Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie wybrać buty?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1220 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 12:07

Straszne pustki w sklepach jeśli chodzi o buty shimno, mówią że i u dystrybutora (RP Pawlak) nie ma.Kiedy można się spodziewać nagłego przypływu butów shimano?

#42 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 12:09

najlepiej to samemu zadzownić do Pawlaka. numer masz na stronce www.rp-pawlak.pl

#43 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 14:02

Zadzwoniłem,
pytałem o r099 i co mi koleś powiedział?! że będą na początku marca :-x oni sobie chyba kpią :!:

#44 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 grudzień 2007 - 14:46

Podobno u nich tak wygląda ich system dostaw. 3 dostawy w ciągu roku i z tego co wiem to nie jest to drogą powietrzną :-)

#45 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 15:09

Rozmawiałem z innym sprzedawcą który zaopatruje się u Pawlaka, powiedział że w tym roku w ogóle jest problem z butami shimano, mówił że podobno transport okradli :D

W każdym razie shimano mogę sobie odpuścić, tym bardziej, że poszukuje nie standardowego numeru 46 :)

Za to koleś polecał mi DMT, najtańszy model mają za 319zł potem od 400 iluś, ja mam zamiar kupić coś do 300 góra do 350zł.
Ma ktoś takie buty http://www.ampbike.c...osowe07&show=15
warte uwagi?

#46 Gosc_dablo1_*

Gosc_dablo1_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 15:41

witam dorzuć dwie stówki i kup sobie ADAśKI http://www.harfa-har...p5?id=823&pos=3 są one teraz nawet 0 25% tańsze tak że wychodzi 6 stówek a but pewny świetnie się prezentuje wygodny no i przede wszystkim niesamowicie trwały właśnie takie sobie zapodałem :-D mam adaśka MTB durango 4 sezon i but wygląda jak nowy niesamowicie wytrzymały a swoje przeszedł :mrgreen: jeden warunek:do butów adidas trzeba mieć dość wąską stopę w czubie są po prostu tak szyte dość mocno się zawężają w innym razie po godzinie jazdy ból i dyskomfort :mrgreen: pozdrawiam

#47 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:07

Jeśli rzeczywiście jest tak jak mówisz i mają 25 procentową zniżkę to wybrał bym ten model http://www.harfa-har...5?id=1237&pos=6 ale czy harfa zajmuje się sprzedażą detaliczną?

#48 Gosc_dablo1_*

Gosc_dablo1_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:13

bez problemu prześlą Ci model który chcesz ze zniżką Wiem że na pewno upust jest na owy model który zakupiłem, nie wiem jak z twoim modelem? musisz cyknąć do nich i wszystko będzie jasne pozdrawiam

#49 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:22

Pod który telefon mam zadzwonić http://www.harfa-har...kt/kontakt.php5
tam zajmują się tylko sprzedażą hurtową... :?: :?: :?: :idea:

Zadzwonei poprstu tu SKLEP ul. Ks. Witolda 48
tel.: (071) 321 96 90 ;]

#50 Gosc_dablo1_*

Gosc_dablo1_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:25

ja do nich wysłałem maila z zapytaniem a oni sami do mnie oddzwonili [email protected]

#51 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:31

No już wszystko wiem. Koleś powiedział mi że mają taki model i nawet mój rozmiar :)
Ale zniżka jest 20% czyli za buty bym dał 360zł.
Powiedział że jeśli się zdecyduje to mam napisać maila z danymi i wysyłają za pobraniem DHLem, tylko nie powiedział jaka cena? Jak było w twoim przypadku :?:

#52 Gosc_dablo1_*

Gosc_dablo1_*
  • Gość

Napisano 14 grudzień 2007 - 16:36

czyli cena katalogowa, minus 20% ,plus koszt wysyłki chyba 20 zł jeszcze raz się z kontaktuj i omów szczegóły :mrgreen:

#53 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2007 - 18:53

Chciałbym odświeżyć temat; mam taki dylemat: zdecydowałem się po przeczytaniu opinii oraz rozejrzeniu się na rynku butów szosowych na zakup sh 098 i w związku z tym mam takie pytanko. Czy lepiej kupić je teraz (najtaniej do tej pory widziałem na cykloturze za 259zł, widział ktoś może taniej?) czy zaczekać na początek sezonu? Chodzi mi oczywiście o cenę, czy przypadkiem później nie podrożeją i o dostępność, czy później nie będzie problemu z zakupem...? Byłbym wdzięczny za porady i sugestie. Pozdro!

#54 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 25 grudzień 2007 - 19:40

Mi się zdaje, że i tak już są tanie. Jak Ci się śpieszy to kup, a jak nie to przeczekaj zimę. Proste. :-)

Ja na początku sezonu kupowałem 085 i przepłaciłem. Trudno...

#55 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2007 - 19:48

Mi się zdaje, że i tak już są tanie.

Są, bo od cykloturu mogę je mieć za 259 zł a gdzie indziej widziałem za nawet ponad 320 zł.

Jak Ci się śpieszy to kup, a jak nie to przeczekaj zimę. Proste.

Proste... Właśnie w tym tkwi gwóźdź mojego dylematu, zastanawiam się czy kupić teraz czy na początku sezonu. W sumie mi się nie spieszy bo i tak jeszcze nie jeżdżę ale zastanawiam się czy w lutym czy marcu buty nie będą przypadkiem droższe niż obecnie. Pozdro!

#56 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2007 - 20:22

Ja mam taką zasadę, brać póki jest, później człowiek sobie pluje w brodę że było i się nie kupiło :-)

#57 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 25 grudzień 2007 - 20:56

Hehe, w sumie tak. Z drugiej strony kupię teraz a później stanieją, i będę sobie pluł w brodę, że przepłaciłem a mogłem się wstrzymać... 8-). Chyba jednak faktycznie kupię jak najszybciej póki jeszcze są. Pozdro!

#58 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 grudzień 2007 - 22:18

Także radzę kupić teraz, bo na początku sezonu może ich już nie być bo wejdą wtedy nowe modele w wygórowanych cenach.

#59 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 26 grudzień 2007 - 08:33

wygorowanych cenach?
ja zauwazylem zupelnie co innego. co roku wychodza nowe modele i lepsze modele za duzo mniejsza kase. np buty shr 131 - podeszwa z karbonu, klamra, calkiem niezly design (choc moze zbyt festyniarski). te buty mozna dostac za mniej wiecej 350zl czyli calkiem niewiele. dwa lata temu tego typu buty kosztowalyby ok 500-600zl. (shr151 - full karbon, 3 rzepy - 530zl).

IMO nie ma sie co spieszyc z kupnem butow szczegolnie, ze rp pawlak zostal przejety przez shimano europe. byc moze dzieki temu ceny jeszcze pojda w dol i w koncu nie bedzie takich brakow w sprzecie.

#60 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 grudzień 2007 - 10:44

Na początku sezonu zawsze jest najdrożej, co nie zmienia faktu, że z roku na rok są stosowane coraz to lepsze rozwiązania, a te nieco starsze tanieją, jest to naturalny proces, który zachodzi na prawie każdym rynku.