Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Dzisiejszy Trening


15514 odpowiedzi w tym temacie

#7921 Koniunl

Koniunl
  • Użytkownik
  • 685 postów
  • SkądHolandia

Napisano 28 grudzień 2015 - 22:28

Dzisiaj u mnie nadal super pogoda, przedłużyłem sobie dojazd do pracy i z powrotem, łącznie wyszło prawie 130 km. Trasa z powrotem z kolegą który prowadzi obecnie w klasyfikacji Festive 500.

#7922 lukasz318

lukasz318
  • Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 22:55

Tr funk + brz
Ogólnie mała zajezdnia :)
  • impa, hqvkamil i Adalbert31 lubią to

#7923 impa

impa
  • Użytkownik
  • 1077 postów
  • SkądŚREM

Napisano 29 grudzień 2015 - 07:24

Wczoraj: 100,6 km ze średnią 30,4 km/h ;)



#7924 Tornadotwister

Tornadotwister
  • Użytkownik
  • 596 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 29 grudzień 2015 - 15:16

Wczoraj basenik i sauna a dzisiaj powrót na siłke po 2 sezonach przerwy o ja ale człowiek jest słaby mimo uprawiania prawie wyczynowo sportu :) No nic pogoda idzie w dół jest trochę czasu aby tam popracować też.


BodyiCoach Cycling Team, Follow me on Strava


#7925 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2015 - 15:51

No, w końcu mi spadło poniżej 30km/h :D ale pion też nie byle jaki 

102 km,1531m w górę, avg 29.5 km/h 

https://www.strava.c...ities/458671917

No i to byłoby chyba na tyle w tym roku, odo 17480km 

 

I jeszcze statsy z grudnia

Całość 1641km ,10316 pionu,avg 34.48 

w tym 

bardziej płaskie 967km ,3824 w górę,avg 35.43 km/h

mniej płaskie 674km ,6484 w górę,avg 33.4 km/h 



#7926 kubens

kubens
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądPodhale

Napisano 29 grudzień 2015 - 15:58

Przewyzszenie większe to i w końcu normalna średnia :D

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka



#7927 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:03

Przewyzszenie większe to i w końcu normalna średnia :D

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Zgadza.się ,w niektórych miejscach  troszkę nie ryzykowałem zjazdów bo zaczęło robić się slisko, ale generalnie te ~30 km/h na takim pionie to chyba granica moich możliwości 



#7928 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:38

No i plan festive wykonany :) https://www.strava.c...ities/458628214

Założenie było żeby zrobić czelendża w ciągu 5 jazd i zostało wypełnione. Jak się okazuje słusznie, bo jeżeli będzie jakaś wilgoć najbliższych dwóch nocy to na drogach może być miejscami ślizgawka. Zresztą takie temperatury to nie dla mnie - choćbym się ubrał komfortowo jeśli chodzi o temperaturę to i tak po trzech godzinach ogólne wychłodzenie organizmu robi się mocno nieprzyjemne (jeszcze ta lodowata woda z bidonu, brrrr). Nie mówiąc już o regularnym rozmrażaniu moich notorycznie zimnych dłoni.

Zresztą jak mam na sobie więcej niż trzy warstwy to czuję się beznadziejnie i jazda jest nieefektywna :)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#7929 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:39

Czyli moje srednie w okolicach 27-29 przy pionie 1800-2000 na 100 km nie sa w takim raZie takie zle :D

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

niektórzy na płaskich tyle nie mają.
dziś w połowie dystansu miałem podobnie ok 1000m na 50km i właśnie te 28km/h a po 20 km 450 pionu i 27 km/h :) tylko tak jak mówie nie ryzykowałem mocnych zjazdów,u mnie są takie krótkie ścianki ale strome po 10-11% no i trochę traciłem na nawrotach, jak się po 10 razy wjeżdża jedną ściankę to wiadomo ,no a razem z wczoraj łącznie 207 km ,2763 w góre ,avg 31 km/h

#7930 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:42

No i plan festive wykonany :) https://www.strava.c...ities/458628214

Założenie było żeby zrobić czelendża w ciągu 5 jazd i zostało wypełnione. Jak się okazuje słusznie, bo jeżeli będzie jakaś wilgoć najbliższych dwóch nocy to na drogach może być miejscami ślizgawka. Zresztą takie temperatury to nie dla mnie - choćbym się ubrał komfortowo jeśli chodzi o temperaturę to i tak po trzech godzinach ogólne wychłodzenie organizmu robi się mocno nieprzyjemne (jeszcze ta lodowata woda z bidonu, brrrr). Nie mówiąc już o regularnym rozmrażaniu moich notorycznie zimnych dłoni.

Zresztą jak mam na sobie więcej niż trzy warstwy to czuję się beznadziejnie i jazda jest nieefektywna :)

Od połowy listopada biorę w kieszenie tylko jabłka zamiast bidonu. Na 60-100 km wystarczają 3-4. Gaszą pragnienie i przy okazji zapychają żołądek. Polecam. 

A dziś 0 km. Od wczoraj rower rozebrany w drobny mak. Olałem Festive z uwagi na pogodę...

Podsumowałem rok, wyszło 10236 km i 140 300 m w pionie.


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#7931 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 grudzień 2015 - 16:51

 Olałem Festive z uwagi na pogodę...

 

No właśnie - sądzę, że to jest trochę bez sensu. Powinno być 1000km do przejechania przez ten sam czas, ale przy bardziej sprzyjającej porze roku. Samo przejechanie pięciuset kilometrów w osiem dni to żadna sztuka (np. przy tak dobrej pogodzie jak tych świąt), a w przypadku gdy pogoda byłaby kiepska przejechanie ich wynikałoby albo z bogactwa ("stać mnie żeby tyrać rower"), albo nieszanowania sprzętu :)


  • astronom i Adalbert31 lubią to

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#7932 Adalbert31

Adalbert31
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 29 grudzień 2015 - 20:21

Dziś u mnie już na minusie, drogi śliskie, pozostał trenażer. 1h zaliczone płyta oś.

 

https://flow.polar.c...lysis/337001538

 

Powiedzcie mi proszę czy do waszego ODO zaliczacie też trenażer? Bo nie wiem jak na to patrzeć. 8 tygodni miałem rękę w ortezie i kręciłem jak szalony w domu :D później kolejne 4 tygodnie też jeździłem mało ze względu na bark który bolał jak oszalały. Kiedy bark wyzdrowiał nastała jesień i też nie byłem w stanie jeździć za dużo na zewnątrz bo po 16 już jest ciemno :). Jeśli jednak wziąć pod uwagę te 12 tygodni przerwy i to, że tak na dobrą sprawę to mój pierwszy kolarski sezon to nie wliczając trenażera moje odo będzie koło 4200km. Z trenażerem jakieś 7300-7600 :D  

 


  • pangumas i hqvkamil lubią to

#7933 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 29 grudzień 2015 - 20:28

Ciepło było.

 

https://www.strava.c...ities/458843518

 

 


  • pangumas i impa lubią to
Focus user! :-P

#7934 Gosc_grzesiek32_*

Gosc_grzesiek32_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2015 - 20:33

Dziś u mnie już na minusie, drogi śliskie, pozostał trenażer. 1h zaliczone płyta oś.

 

https://flow.polar.c...lysis/337001538

 

Powiedzcie mi proszę czy do waszego ODO zaliczacie też trenażer? Bo nie wiem jak na to patrzeć. 8 tygodni miałem rękę w ortezie i kręciłem jak szalony w domu :D później kolejne 4 tygodnie też jeździłem mało ze względu na bark który bolał jak oszalały. Kiedy bark wyzdrowiał nastała jesień i też nie byłem w stanie jeździć za dużo na zewnątrz bo po 16 już jest ciemno :). Jeśli jednak wziąć pod uwagę te 12 tygodni przerwy i to, że tak na dobrą sprawę to mój pierwszy kolarski sezon to nie wliczając trenażera moje odo będzie koło 4200km. Z trenażerem jakieś 7300-7600 :D

Ja podaje tylko sam rower:) co prawda na stravie widać mniej ale konto mam dopiero od 1 września i od tamtej pory 7200 a ogólnie jak napisałem wyżej prawie 17500.Nie mam nigdzie aktywności na trenażerze gdyż go nie posiadam


  • raf lubi to

#7935 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 30 grudzień 2015 - 09:11

Wczoraj 45 minut trenażer.



#7936 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 30 grudzień 2015 - 11:17

Niestety, w Wigilię, po drodze z Wrocławia do Chodzieży, w miejscowości Krobia pewien kierowca golfa, jak twierdzi, się zagapił, i wjechał w nasze auto stojące przed chyba jedynym w tym miasteczku rondem. Wpadł na nas chyba bez hamowania - aż znak VW odcisnął się na naszym tylnym zderzaku. Na szczęście szybko się przyznał do winy, podał swoje dane i pojechaliśmy do celu. Niestety, całe święta spędziłem na środkach przeciwbólowych i serii zastrzyków (od dzieciństwa nikt mnie w tyłek nie kłuł!!!), wczoraj doszedł jeszcze kołnierz i 3 tygodnie zwolnienia lekarskiego... Nie będzie ani zabawy sylwestrowej, ani nawet jednego wyjścia treningowego przez wiele tygodni...

 

Jak ja Wam zazdroszczę kręcenia!!! Jak mnie wewnętrznie skręca, że ja kręcić nie mogę!!! I nawet na temat mojego treningu nic napisać nie mogę, i pewnie przez dłuższy czas móc nie będę... :(



#7937 parmenides

parmenides
  • Użytkownik
  • 630 postów
  • SkądZgorzała

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:22

Jestem w górach w Beskidzie Małym. Dzisiaj krótka trasa - ok. 38 km, wolno 22 km/h, w pionie trochę ponad 900 metrów. Ale temperatura zaskoczyła "drogowca" - miejscami do -12,5, a na większości trasy minus 10-11... To była jazda na przetrwanie - szczególnie na zjazdach.
Przez święta pojezdzilem po Śląsku i sporo pobiegałem. Teraz byczę się w Targanicach.

Pozdr

#7938 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:23

Szybkiego powrotu do zdrowia! :)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

Dziękuję!!! :) Przyda się na pewno! :)


  • kubens lubi to

#7939 raf

raf
  • Użytkownik
  • 140 postów
  • Skądwracasz?

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:31

To się porobiło, a gdzie moderatorzy? 

Właściwie, grzesiek32, skoro mówisz, że nie trenujesz to ciągle robisz w tym temacie offtopic ;)

Zawsze mnie uczono, by bez względu na racje, stawać po stronie zaatakowanego, a nie atakującego. A tu dodatkowo racja jest po stronie atakowanego. Moim zdaniem grzesiek32 nawet, gdyby miał swoje wpisy nazywać jako przejażdżki albo wyścigi, to i tak MA PRAWO podawać w tym temacie dane, które CHCE podać. Ma też prawo bronić się, i moim zdaniem nie przekroczył tu granic tzw. obrony koniecznej. ;)

Jedyne zastrzeżenie mogłoby być wtedy, gdyby podawał dane nieprawdziwe - tylko to byłoby godne potępienia.

 

A w zasadzie, to my obaj piszemy tu offtopic... peace!


  • kubens i Cube lubią to

#7940 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 grudzień 2015 - 13:34

@Raf, 

po pierwsze mogłeś napisać jeden post zamiast dwóch, a po drugie z mojej strony to był mały żarcik na rozładowanie dość napiętej atmosfery :P

 

Peace joł :P

 

 

żeby nie powielać offtopa to napiszę, że w weekend sobie przejechałem jakieś 85km ze słabą średnią 27.5km/h i była to moja ostatnia jazda w tym roku.

 

Wszystkim tutaj życzę przyjemnej jazdy i odkrywania nowych tras i własnych granic w nowym roku!


  • giec lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!



Dodaj odpowiedź