Skocz do zawartości


Zdjęcie

Codzienny Komentarz Wyścigów Uci


1980 odpowiedzi w tym temacie

#821 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 15:55

A, zapomniałem dodać, największym waflem jest Van der Poel, nawet nie próbował dzisiaj podjeżdżać z czołówką. Co za leszcz.

Dziś pokazał, że cele ma jasno określone :) teraz czekam, co wyczaruje w sobotę.
  • big75 lubi to

#822 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 marzec 2021 - 16:06

Ale mnie bawią te osobiste uprzedzenia :D Każdy z tych chłopów, których nazwiska się tutaj pojawiają jest po prostu świetnym kolarzem. Roglic jest niesamowity. Mnie bardzo cieszy, że pojawiły się ekipy, które wreszcie mogą zagrać na nosie Sky / Ineos. 


  • Bzyk lubi to

#823 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2885 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 marzec 2021 - 16:49

personalnie nie mam uprzedzeń do nikogo, dla mnie oni wszyscy herosi

poza tym łebkiem z Ineosa którego nikt nie lubi, nie bez powodu (o rzucaniu rowerem w drugiego kolarza nie wspomnę)



#824 Born Ready

Born Ready
  • Użytkownik
  • 1429 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 17:11

Karma dopadła Roglicia 🙃

#825 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 17:16

Skończ Pan trolować.


  • piotrkol i lupus lubią to

#826 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 marzec 2021 - 17:21

Nie rozumiem, skąd taka niechęć do Roglica.
Choć był najmocniejszy na tym wyścigu, przegrał bardzo pechowo.
Nie pajacował, nie walił ręką w kierownicę i z klasą pogratulował zwycięzcy, choć był lepszy... Niestety tak bywa. Miał zbyt słabą drużynę i to zaważyło.
Na ostatnich kilometrach walczył sam, przeciw całemu niemal peletonowi!

#827 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2021 - 17:58

Nie wiem co wydarzylo sie na P-N ale ten koles jest fanbojem MvdP .... Przeciez on sam ze soba gada na temat tego jak MvdP jest zajebisty a ze nie lubi Jumbo Visma to tez nie od dzis wiadomo pewnie przez VvA

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

#828 and38L

and38L
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 marzec 2021 - 18:10

Nie rozumiem, skąd taka niechęć do Roglica.
Choć był najmocniejszy na tym wyścigu, przegrał bardzo pechowo.
Nie pajacował, nie walił ręką w kierownicę i z klasą pogratulował zwycięzcy, choć był lepszy... Niestety tak bywa. Miał zbyt słabą drużynę i to zaważyło.
Na ostatnich kilometrach walczył sam, przeciw całemu niemal peletonowi!

Pycha go zgubiła i bardzo dobrze. Sprawiedliwość jednak jakaś jest...(za wczorajszy finisz).
 



#829 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2021 - 18:36

Dalej nie kumam co wy macie do tego Roglicia za wczorajszy finisz ? chłop pracuje dla siebie, zespół pracuje na niego, nie po to żeby odpuścił i dał wygrać Maderowi, jak na finiszu może go wyprzedzić.... to jest sport, tutaj liczy się miejsce a nie dobry gest. 

 

 

\\edit

Tak samo pisanie: Bardzo dobrze pycha go zgubiła/Karma go dopadła, w przypadku  kiedy chłop miał kraksę i wielkiego pecha, jakież to polskie, chuj ze mną byle sąsiad miał gorzej. 



#830 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 marzec 2021 - 18:41

Pycha go zgubiła i bardzo dobrze. Sprawiedliwość jednak jakaś jest...(za wczorajszy finisz).


To żadna pycha! Zwycięstwa się liczą, szczególnie dla sponsorów! Poza tym, walczył o bonifikatę. Wczoraj, na finiszu, było mi ogromnie szkoda tego Swajcara, ale taki jest sport, wygrał lepszy.
Gdyby to zrobił Majka albo Kwiato, byś się zachwycał, jakie cudowne zwycięstwo! Jaka moc! Brawo!!!
Osobiście jakoś nigdy Rogicowi nie kibicowałem, szczególnie w zeszłym roku w TdF, ale Twoja ocena, jest niesprawiedliwa.

#831 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 marzec 2021 - 18:42

Ktoś wyssał z palca i dorobił teorię, że Roglica holował motocykl 😂

I jaka pycha? :D wstyd i niesportowo tak cisnąć zawodnikowi bez przyczyny. Myślałem, że w kolarstwie nie jest tak jak w piłce:

#832 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2021 - 18:43

Ktoś wyssał z palca i dorobił teorię, że Roglica holował motocykl 😂

I jaka pycha? :D wstyd i niesportowo tak cisnąć zawodnikowi bez przyczyny. Myślałem, że w kolarstwie nie jest tak jak w piłce:

Ludzie wszędzie są tacy sami, niezależnie od sportu :) 


  • cauchy lubi to

#833 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 marzec 2021 - 18:49

Jeśli ktokolwiek się źle zachował, nie etycznie to dzisiaj peleton, który nie poczekał na lidera, co miał kraksę! To nie jego słabość. Jeszcze kilka lat temu, to było nie do pomyślenia.
Wiem, że wykorzystuje się każdą na zwycięstwo, ale dzisiejsza sytuacja właśnie była nie fair.

#834 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 19:02

Tak samo pisanie: Bardzo dobrze pycha go zgubiła/Karma go dopadła, w przypadku  kiedy chłop miał kraksę i wielkiego pecha, jakież to polskie, chuj ze mną byle sąsiad miał gorzej. 

A to dzisiaj się obudziłeś, że definicja Polaka to pycha i zawiść? :P

 

Pierwszym krokiem jest dostrzec samodzielnie owe wady u siebie, dopiero wtedy niestety można próbować z nimi walczyć.

 

Warto.



#835 and38L

and38L
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 marzec 2021 - 20:27

To żadna pycha! Zwycięstwa się liczą, szczególnie dla sponsorów! Poza tym, walczył o bonifikatę. Wczoraj, na finiszu, było mi ogromnie szkoda tego Swajcara, ale taki jest sport, wygrał lepszy.
Gdyby to zrobił Majka albo Kwiato, byś się zachwycał, jakie cudowne zwycięstwo! Jaka moc! Brawo!!!
Osobiście jakoś nigdy Rogicowi nie kibicowałem, szczególnie w zeszłym roku w TdF, ale Twoja ocena, jest niesprawiedliwa.

Roglic jeszcze nieraz będzie wygrywał, a ten biedak to może miał jedyną taką okazję. Właśnie ciekawe, gdyby zamiast Szwajcara był Polak...? To by było hejterstwo, że hej...

Mnie nie dziwią nagminne wożenie się za pierwszym i dopiero na finiszu dają zmianę, ale wczorajsze wykonanie Roglica było po prostu chamskie.



#836 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1992 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 14 marzec 2021 - 20:28

Wy jesteście totalnie oderwani od rzeczywistości xD

 

Bauerowi też mogli odpuścić może?



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#837 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 marzec 2021 - 20:37

Roglic jeszcze nieraz będzie wygrywał, a ten biedak to może miał jedyną taką okazję. Właśnie ciekawe, gdyby zamiast Szwajcara był Polak...? To by było hejterstwo, że hej...
Mnie nie dziwią nagminne wożenie się za pierwszym i dopiero na finiszu dają zmianę, ale wczorajsze wykonanie Roglica było po prostu chamskie.


A jak w 94 minucie strzelą zwycięską bramkę, to też jest chamskie?
Na Roglica pracowała drużyna przez cały etap po to, żeby na końcówce miał odpuścić? No chyba żartujesz?
Jeszcze raz napiszę. Było mi Szwajcara ogromnie przykro, ale taki jest ten sport.

A chamskie to było nie poczekać na lidera gdy miał defekt. Oczywiście nie musieli czekać. Pech. Ale to akurat było chamskie, bo wiedzieli, że w uczciwej walce na równych warunkach nie dadzą mu rady. Trafiła się okazja i ją wykorzystali. Oni mieli szczęście, Roglic mega pecha!


  • piotrkol, EmPe i cauchy lubią to

#838 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2021 - 20:42

Ja nie wierze co tutaj czytam .... Ze tez kiedys Bodnarowi nie dali to jest sport, tutaj wygrywa lepszy w tym wypadku byl to Roglić, a dlacczego był lepszy ? Bo był szybszy od Szwajcara. Dziekuje, nie musicie mi placic za tak proste wytlumaczenie faktow.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  • tessio, samuraj_84 i steve69 lubią to

#839 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 871 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 14 marzec 2021 - 20:53

Właśnie za takie chwile jak te, które serwują nam przez ostatnie dni wielcy sportowcy, na dwóch wielkich wyścigach kocha się kolarstwo. Emocje, emocje, emocje i to że nigdy niczego nie można być pewnym. Dopóki nie przetniesz linii mety, wszystko może się wydarzyć. Dzisiaj na wyścigu we Włoszech, też były emocje do samego końca za sprawą piekielnie mocnego Pogacara, oraz totalnie wycieńczonej wielkiej gwiazdy MVP. Szkoda mi Roglica i Szwajcara, ale taki jest sport, i dla takich chwil i emocji się go ogląda i kibicuje.


  • Paput i EmPe lubią to

#840 bursztynian

bursztynian
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 21:05

Ja nie wierze co tutaj czytam .... Ze tez kiedys Bodnarowi nie dali to jest sport, tutaj wygrywa lepszy w tym wypadku byl to Roglić, a dlacczego był lepszy ? Bo był szybszy od Szwajcara. Dziekuje, nie musicie mi placic za tak proste wytlumaczenie faktow.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Hej tam, hej tam, a dlaczego Majce w Rio nie dali? Hę? Tam było jeszcze podwójnie niesportowo, bo on wcześniej nie poczekał na tych, co z nim uciekali i się na zjeździe wyp.....
Dajcie spokój, czasy kolarstwa romantycznego dawno przeminęły, teraz to jest praca jak każda inna. I za niewykonanie zadania tak samo szef ciebie rozliczy tak jak ich.
Ja ten cały cyrk oglądam, bo sam jeżdżę, a po drugie, bo lubię pooglądać widoki i planować gdzie jeszcze pojadę i podjadę. Kto wygrywa w wyścigu jest dla mnie sprawą drugorzędną.



Dodaj odpowiedź