Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwift

zwift

568 odpowiedzi w tym temacie

#41 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 11:54

Hej, powiedzcie mi czy dobrze myślę, bo nie siedzę dobrze w temacie.

 

- mam czujnik kadencji i prędkości z Garmina Edge 800 i komputer stacjonarny

- kupuję Tacx Flow T2240 z Decathlonu za tysiaka

- kupuję Ant+ Sticka (jakiego? gdzie najtaniej?)

- łaczę Tacxa z komputerem poprzez Ant+ Sticka, instaluję Zwift i cieszę się automatyczne zmieniającym obciążeniem w trakcie jazdy?



#42 hoffi

hoffi
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 listopad 2017 - 12:25

Hej, powiedzcie mi czy dobrze myślę, bo nie siedzę dobrze w temacie.

 

- mam czujnik kadencji i prędkości z Garmina Edge 800 i komputer stacjonarny

- kupuję Tacx Flow T2240 z Decathlonu za tysiaka

- kupuję Ant+ Sticka (jakiego? gdzie najtaniej?)

- łaczę Tacxa z komputerem poprzez Ant+ Sticka, instaluję Zwift i cieszę się automatyczne zmieniającym obciążeniem w trakcie jazdy?

 

Ant+ kup z zestawu adidas micoach, na alledrogo znajdziesz komplet za 50zł. 

Weź pod uwagę miesięczny koszt zwifta 10 dolców na miesiąc 



#43 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 12:46

Hej, powiedzcie mi czy dobrze myślę, bo nie siedzę dobrze w temacie.
 
- mam czujnik kadencji i prędkości z Garmina Edge 800 i komputer stacjonarny
- kupuję Tacx Flow T2240 z Decathlonu za tysiaka
- kupuję Ant+ Sticka (jakiego? gdzie najtaniej?)
- łaczę Tacxa z komputerem poprzez Ant+ Sticka, instaluję Zwift i cieszę się automatyczne zmieniającym obciążeniem w trakcie jazdy?


Czujnik prędkości i kadencji zbędny. Chyba, że do bardziej dokładnej kadencji niż ta mierzona przez sam trenażer.

Poza tym wszystko się zgadza. Tacx Flow Smart + ant+ stick (np. adidas) + Zwift (działa tylko na systemie 64 bitowym) i cieszysz się pełną funkcjonalnością wirtutalnej jazdy przez internet ;)

#44 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 12:55

Dzięki. Kosztów Zwifta jestem świadomy. Bardziej chodziło mi o to czy czegoś nie pominąłem jeśli chodzi o sprzęt i czy to wszystko zagra tak jak powinno.

 

EDIT: nie wiem czy można zamieszczać linki do allegro. Jeśli nie, to go wyrzucę.

Czy to jest to czego potrzebuję, tylko prawie 4 razy tańsze od sticka od Garmina? http://allegro.pl/ad...6595195652.html



#45 TMadone

TMadone
  • Użytkownik
  • 73 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 12:57

Ant+ kup z zestawu adidas micoach, na alledrogo znajdziesz komplet za 50zł. 

Weź pod uwagę miesięczny koszt zwifta 10 dolców na miesiąc 

 

 

Zwift jest dostępny tylko w miesięcznym abo czy są jakieś wersje livetime lub roczny abo?



#46 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 14:50

Czy to jest to czego potrzebuję, tylko prawie 4 razy tańsze od sticka od Garmina? http://allegro.pl/ad...6595195652.html


Tak.
 
 

Zwift jest dostępny tylko w miesięcznym abo czy są jakieś wersje livetime lub roczny abo?


Tylko płatność miesięczna.

#47 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 08:51

Dzięki. Sticka zamówiłem i przytargałem wczoraj Flowa z Decathlonu. Jeszcze nawet nie rozpakowałem. W najbliższych dniach będę testował jak stick dotrze.



#48 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 07 listopad 2017 - 11:44

@dm to w profilowym to bottecchia sp9 w tym super biało czerwonym metalicznyn malowaniu?

 


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#49 d.m.

d.m.
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 12:11

Tak, to specjalne malowanie dla teamu Acqua & Sapone.

 

Edit: http://szosa.org/top...-sp9-supernova/

tutaj był temat z rowerem, ale zdjęcia już poumieraly.



#50 System

System
  • Użytkownik
  • 643 postów
  • Skądz netu

Napisano 10 listopad 2017 - 12:06

Czujnik prędkości i kadencji zbędny. Chyba, że do bardziej dokładnej kadencji niż ta mierzona przez sam trenażer.

Poza tym wszystko się zgadza. Tacx Flow Smart + ant+ stick (np. adidas) + Zwift (działa tylko na systemie 64 bitowym) i cieszysz się pełną funkcjonalnością wirtutalnej jazdy przez internet ;)

 

To na tablecie nie pójdzie ?? :/



#51 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8609 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 listopad 2017 - 14:19

Pójdzie. Pod warunkiem, że jest to IPad. 

Z androidem mają ciągle problem...


  • System lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#52 JERY

JERY
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 22:55

Mam taka sytuacje. Zrobilem dzisiaj workout z tych dostepnych na zwifcie. Sesja zapisala sie poprawnie, wyeksportowala do stravy, plik fit w 100% ok, ale w samym zwifcie treningu mi nie zaliczylo. Zdziwilo mnie, ze na ekranie podsumowania treningu nie ma zadnej gwiazdki, chociaz zaliczylem wszystkie. wyszedlem zprogramu, wyeksportowalem plik na endomondo. Wracam do zwifta i okazlo sie ze na liscie planu treningowego dzisiajszego nie zaliczylo. nie ma daty itd. Wczorajszy i przed wczorajszy zaliczylo normalnie. Sa daty ukonczenia treningow, Mozna to jakos naprawic czy musze powtorzyc sesje?



#53 joesatch

joesatch
  • Użytkownik
  • 356 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 23:44

a może po prostu się tym nie przejmuj :) grunt że Ty wiesz że trening został odbyty :)

 

Pozdrawiam



#54 JERY

JERY
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 00:08

hehe. :) zdrowe podejscie :)



#55 tadzikpl

tadzikpl
  • Użytkownik
  • 861 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 01:17

Na cyclingweekly.com była lista tragedii nowożytnego cyklisty, a w niej „nie zapisała mi się trasa” na pierwszym miejscu. Z komentarzem, że trzeba jechać jeszcze raz te niedzielne poranne 100km ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#56 JERY

JERY
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 02:36

Bez przesady. Nie nazwal bym tego tragedia. Zapytalem bo moze jest jest jakis prosty sposo zeby to naprawic. Czemu w ogole zawracam sobie tym glowe? Poniewaz chce miec pozadek w treningach. Nie wiem czemu, ale jest to motywujace. Nawet trening ktorego nie zrobilem, ale zalozylem sobie ze go zrobie. Pewnie chodzi o jakos forme "samonakrecania" sie. Moze smieszne, ale ja powiem, ze kazdy sposob, nawet ten smieszny, jesli tylko dziala, przestaje byc glupi i smieszny.



#57 JERY

JERY
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 19:18

Panowie. Wzialem dzisiaj udzial w evencie. Wlasciwie jest to seria eventow i tego dotyczy moje pytanie. Czy jest jakis sposob aby znalesc nastepne eventy z serii? Mozna ustawic jakies powiadomienie o nastepnym evencie ? Moze jest jakas wyszukiwarka?



#58 hoffi

hoffi
  • Użytkownik
  • 284 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 listopad 2017 - 19:25

może warto zajrzeć na oficjalną stronę zwifta?

https://community.zwift.com/



#59 JERY

JERY
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 19:34

I w jaki sposob ma mi to pomoc? Wchodze w eventy ale tam nie ma wyszukiwarki. Mam przegladac recznie caly kalendarz na miesiac do przodu?

 

EDIT

Ok, sam sobie odpowiem. Moze komus sie przyda. Znalazlem cos takiego: https://zwifthacks.com/app/events/

 


  • Arked lubi to

#60 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 11 listopad 2017 - 20:56

https://zwift.com/ev...-north-america/



Dodaj odpowiedź