Skocz do zawartości


Dyskusja o zbędnych tematach


65 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2008 - 11:30

A czy jest taka techniczna możliwość - że twórca tematu (albo admin na jego prośbę) zamyka temat - ale posty są dalej dostępne do czytania, natomiast nie mam możliwości kontynuacji wątku? Może to by było lepsze rozwiązanie?
W sumie to się nie powinienem odzywać... bo sam se trochę robiłem jaja w rzeczonym wątku,
ale, bijąc się w pierś, takie zamykanie wątku - zamyka dyskusję biegnącą w niebezpiecznym kierunku, natomiast nie uniemożliwia przeczytania wartościowych uwag o ile takowe padły.

Tak czy owak, mimo takich wpadek, nasze forum stawia wysoko poprzeczkę dla poziomu dyskusji w innych miejscach w necie i tego należy się trzymać :-)

#22 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 29 październik 2008 - 11:41

Można zamknąć temat, oczywiście. I będzie on nadal dostępny. Dyki zawiódł się kulturą niektórych wypowiedzi i poprosił mnie o usunięcie tematu.
Temat był specyficzny, ale jak widać na przykładzie wypowiedzi SN można pomóc koledze bez dopatrywania się w jego pytaniu "negatywnych chęci".
Pozdrawiam Panów zainteresowanych.

#23 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 29 październik 2008 - 17:32

ooo przepraszam, ja podszedłem do tematu poważnie...

#24 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2008 - 22:07

Dyki zawiódł się kulturą niektórych wypowiedzi

Czyżby też Arnoldzikowi coś zarzucano, bowiem uderzając w stół nożyce się odezwą.
A w damskiej ubikacji ktoś napisał głupi KaOwiec.
Myślę, (i nie znikam) że taka jest już specyfika forum iż pomimo starań adminów zawsze będzie dyskusja czasem głupia a czasem mądra inaczej. Wprowadzenie jakiś rygorów nic tu nie da bowiem zawsze znajdzie się ktoś kto myśli inaczej.

#25 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 30 październik 2008 - 00:57

ooo przepraszam, ja podszedłem do tematu poważnie...

I ja..

#26 SN

SN
  • Użytkownik
  • 475 postów
  • Skądzupelnie blisko

Napisano 30 październik 2008 - 22:02

ta dyskusja toczy sie w odpowiednim czasie, poniewaz nadchodzi zima! posprzatanie forum to dobry pomysl.
prosze nie robcie hierarchi w stylu innego duzego forum o rowerach. tam uzytkownicy dziela sie na:

-administrator
-moderator
-elita
-vip
-zasluzony user
i chyba cos tam jeszcze

w moim odczuciu takie emblematy pod zdjeciem to paranoja. jakosc podawanej informacji powinna stanowic o uzytkowniku, a nie przyklejony znaczek.

karbon,
nie wiedzialem o tym, ze przy kasowaniu tematu, automatycznie znika punkt "pomogl"?!

#27 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 08 listopad 2008 - 23:51

Co do sprzątana to mam propozycje, może odrobinę kontrowersyjną co dla niektórych ale ja zrobił bym też porządek z użytkownikami. Mam na myśli takie osoby, które nie pisały żadnych postów i nie logowały się za forum od dawna. Przeglądając kiedyś listę zauważyłem, że sporo jest osób które na forum były rok czy nawet dwa lata temu i nie mają żadnych lub 1 posta.

#28 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2008 - 07:21

Jestem tu nowicjuszem, ale uważam że zamykanie tematów jest błędem, dlatego że odcinamy możliwość takim jak ja,uzupełniania wiedzy na tematy jazdy rowerowej, nawet jeśli temat jest potraktowany z przymrużeniem oka i ironiczny, w końcu można czytać między wierszami...
To forum jest kopalnią wiedzy dla zaczynających swą przygodę z kolarstwem amatorów, a trochę luzu po ciężkim dniu treningowym nikomu nie zaszkodzi, ważne by nikogo nie obrażać i być w stosunku do kolegów po kółku fair tak jak na szosie... ;-)

#29 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 listopad 2008 - 13:06

Zamykane sa tylko tematu nie mające żadnej wartości merytorycznej. Jeśli widzimy, że ktoś się stara mieścić w obrębie tematu to usuwamy tylko zbędne posty. Co innego gdy ktoś po raz kolejny zakłada temat wielokrotnie maglowany i świeży bo ciągle dyskutowany - takie dublowanie jest usuwane bo nie lubimy jak ktoś idzie na łatwiznę i nie zadaje sobie trudu i nie szuka samodzielnie.

Jesli już rozmawiamy o głupich postach - po co temat "Twój dzisiejszy trening" i już ponad 200 stron? Czy wpisy "XX km w Xh XXminut, średnia prękość XX km/h" komuś do czegoś są potrzebne?

#30 zabbas

zabbas
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądJyvaskyla

Napisano 10 listopad 2008 - 08:26

Karbon: Jesli nie taka informacja to jaka chcialbys widziec w tym watku?

#31 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopad 2008 - 16:14

Karbon, także jestem za usunięciem tematu "Twój dzisiejszy trening", jak ktoś się chce chwalić swoimi treningami to niech się zarejestruje na bikestats i w sygnaturce wklei link :lol:

#32 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 10 listopad 2008 - 16:30

Po części Was rozumiem Karbon i kr1zje, ale myślę jednak, że Wasze myślenie, zwłaszcza Karbona, jest trochę utopijne. Taka jest charakterystyka for, czy to kolarskiego czy to każdego innego. Takie tematy muszą niestety/stety istnieć.

#33 zabbas

zabbas
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądJyvaskyla

Napisano 10 listopad 2008 - 17:19

Jak dla mnie "stety" sam sie nie chwale, ale lubie czytac jak innym ida treningi

#34 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 listopad 2008 - 19:05

Gdyby usunąć wszystkie strony z "Twój dzisiejszy trening" i zostawić ostatnią to nikomu by to różnicy nie zrobiło. Nikt na pewno tego nie czyta.

#35 zabbas

zabbas
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądJyvaskyla

Napisano 10 listopad 2008 - 19:21

Tu sie musze zgodzic. Mozna bez problemu usunac prawie wszystkie strony, ewentualnie kasowac to raz na miesiac.

#36 Gosc_cigane_*

Gosc_cigane_*
  • Gość

Napisano 10 listopad 2008 - 20:36

Gdyby usunąć wszystkie strony z "Twój dzisiejszy trening" i zostawić ostatnią to nikomu by to różnicy nie zrobiło. Nikt na pewno tego nie czyta.

Faktycznie niegłupi pomysł... ;-)

#37 Fifi

Fifi
  • Użytkownik
  • 174 postów
  • Skądtj�na pengar

Napisano 10 listopad 2008 - 21:01

Jestem za.

[ Dodano: 2008-11-14, 21:09 ]
Jestem jeszcze za tym, by usunąć część postós z tematu "na poprawę humoru, aukcje..." linki nieaktywne, nikt tego nie czyta.

#38 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 15 listopad 2008 - 16:51

gdzie sie podzial moj temat o forumowej czasówce ?

#39 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 listopad 2008 - 19:00

gdzie sie podzial moj temat o forumowej czasówce ?

Zawzięcie dyskutujesz w temacie "Twój dzisiejszy trening" i zakładasz kolejny nic nie wnoszący temat, w którym nie wiadomo o co chodzi.

#40 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 16 listopad 2008 - 15:18

Karbon [']

Co to za polityka w ogóle? Jak na moim byłym forum uczelnianym. Posty trafiały do moderacji i ci dopiero je akceptowali. 75% szło się kichać, bo mogłyby się rektorowi nie spodobać... Napiszcie ładny regulamin o czym możemy tu pisać, a o czym nie...



Dodaj odpowiedź