Skocz do zawartości


Trening Na Trenażerze - Luźne Dyskusje W Temacie


161 odpowiedzi w tym temacie

#161 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 18 listopad 2019 - 10:43

Trening w śniegu? I to może jeszcze kopnym? No daj spokój, bez fatbike nie podchodź ;)

Probowalem kiedys takiego treningu na mtb 2.2 cala koło, ujechalem 10 km na mega wysokim tetnie, 10 razy sie wywalilem wrocilem do domu z podkulonym ogonem i wsiadlem na trenazer. Ale sam trening w zime po sniegu ubitym czy naeet oblodzeniu daje mi duzo frajdy i w zime mocno to uskuteczniam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

#162 Pedroza

Pedroza
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 12:12

Zależy jak dużo będzie tego śniegu i jaki będzie w swojej strukturze . 

Trening na odpowiednim śniegu gdzie da się rozwinąć jakoś prędkość jest ok . To nie tylko trening mocy i wydolności ale równowagi skupienia na rowerze bardzo dobra jednostka treningowa . Generalnie wcale nie góral sobie lepiej poradzi w takich warunkach a rower MTB . No chyba ze ktoś ma fat bike to już inny świat 

 

Trening po ubitym śniegu też jest spoko można całkiem szybko pośmigać no i pokonać miejsca gdzie normalnie jest sporo piasku ;) 

 

Chyba troszkę odeszłam od tematu trenago i zwifta 

Probowalem kiedys takiego treningu na mtb 2.2 cala koło, ujechalem 10 km na mega wysokim tetnie, 10 razy sie wywalilem wrocilem do domu z podkulonym ogonem i wsiadlem na trenazer. Ale sam trening w zime po sniegu ubitym czy naeet oblodzeniu daje mi duzo frajdy i w zime mocno to uskuteczniam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 





Dodaj odpowiedź