Skocz do zawartości


Dyskusja o zbędnych tematach


65 odpowiedzi w tym temacie

#61 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 listopad 2008 - 14:51

nic tylko czekać aż mu sie znudzi ;/

#62 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 luty 2010 - 08:57

A ja mam prośbe.
Dotyczy to większosć nabijaczy postów jak nie mają co robić.
Mianowicie dział Sprzedaż.
Jeśli ktoś pisze że cos chce sprzedać to na cholere jasną piszecie głupie komentarze , bo za drogo, za tanio, a gdzie indziej kupisz taniej, albo za darmo, albo w ogóle po co to napisane.
Może deke kultury i dajcie ( my ) spokój tym co wstawiają linki, albo prezentują co chcą sprzedać.
Zainteresowani kupnem albo kontaktem ja rozumiem coś napisać, albo kontakt na PW .
Ale pieprzyc głupoty zwłaszcza jak ktoś niezainteresowany, bo w innych tematach nie ma co powiedzieć tylko nabić sobie kolejny nr. posta.
Myśle że powinno się kasować takie wypowiedzi z automatu, albo lepiej ich nie pisać.

Ostatnio przetrzepaliśmy skóre gościowi co chciał osprzęt bodajże Sory sprzedać , to nabito ( my ) xx postów, nie związanych z zakupem i nic z tego nie wynikło.

Jesli chcecie komentować ceny to są tematy inne do tego a dział sprzedam/kupie może zostawmy czysty.

Jaki sens ma tam dyskusja osób niezaiteresowanych ! ! !

Jesli kogoś interesuje duskutujcie na PW a nie róbcie bałaganu.

Ze swojej strony sorki jeśli tam komuś coś kiedyś napisałem.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#63 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 luty 2010 - 09:31

Właśnie z tego powodu mam zamiar wprowadzić dosyć spore zmiany w tym dziale.
Pierwsza sprawa to samo wystawienie przedmiotu. Żeby ogłoszenie mogło się pojawić będzie musiało spełniać pewne warunki.
1. Pełna nazwa sprzedawanego przedmiotu i nie tylko w opisie ale przede wszystkim w temacie.
2. Dokładny opis (szczególnie w przypadku używanych części)
3. Cena (nie ma czegoś takiego jak cena do uzgodnienia)
4. Zdjęcia

Dodatkowo chciałem aby dział był moderowany. Czyli posty/ogłoszenia pojawiałyby się dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora.

Dzisiaj jeszcze dopisze regulamin działu giełda, a co do tego moderowania to zobaczymy.

#64 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 luty 2010 - 09:43

Moderowanie to raczej nie potrzebne, bo jak popatrzysz na ogłoszenie to wiadomo że albo do kosza albo zostaje, a tak to przedłuży to moment wystawienia.

Najgorsze są niestety komentarze bez sensowne.

A dodałbyś jeszcze że warto dodać termin zakończenia bo post by się kasował automatycznie, a to tylko jedno kliknięcie, zawsze można posta powtórzyć

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#65 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 luty 2010 - 11:32

Moderowanie nie byłoby takie złe, niestety modów jest mało więc jak wspomniałeś mogłoby to trochę potrwać zanim ogłoszenie by się ukazało.

Terminów nie trzeba dodawać, zapodam w ustawieniach aby ogłoszenie było automatycznie wywalane po 30 dniach.

#66 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 luty 2010 - 21:31

Już mało zostało:) Malik ostatnią stronę w dziale "sprzedam" musisz sam ogarnąć.




Dodaj odpowiedź