Skocz do zawartości


Zdjęcie

Korba ROTOR 3D


85 odpowiedzi w tym temacie

#41 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 marzec 2011 - 18:36

Kobrys, nie chcę widziecTwpichj blatów krzywych bo już mam sporo na głowie :lol:

Jak przyślązłe to sam Ci wytne od Biopace.

a co do pomiarów to wystrczy podaćjak wymiar ma laga a jaki powinna mieć i sprawa załatwiona a nie wysyłanie sprzętu w kosmos.
Po numerze ze szprychami jaki zrobili zaufanie mam zerowe.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#42 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 22 marzec 2011 - 17:51

Z tego co mi wiadomo to sprawa juz zalatwiona :) z innej beczki bede mial na sprzedaz mojego rotora, poniewaz zrobilem male machniom i do czasowki kupilem tanio srama s900 (tak by wchodzil mi pomiar mocy power2max) a w scottcie przechodze z kompakta na klasyk (wiec zostawiam dura ace)

#43 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2011 - 16:06

Może kolega podzielić się informacją jak sprawa została załatwiona?

Czy Polski importer jakoś się spisał czy należy go karcić? Ja już ponad 2 miesiące czekam na blaty i jesteśmy na etapie 'może coś będzie za tydzień'...

#44 Gosc_xsnailx_*

Gosc_xsnailx_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2011 - 20:40

Z tego co mi wiadomo to udalo sie korbe zamontowac i zapewne dobrze sluzy. a szczegoly niechaj opowie sam wlasciciel. Kobrys jesli chcesz mozemy sprobowac poprzez tego gosca co z nim na targach gadalem. Tak czy siak jak bede na Eurobike to zagadne rotora, bo kurcze szkoda patrzec jak armar czasem daje ciala

#45 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 07 kwiecień 2011 - 21:32

Armar dostał ostatnią szansę na przyszły tydzień - jeśli będzie niefajnie to piszę do kogoś z Rotora z wielką skargą na to jak postępują + załączam całą korespondencję z tymi 'Panami' gdzie prosto z mostu mi mówią, że to co przyszło jako moje zamówienie miesiąc temu poszło do kogoś innego 'kto jest dla nich ważniejszy z punktu strategicznego'...

A właściciel korby mógłby się wypowiedzieć co było nie teges bo jestem ciekaw.

#46 slaweko

slaweko
  • Użytkownik
  • 593 postów
  • Skądz Polski

Napisano 08 kwiecień 2011 - 07:04

Wziąłem od kolegi tzw. "bearing cover" (xsnailx nazywa je "plastikami") z suportu DA 7800 (używany około 400 km) i przełożyłem je do suportu Rotor BB1. Udało się wtedy wcisnąć oś korby do suportu.
W tej chwili mam zamontowaną korbę Rotora i SRAM Force na rowerze. Tydzień temu przejechałem 73 km. Korba i suport pracują prawidłowo. Korba jest k....wsko sztywna. Sram Force - jestem zaczwycony pracą i obsługą tego napędu.

Współczuję Ci Kobrys. Między innymi z powodu Twoich wpisów chciałem zrobić wszystko, aby nie reklamować korby i suportu u Armara. Zobaczę po około 500 km jak się będzie sprawowała korba. Mam nadzieję, że nie będę musiał reklamować u Armara...

#47 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 13 kwiecień 2011 - 18:51

przeczytalem caly temat o Korbie Rotor i tak sie wlasnie zastanawiam nad tym co jutro otrzymam w paczce , bo zamawialem jakis czas temu caly komplet Rotor`a z Koronkami i suportem ceramicznym i w koncu mi to wszystko wyslali .... mam nadzieje ze nie bedzie zadnych niespodzianek :]

#48 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 14 kwiecień 2011 - 13:47

naszczescie wszystko pasuje :-P

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

#49 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 15 kwiecień 2011 - 07:52

:-)

tutaj video pokazujace montaz Korby Rotor , pod koniec filmu mozna tez zauwazyc chwytacz lancucha , rowniez tej samej firmy , ktory moim zdaniem jest jak najbardziej potrzebny ;)


__________________________________________



http://www.youtube.com/watch?v=qInYOicVhB4&feature=related

#50 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 21 kwiecień 2011 - 08:19

sa koronki (54-44/130) , przyslali 8-) , po zlozeniu (na probe) w calosc , musze "powiedziec " ze do najlzejszych te korby nie naleza ... ale i tak mi sie podobaja ;-)

Dołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafika

#51 Bikemaster

Bikemaster
  • Użytkownik
  • 1048 postów
  • SkądWWL

Napisano 21 kwiecień 2011 - 12:29

sa koronki (54-44/130) , przyslali


Do tego kaseta 11-21 :mrgreen: i można smigać

#52 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 21 kwiecień 2011 - 12:41

ajak :mrgreen: 8-)

#53 Gosc_bula_*

Gosc_bula_*
  • Gość

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:53

Miód:)
Toż to rower nie w góry będzie :)

#54 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 kwiecień 2011 - 18:47

Przełóż sobie pin podnoszący łańcuch;p


#55 Moras

Moras
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądOtwock

Napisano 24 kwiecień 2011 - 18:52

Śliczna jest ta korba, techniczny wygląd przypominający stare dobre czasy CNC ;)

#56 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 25 kwiecień 2011 - 11:13

oj jakos tam bedzie , aby sie do przodu toczyl to juz bedzie dobrze , nie "martwcie" sie az tak :mrgreen: :lol: ;-)

#57 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 25 kwiecień 2011 - 13:21

Przełóż sobie pin podnoszący łańcuch;p

raczej bolec zapobiegający zakleszczeniu łańcucha.

#58 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 01 maj 2011 - 10:04

Waga kompletnej korby z koronkami(54-44/130) bez suportu .

Dołączona grafika

#59 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2011 - 10:32

Zważywszy, że są to blaty aero to waga bardzo ładna. Jakbyś mógł zważyć razem z węzłem supportowym bo chciałbym porównać za tydzień do mojego zestawu: kobra sh 6600 + q-rings 53x39 aero.

P.S.
W jakim położeniu ustawiłeś blat pod siebie? Bo to do czasówki to chyba powinno być 4?

#60 Marco_

Marco_
  • Użytkownik
  • 990 postów
  • Skądze znowu

Napisano 01 maj 2011 - 10:36

niczego jeszcze na raze nie ustawialem , wszystko czeka spokojnie , jak przyjdzie kiera i jeszcze kilka czesci , wtedy sie wezme za skladanie .

Ps; Suport + 92 gram .



Dodaj odpowiedź