Skocz do zawartości


Kto wygra tegoroczny TdF ... ?


240 odpowiedzi w tym temacie

#41 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 06 lipiec 2009 - 17:14

No i 29 flemingów wleciało na metę {wraz z Bossem i Liderem} wcześniej o 40s..
Szkoda ,że spałem jak się rozerwało i obudziłem się na 23km przed końcem..

"No i gdzie byłeś Alberciku jak powiało ??" :lol: :lol: :lol:

Wspaniały powrót L.A. ,jestem ciekaw co pokaże w górach..

#42 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 06 lipiec 2009 - 19:37

Armstrong zawsze miał nosa do takich etapów i jak inni tracili to on przyjeżdżał w czubie. Ale dzisiaj z głównych faworytów tylko boss był w pierwszej grupie więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Jak w górach będzie mocny to te 40 sek. może być cenne, ale tak naprawde więcej będzie wiadomo w piątek.

No i przy dobrych układach Boss może jutro zostać liderem ;-) .

#43 Rowerex

Rowerex
  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 19:58

A wie ktoś czemu Armstrong tak kiwał/groził palcem? Albo przynajmniej jakie są przypuszczenia odnośnie tego gestu?

#44 jakubruc

jakubruc
  • Użytkownik
  • 161 postów
  • SkądSopot

Napisano 06 lipiec 2009 - 20:27

Mi podoba się jazda TEAM COLUMBIA - HTC, nie patyczkują się i nie mają respektu dla starych mistrzów. Jadą naprawdę drużynowo i wygrywają etapy! Astana teoretycznie jest najmocniejsza, ale... czy to nie tykająca bomba? Prędzej, czy później dojdzie tam do mega zadymy! Oczywiście TEAM SAXO BANK też niezwykle mocny. Tegoroczny TdF jest najciekawszy od wielu lat.

#45 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2009 - 20:30

A wie ktoś czemu Armstrong tak kiwał/groził palcem? Albo przynajmniej jakie są przypuszczenia odnośnie tego gestu?

Kiedy to widziałeś? To Popo pokazywał Zubeldi aby pomagał, pod iwatr bardzo ciężko się porozumiewać przez słuchawki.

#46 Reynevan

Reynevan
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:00

A wie ktoś czemu Armstrong tak kiwał/groził palcem? Albo przynajmniej jakie są przypuszczenia odnośnie tego gestu?


Była taka sytuacja pod koniec etapu że Armstrong odwrócił się, zobaczył gdzie są partnerzy z grupy i "zakręcił" palcem w powietrzu dając im znak żeby się nie opierniczali z tyłu i wzięli do roboty. Posłuchali i chwilę potem zawodnik ASTANY (nie pamiętam który) już był na czele.

#47 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:02

Reynevan, to nie armstrong tylko jak dobrze pisał kolega Popo :-)


12 sekunda :-)

#48 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:10

Przypominam że zawodnicy często mają różne dodatki, Arm ma specyficzny kask i pomylić go z kim innym jest problematyczne nie przeciętnie. Męczące jest słuchanie na ES jak się myli red. Wyrzykowski w rozpoznawaniu zawodników i potem takie pierdoły ludzie powtarzają. Zauważyłem ze red. Jaroński jak komentuje z Panem Proboszem to się nie myi za bardzo:) ale wybaczam im za niektóre teksty:D:D

#49 Rowerex

Rowerex
  • Użytkownik
  • 230 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:12

Zdawało mi się, że to było nieco inne machanie, powolniejsze i wyglądało na grożenie - może obydwaj machali ;)

W relacji na cyclingnews.com (http://www.cyclingne...e-3/live-report) jest coś takiego:

17:46 CEST
Armstrong just raised his hand and urged all on to share the lead work. He and his teammates move up to the front. Now the group has a good chance to come through.


#50 Reynevan

Reynevan
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:23

Nie znam hiszpańskiego ale w 12 sekundzie filmu do którego dałeś link xubix komentator mówi wyraźnie "Lance Armstrong", Wyrzykowski i Jaroński też mówili że to Lance, na cyclingnews.com jak podaje Rowerex też piszą "Armstrong uniósł rękę..." ... i wszyscy się pomylili? No trudno.... skoro mówicie że to nie on... nie będę polemizował.

Pozdrawiam.

#51 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:29

kask.. kask.. kask.. no chyba ,że sie zamienili nagle ??

zobacz na 8sekunde.. armstronga widać po kasku czarno-żółtym :-)

#52 bikej50

bikej50
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:32

Oczywiście, że w linku podanym przez xubixa nie jest Armstrong tylko Popo.
Tylko to nie była ta sytuacja o której tu mówimy. Nie oglądaliście relacji?
Tam to na pewno był Armstrong, trudno było nie rozpoznać go, chociażby po kasku.Zresztą wykonywał ręką zupełnie inne gesty.

pozdrawiam.

#53 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:35

kurde no.. to co 2x kolarze astany sie wyzywali ?? pamietam też ,że mówili nasi redaktorzy ze to armstrong.. ale po poscie Pegos'a zacząłem szukać i tylko to znalazłem :-)

#54 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:44

Oglądałem dokładnie, nawet była powtórka. To bez wątpienia Lance wzywał Zubeldie i Popowicza do roboty, bo jechali na końcu. pozdr

#55 bikej50

bikej50
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:45

Armstrong pokazywał palcem i kręcił nim jakby kółko a nie machał całą dłonią.
Zresztą w sumie to nie ważne. Czego jak czego to kolarskiego sprytu i tego gdzie się powinno być w danej chwili to Contador musi się jeszcze uczyć.

I przecież nie ma co się tutaj wykłócać co kto pokazywał, tylko cieszyć się, że z takiego w sumie nudnego etapu końcówka była naprawdę warta oglądania.

#56 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:46

hmmm... możliwe że machał Lance, choć dość uważnie obserwowałem relacje i tego nie zauważyłem, widziałęm tylko jak Popo machał jak mniemam do Zubeldi.

#57 Gosc_kosai_*

Gosc_kosai_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:55

Najpierw Popowicz machał w kierunku peletonu, pewnie chciał żeby ktoś z jego drużyny dołączył do ucieczki jednak tak się nie stało. Później Lance machał do Popowicza i Zubeldii żeby podkręcili tempo ucieczki i koniec tematu!

#58 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:58

Najpierw Popowicz machał w kierunku peletonu, pewnie chciał żeby ktoś z jego drużyny dołączył do ucieczki. Później Lance machał do Popowicza i Zubeldii żeby podkręcili tempo ucieczki i koniec tematu!

hmmm a to ciekawe, no to Popo ma mega wiare w kolegów z ekipy, jak machał to mieli 25s przewagi, a takie kozaki z garmin, silence,saxo nie dawali rady doskoczyć a tu machał do kolegów z astany:D haha dobre dobre:D

#59 meka

meka
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądKościan/Szczytno

Napisano 06 lipiec 2009 - 21:58

nawet była powtórka. To bez wątpienia Lance wzywał Zubeldie i Popowicza do roboty, bo jechali na końcu


Zgadzam się i potwierdzam!

#60 Basler

Basler
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądGrójec

Napisano 07 lipiec 2009 - 00:02

troszke zawieje OT ale wie ktos moze gdzie moge zobaczyc w necie tour de france na zywo za friko? wiem ze giro mozna bylo ogladac bo widzialem pare etapow. a jak jest z TDF?



Dodaj odpowiedź