) - nie ma instynktu zwycięzcy aczkolwiek zdarzają się przebłyski :)

#54 mat777

mat777
  • Użytkownik
  • 274 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 27 lipiec 2013 - 21:01

Relacja w TVP komiczna. Komentatorzy nie ogarniający w ogóle tematu, brak jakiejkolwiek informacji, przeskoki kamery pomiędzy grupami, a na deser... (nie)Szczęsny komentujący sytuację prosto z motoru. Specjalista od każdej dyscypliny sportowej w TVP, zachwycający się, że kolarze jadą 30km/h :lol:
Czułem się, jakbym słyszał komentarz do innej relacji niż widziałem na ekranie.

A forma Polaków - zaskoczenia nie ma. Majka wypoczęty po Giro wraca w dobrej formie, Niemiec zajechany, po reprezentacjach raczej nie spodziewano się fajerwerków, a cyckom udało się wepchnąć Rebbelin'a do czołówki.

Rewolucyjny system bonifikat UCI chyba się nie sprawdzi na tegorocznym tourze, skoro jutro zostanie pewnie max 5 kolarzy, którzy będą w stanie walczyć o zwycięstwo.

#55 gibon12

gibon12
  • Użytkownik
  • 65 postów
  • Skądmars

Napisano 27 lipiec 2013 - 22:57

Komentarz z onetu = lol.

" Fajny wyścig, ale rzucał się w oczy brak dużej liczby balonów. Co prawda wzdłuż trasy było ich więcej niż ludzi, ale i tak uważam, że można by jeszcze upchnąć trochę tych przepięknych balonów. Mogliby też mniej pokazywać kolarzy, a więcej balony. "

Nie mogę się już doczekać informacji czym Pan Lang zabłyśnie na wyścigu amatorów.

#56 goro

goro
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądWWA

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:23

Komentarz z onetu = lol.

" Fajny wyścig, ale rzucał się w oczy brak dużej liczby balonów. Co prawda wzdłuż trasy było ich więcej niż ludzi, ale i tak uważam, że można by jeszcze upchnąć trochę tych przepięknych balonów. Mogliby też mniej pokazywać kolarzy, a więcej balony. "

Nie mogę się już doczekać informacji czym Pan Lang zabłyśnie na wyścigu amatorów.


Ponoć ludzie już mówią o tym wyścigu Tour de Balon, zamiast Tour de Pologne

#57 wujek

wujek
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądNowy Targ

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:36

Dla mnie niepojętym jest fakt, że w koszulce górala pojedzie kolarz, który wczoraj stracił ponad 16 minut, a w wywiadzie po etapie wyraził poważne obawy, co do dzisiejszego dnia. Oczywiście takie są reguły wyścigów ale podniecanie się tym Huzarskim przez naszych komentatorów jest porażające.

zapraszam na moją stronę w całości poświęconą górskim fotorelacjom --> www.fotografie.nowytarg.pl 


#58 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:49

Eeee, przesadzacie z narzekaniami na te balony. Po prostu na tym wyścigu obrali taką formę pokazywania sponsorów. Podobno (w TV nigdy tego nie widziałem - oprócz filmów archiwalnych) kolumna reklamowa jedzie przez 5 godz. Ja się cieszę, że w Madona nie zrobili rund :mrgreen:

Największy zawód to postawa niektórych gwiazd. Np Nibali jechał wczoraj jak na ścięcie - swoje.
Wygląda to tak, jakby dla niektórych, start w TdP był jakimś smutnym obowiązkiem. Odbębnić, zużyć jak najmniej energii i do domu.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#59 wujek

wujek
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądNowy Targ

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:57

Największy zawód to postawa niektórych gwiazd. Np Nibali jechał wczoraj jak na ścięcie - swoje.


Nibali aktualnie jest w 17-osobowej ucieczce z przewagą 3 minut. A wracając do Huzarskiego, to, jak sam powiedział, "to był jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu".
Huzarski też jest w tej ucieczce . . . :mrgreen:

zapraszam na moją stronę w całości poświęconą górskim fotorelacjom --> www.fotografie.nowytarg.pl 


#60 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 28 lipiec 2013 - 12:38

Cytat:
Największy zawód to postawa niektórych gwiazd. Np Nibali jechał wczoraj jak na ścięcie - swoje.


Nibali aktualnie jest w 17-osobowej ucieczce z przewagą 3 minut.

Aaa, to jednak umie jechać, dając coś z siebie.
Wiemy wszyscy, że on tak może jeździć przez 3 tygodnie !

A Wiggins to w ogóle wystartował ?

A w poprzednim poście to chodziło mi, że na TdF (nie na TdP) kolumna reklamowa jedzie przez 5 godz.

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen




Dodaj odpowiedź