Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pętla Beskidzka - Wisła - 06.07.2013


124 odpowiedzi w tym temacie

#81 Rafa³SC

Rafa³SC
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:45

Pod przeł kocierską kilka nowych odcinków asfaltu w najgorszych do tej pory miejscach, całkiem inna jazda.


Od strony Kocierza? załatali te dziury na początku podjazdu...?


Ten najgorszy odcinek, od krzyżówki na Kocierz Rychwałdzki, "czerni" się już nowiutkim asfaltem.


To super!to teraz można robic przeł. Kocierską w dwóch kierunkach :-D

#82 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 05 lipiec 2013 - 19:30

Ale jaka teraz ulewa przeszła przez Wisłę nie napawa optymizmem... Prognozy również nie najlepsze. Na zjazdach będzie sporo syfu i śliskie asfalty. Na podjazdach pół biedy, ale ręce na klamkach trzeba będzie mocno zaciskać. Sprawdźcie stan powierzchni hamulcowych i klocki.

#83 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:27

Czyli co,mam nie startować bo z cukru jestem ? :mrgreen:

#84 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:39

Nie ;) Przejedź się na ostrym kole ;) Nie zapomnij agrafki :P

#85 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 05 lipiec 2013 - 21:22

Deszczu się nie obawiam, ale o swoje umiejętności zjazdowe. Na nizinach praktycznie nie ma gdzie tego trenować, a Kaszuby są piękne tylko na podjazdach. Coś czuję, że będziesz rządził na dystansie PRO (?)
Życzę wszystkim powodzenia i do zobaczenia na trasie :)

#86 tc_

tc_
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skądpołudnie

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:41

kilka zdjęć z dzisiejszej Pętli Beskidzkiej.. jak więcej wrzucę na photobucket to jeszcze link wkleję..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#87 piatekan

piatekan
  • Użytkownik
  • 158 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:42

Można zobaczyć, od 7,40
http://www.tvp.pl/ka...a-1900/11682314

AP

#88 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Skądz podium

Napisano 07 lipiec 2013 - 07:15

bylo esktra. choc takiego obrotu spraw sie nie spodziewalem - na pro powstala grupa i poszla. ja sie nie dopchalem i mialem 90km treningu jazdy indywidualnej na czas :) mimo to do grupy nr 2 (pierwsza w koncu sie rozbila) dostalem tylko minute, jestem zadowolony (17 open 7 kat). same rundy rewelacja, pogoda jaka trzeba do scigania, na bufecie obsluga bdb, no ta edycja petli to naprawde 1 klasa !

#89 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 07 lipiec 2013 - 08:40

Giga maraton tez ciekawa trasa, pierwsza część trasy skutecznie demolowała. Ale widoki ciekawe , oznaczenie też bardzo ok, formuła typowo maratonowa od A do Z

#90 basia

basia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 07 lipiec 2013 - 10:06

pierwsza czesc zdjec z pozdrowieniami dla uczestnikow :) https://plus.google....partnerid=gplp0

#91 basia

basia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 07 lipiec 2013 - 10:48

..i czesc druga https://plus.google....partnerid=gplp0

#92 charliebrzoza

charliebrzoza
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądBliski Wschód

Napisano 07 lipiec 2013 - 12:47

Trasa MARATON wyśmienita. Pierwsza część trasy interwałowa, druga wybitnie wytrzymałościowa. Oznaczenia bardzo dobre, chyba niemożliwe byłoby się zgubić. Bufety i obsługa na bardzo dobrym poziomie.

Jeśli miałbym wymienić jakiekolwiek minusy to szkoda, że nie było w tym roku koszulki finishera, z profilem trasy, ZWŁASZCZA takiej jak w tym roku. To miła pamiątką, której skarpetki niestety nie zastąpią ;)

Sam jechałem MARATON, więc chciałbym zapytać skąd zawrotna liczba DNF na dystansie PRO?

I jeszcze pytanie techniczne. Rejestrowałem jazdę w Stravie, która pokazała mi 3500m. przewyższenia. Skąd taka pomyłka? Myślałem, że Strava bierze wysokości z mapy i przewyższenia są w miarę dokładne, a nie różniące się blisko o 35% od tego co w rzeczywistości.
http://app.strava.co...vities/65171507

pozdrawiam

#93 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 07 lipiec 2013 - 12:52

rzeczywistość skrzeczy ;)

#94 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 07 lipiec 2013 - 15:19

charliebrzoza, coś Ci się tam pochrzaniło... Tylko ciekawe gdzie, bo przewyższenia wyszło około 2,800m.
Zerknij na mój ślad.

#95 charliebrzoza

charliebrzoza
  • Użytkownik
  • 107 postów
  • SkądBliski Wschód

Napisano 07 lipiec 2013 - 15:55

Heh... W ogole to wszystko dziwne. U Ciebie Salmopol ma 700m, a u mnie 900m. Nie mam pojecia skad az takie rozbieznosci na tej samej trasie.

#96 celar

celar
  • Użytkownik
  • 211 postów
  • Skądkraków

Napisano 07 lipiec 2013 - 17:54

tyle czy tyle, dla mnie wystarczająco:D Dzięki wszystkim za fajną impreze:D

#97 Koroliow

Koroliow
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądKaszuby

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:23

Heh... W ogole to wszystko dziwne. U Ciebie Salmopol ma 700m, a u mnie 900m. Nie mam pojecia skad az takie rozbieznosci na tej samej trasie.

Bo twój track zamiast szosą często biegnie na przełaj. Pewnie używasz tel. wrzuconego do kieszeni i w górach przy bójnej roślinności jest problem z łapaniem sygnału z satelitów. Stąd duża niedokładność.

Dziwię się, że kris91 jeszcze nie napisał - Szaman , co się stało tym razem? kobieta Cię chyba zlała?
Swoją drogą to też jestem ciekaw jak to się stało, bo jakoś przywykłem, że zajmujesz miejsca w czołówce.

#98 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:25

Wiesiek Lagierski, dzięki za organizację takiego świetnego maratonu ;-) Trasa maraton super. Za rok też tam muszę być! :-D

#99 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:35

Trasa maratonu rewelacyjna, fajne asfalty, fajnie że w miarę możliwości część skrzyżowań była zabezpieczona. Poza tym fajnie, że sporo dobrych zawodników pojechało na maraton więc nudno nie było - przynajmniej na podjazdach, bo na płaskim delektowaliśmy się widokami :mrgreen: Szkoda, że nocne ulewy tak załatwiły drogę przez Wielką Puszczę, wiele osób w tym oczywiście ja skończyło na poboczu zmieniając oponę :evil: - krótko mówiąc, pogoda dała dupy i nie dostosowała się do poziomu imprezy.

Z uwag, to ten bufet przed podjazdem na Rychwałdek trzeba było przesunąć gdzieś na szczyt albo umiejscowić go zaraz po przejeździe pod główna drogą (oczków-sucha)- takie pierdoły :-P .

Podsumowując, super impreza, pomysł z dwoma rodzajami dystansów też super. Za rok może być replay po tej samej trasie.

Koroliow jeżeli zerkniesz na wyniki open to zauważysz że właśnie szamana kobieta nie zlała, ścigał ją do samej mety... :mrgreen:

p.s. mój garmin też pokazał coś chyba 2780m przewyższenia

#100 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 07 lipiec 2013 - 22:06

Heh... W ogole to wszystko dziwne. U Ciebie Salmopol ma 700m, a u mnie 900m. Nie mam pojecia skad az takie rozbieznosci na tej samej trasie.

Bo twój track zamiast szosą często biegnie na przełaj. Pewnie używasz tel. wrzuconego do kieszeni i w górach przy bójnej roślinności jest problem z łapaniem sygnału z satelitów. Stąd duża niedokładność.

Dziwię się, że kris91 jeszcze nie napisał - Szaman , co się stało tym razem? kobieta Cię chyba zlała?
Swoją drogą to też jestem ciekaw jak to się stało, bo jakoś przywykłem, że zajmujesz miejsca w czołówce.

o tak, zlała, a tak przy okazji widać ze nie ogarniasz pewnych rzeczy, np taktyki teamowej, co widać chyba jak na dłoni, pomijając juz sprawy wybitnie prywatne. Ale ignoruję na szczęście tego typu komentarze,znając sedno sprawy. Polecam pooglądać zdjęcie z podium klasyfikacji druzynowej, no chyba że nawet to nie daje do myślenia, to już nic nie poradzę, przykro mi :mrgreen:



Dodaj odpowiedź