Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczniki POLAR


123 odpowiedzi w tym temacie

#121 biedronsky

biedronsky
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 10:36

Cześć.

Mam zegarek Polar CS300 z którego dane zrzucam na stronę Polarpersonaltrainer.com, łącznie z kadencją i prędkością. Nie widzę jednak na tej stronie żadnych opcji analiz/wykresów z tętna, prędkości czy kadencji.

Czy coś przeoczyłem, czy tego rzeczywiście tutaj nie ma? Ktoś korzysta i wie coś w tym temacie?



#122 bursztynian

bursztynian
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 07 październik 2021 - 21:10

Czy ktoś z użytkowników V650 ma problemy z synchronizacją? Jeszcze w niedzielę działało u mnie jak trzeba, teraz wywala bład bez względu na to, czy łączy z telefonem czy z PC. Caly soft aktualny, zresztą od niedzieli żadnego nowego uaktualnienia nie było.

#123 berti

berti
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 08 październik 2021 - 09:04

Czy ktoś z użytkowników V650 ma problemy z synchronizacją? Jeszcze w niedzielę działało u mnie jak trzeba, teraz wywala bład bez względu na to, czy łączy z telefonem czy z PC. Caly soft aktualny, zresztą od niedzieli żadnego nowego uaktualnienia nie było.

Cześć,

posiadam V650 od nie pamiętam kiedy :-),

zwykle synchronizacja licznik ->Polar Flow na komórce przez BT idzie bez problemu, ale zawiesza się w przypadku słabszego transferu danych (brak zasięgu LTE, przełączenie na 3G).

Po przyjściu do domu jeżeli telefon jest w zasięgu WiFi, idzie bez problemu. Parę razy zdarzyło mi się że nie chciał się synchronizować przez BT, wtedy podpięcie kablem pod komputer i synchronizacja rozwiązywała problem i potem ładnie się synchronizował przez BT.

W tym tygodniu synchronizowałem 3 razy - bez problemów.

Pozdr.

 


  • bursztynian lubi to

#124 bursztynian

bursztynian
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 08 październik 2021 - 09:24

Cześć,

posiadam V650 od nie pamiętam kiedy :-),

zwykle synchronizacja licznik ->Polar Flow na komórce przez BT idzie bez problemu, ale zawiesza się w przypadku słabszego transferu danych (brak zasięgu LTE, przełączenie na 3G).

Po przyjściu do domu jeżeli telefon jest w zasięgu WiFi, idzie bez problemu. Parę razy zdarzyło mi się że nie chciał się synchronizować przez BT, wtedy podpięcie kablem pod komputer i synchronizacja rozwiązywała problem i potem ładnie się synchronizował przez BT.

W tym tygodniu synchronizowałem 3 razy - bez problemów.

Pozdr.

Dzięki z odzew.

Ja tez tego V650 mam "od wieków" i akceptuje wszystkie jego "chimery", bo w sumie wątpię żeby każdy inny był w czymś lepszy i mniej "chimeryczny".

W każdym razie moja procedura w razie problemów z synchronizacja przez BT była dokładnie taka - po kablu z PC i potem już przez BT z telefonem tez działał.

Ale tym razem za cholerę nie chciał nawet po kablu.

Przespałem się z problemem i dziś wywaliłem z kompa cały ten PolarSync łącznie z obocznościami, pobrałem i zainstalowałem na nowo i o dziwo DZIALA :)

W tzw. międzyczasie zdążyłem upgradowac ajfona do ios15, wywalić i zainstalować polarowe aplikacje i nic.

Po tym jak na kablu zadziałał, to i przez BT poszło. Magia normalnie :)





Dodaj odpowiedź