Skocz do zawartości


trasy treningowe- Świętokrzyskie


250 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2008 - 19:06

Trochę szkoda że tak szybko, bo bym z tobą pokręcił wspólnie a właśnie w nadchodzący weekend moja firma wystawia się na targach kieleckich i będę na stoisku, może powtórzysz tą trasę za jakiś czas...?

Jak tylko mi się spodoba w górach to czemu nie .

[ Dodano: 2008-04-07, 20:20 ]

Proponuję Ci na bazę Św. Katarzynę, jest tam dużo miejsc noclegowych agroturystycznych.
http://www.wczasywpo..._katarzyna.html

Nie jest dobrze, same 2,3,4 osobowe pokoje :-|

#22 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwiecień 2008 - 19:23

to bierz kogoś do pary:) albo w trójke może??


#23 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 07 kwiecień 2008 - 19:27

Nie jest dobrze, same 2,3,4 osobowe pokoje :-|

a co? ... boisz się spać sam w dużym pokoju? :-D

pozdro horny

#24 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2008 - 19:34

Nie no po prostu nie chcę płacić podwójnie :D

#25 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 07 kwiecień 2008 - 20:00

Zapłacisz za jedno miejsce, zapewniam. W przeciwnym razie idziesz do sąsiada ;-)

#26 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2008 - 20:04

Zapłacisz za jedno miejsce, zapewniam. W przeciwnym razie idziesz do sąsiada ;-)

Noo tego nie wiedziałem, teraz to jest w czym wybierać :) Dzięki Horny za uświadomienie :D

[ Dodano: 2008-04-09, 09:00 ]

@ndy, nie rezerwuj noclegu wcześniej tylko jedź i wybierz na miejscu. Tłoku turystycznego nie ma, wiec spokojnie możesz wybrać nawet ulubiony kolor płytek w łazience :-D

Nie zauważyłem tego postu wcześniej,

Ale jak to sobie wyobrażasz, wejdę do chałupy pooglądam i powiem, nie jednak dziękuje :)

#27 Gosc_Joloo_*

Gosc_Joloo_*
  • Gość

Napisano 27 kwiecień 2008 - 13:06

widze że mam sąsiadów na forum :D


Skarżysko-Kam - Szydłowiec - Wierzbica - Mirzec - Starachowice - Bodzentyn - Suchedniów - Skarżysko (ok. 105 km)

Skarżysko - Bliżyn - Stąporków - Mniów - Samsonów - Bliżyn - Skarżysko (ok. 80 km)

Skarżysko - Bliżyn - Mroczków - Chlewiska - Szydłowiec - Sadek - Skarżysko (ok. 50 km)

Skarżysko - Kielce - Górno - Św. Katarzyna - Bodzentyn (zamiennie Pawłów) - Starachowice - Wąchock - Skarżysko (ok. 110 km)

do szydłowaca mam 25 km często tamtędy jeżdżę

#28 Cycling

Cycling
  • Użytkownik
  • 119 postów
  • SkądGóry Świętokrzyskie

Napisano 27 kwiecień 2008 - 17:38

Wszystko się zgadza, to moje rejony i trasy. W nadchodzącą majówkę (o ile pogoda dopisze ja k w ten weekend) będę robił trasę Skarżysko-Kielce-Górno-Św.Katarzyna... oraz Skarżysko-Bliżyn-Stąporków-Mniów-Samsonów-Bliżyn...i dwie jakieś do 50 km. Jakbyś się chciał przyłączyć to daj znać na PW i omówimy szczegóły.

#29 pawella

pawella
  • Użytkownik
  • 39 postów
  • SkądKielce

Napisano 06 sierpień 2008 - 18:16

Pytanko, czy ktoś pomyka tymi trasami – Kielce, Katarzyna, Bodzentyn itp.? Może by tak razem? ;-)

#30 Johny

Johny
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądOstrowiec Św.

Napisano 07 sierpień 2008 - 16:21

Tak czytam ten temat i czytam i widze w nim tylko jeden wyraz OSTROWIEC.

Świętokrzyskie takie małe, Ostrowiec zajmuje 2 miejsce w województwie pod względem wielkości zaraz po Kielcach a wy omijacie moje rodzime miasto.

Jest tu w ogóle ktoś na forum z Ostrowca lub okolic????

#31 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 07 sierpień 2008 - 19:12

wy omijacie moje rodzime miasto

bo ostrowiec jest brzydki :lol: ma tez nieszczesliwy wyjazd - ten taki "dosc wymagajacy" w strone opatowa.
pozatym ja bywam tam czasem. np. bede przejezdzal przez ostrowiec 24 sierpnia w godzinach (jak sadze) popoludniowych lub wieczorych. dokladnie nie wiem, to zalezy od pogody. a najchetniej to bym przejechal do poludnia, ale nie wiem czy dam rade :mrgreen:

#32 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 17 sierpień 2008 - 21:35

Witam. Ja jestem z Ostrowca. Dopiero zaczynam przygode z szosą. Wczesniej MTB, ale duzo szosowych tras objezdzilem w okolicy. Polecam:
Ostrowiec - Ćmielów - Boria - Teofilow - Wolka Lipowa - Czekarzewice - Bałtow - Ostrowiec
Ostrowiec - Bałtów - Sienno - Iłża - Ostrowiec ostatni etap średnio przyjemny bo trasa Warszawa- Rzeszów :/
Górki w okolicach Chmielowa , Kunowa do trenowania podjazdów bardzo fajne.

Pozdrower

#33 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2008 - 18:46

koledzy jak nie ma cie z kim jezdzic to proponuje pod radiowa o 10 w niedziele i mozecie potrenowac z najlepszymi cyklo korona i byli zawodowcy z szosy np pan Piątek

#34 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 22 sierpień 2008 - 23:24

może małe kompetyszn?
ile zajmuje Wam wjazd na Św. Krzyż
bo chciałbym sie sprawdzić :-P

#35 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 29 sierpień 2008 - 22:04

Oj powiem ci że na Sw Krzyz to nie jezdzimy raczej takie petle rakow nowa slupia staszow pinczow chmielnik . No ale jak jestes mocny i czujesz sie na silach to zapraszam zazwyczaj robimy tak po 120 km wiekszosc po gorkach

#36 Gosc_egoist_*

Gosc_egoist_*
  • Gość

Napisano 11 maj 2009 - 17:37

Witam,

Będę w najbliższym czasie na weekend w okolicach Włoszczowy. Jaką trasę (najchętniej pętelkę) można zrobić w tamtych okolicach?
Trasa w okolicach 100-150 km, najchętniej po niezbyt ruchliwych szosach z dobrym asfaltem. Z góry dzięki za propozycje!

Pozdrawiam,
Sebastian

#37 yaro1986

yaro1986
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądJózefów

Napisano 13 maj 2009 - 17:25

Z ciekawosci pytam moze ktos bedzie wiedzial, jakie ma nachylenie podjazd z Nowej Huty/Bartoszowiny w kierunku Nowej Slupi taki dosc krotki w miare stromy odcinek po ktorym jest zjazd i kolejny podjazd, i ile procent srednio i w najstromszym miejscu ma podjazd z bodzentyna na sw Katarzyne. W miniony weekend sobie objechalem lysogory i tak sie zastanawiam ile procent mogly miec te podjazdy.

#38 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 13 maj 2009 - 19:30

hopka ma 3%, max 4% (50m na 2km), ale nie jestem pewien czy to o ta hopke chodzi. potem jest wyplaszczenie i kolejna gorka do slupi? tak?.
podjazd z bodzentyna ma srednio 3,5% maksymalnie bedzie pewnie 4-4,5% (70m na 2,4km ale jest po drodze male siodlo, bez siodla 60m 1,9km). wszystko podane "okolo", bo mierzone polarem nie teodolitem.

#39 yaro1986

yaro1986
  • Użytkownik
  • 384 postów
  • SkądJózefów

Napisano 13 maj 2009 - 20:40

Chyba o to chodzi ale wydaje mi sie ze podjazd jest stromszy niz 4% jesli o tym samym myslimy, bo jesli podjazd z bodzentyna jest 4,5% to ten z bartoszowin jest sporo stromszy takie przynajmniej mialem odczucia. Podjazd z bodzentyna to przeciez kompletny luzik, a tamten jednak wymagal duzo wiecej choc byl krotszy.
Podjazd o ktory chodzi jest jak sie wyjezdza z bartoszowin w kierunku slupi, widac dosc stromy podjazd ktory idzie idealnie na wprost, potem jest wyplaszczenie, zjazd w lesie i nastepny podjazd i ladny widoczek na prawo i gdzies przed zjazdem byl znak uwaga zmije.

#40 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 14 maj 2009 - 11:08

hmm az tak dokladnie nie pamietam, zwlaszcza ze zazwyczaj jade w druga strone. ale z bodzentyna to jest 3,5% maksymalnie moze gdzies lapie 4,5. nawet przewyzszenie i dystans ktore podaje pokazuja, ze jest okolo 3% (70/24 lub 60/19)
jednym slowem jakby nie liczyl jest tam stosunkowo plasko i ciezko traktowac te zmarszczki jako podjazdy :-P



Dodaj odpowiedź