Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tour de France 2011


388 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:33

Nom bardzo ładnie przy najmniej Gwiazda peletonu :-> Cavendisch już nie został podwieziony na 1 metr przed metą bo się HTC w końcu pogubiło barwo Farrar ;-)

#42 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:52

Tak, zauważyliśmy i panowie komentatorzy też to zauważyli i wspominali o tym...

Po finiszu niestety musiałem wyłączyć TV i nie słyszałem, ale... hitem dzisiejszego komentowania była chyba dyskusja o proboszczu (nie mylić z Proboszem :mrgreen: ) jako dyrektorze i wspomnienie "dyrektora geotermalnego" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#43 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:53

Renshaw się pomieszał, do tego upadek kolarza Cofidisu. Przy takiej przewadze Farrar musiał to wygrać, chociaż blisko było niespodzianki ze strony Feillu.

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#44 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:57

W dzisiejszym etapie podobał mi się finisz, Farrar został wyprowadzony do przodu przez kolegów z drużyny i wygrał, upadek tego kolarza chyba nie był od razu zauważony bo dopiero po finiszu pokazana jak do niego doszło. Komentatorzy mówią o różnych rzeczach niekoniecznie związanych z wyścigiem i fajnie się ich słucha.

#45 seth_Io

seth_Io
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skądrzeszów

Napisano 05 lipiec 2011 - 15:41

Nie wiecie może gdzie można szukać info odnośnie przewyższenia na etapach poszczególnych? Tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ile robią.

#46 czester_

czester_
  • Użytkownik
  • 428 postów
  • SkądWarszawa / Wola

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:23

hehe Contador coś za wcześnie tą rękę na mecie podniósł:)

#47 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:32

Hmmm to nie jest ten Albercik z Giro...

#48 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:44

Hmmm to nie jest ten Albercik z Giro...


to samo zauważyłem, szczerzył zęby jak by mu się kupę chciało i jeszcze myslał że wygrał. Jakoś wolę żeby braciaki pokazali mu.......swoje 4 litery :)

#49 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2011 - 17:28

A ja Wam mówię, że te miny to specjalnie robił. Skoro na takim podjeździe potrafił prawie wygrać (jeszcze metr i by wygrał) to w górach będzie moc, szczególnie że jeszcze się rozkręci :)

#50 kalkhoff

kalkhoff
  • Użytkownik
  • 91 postów
  • SkądKutno

Napisano 05 lipiec 2011 - 18:21

Na Giro też miny robił, jak Scarponi z Nibalim poszli do przodu na pierwszym górskim etapie. Dzień później poszedł za Gatto, kolejnego dnia był pierwszy na Etnie. Nie ma co w te miny wierzyć, kawał aktorzyny z niego.

#51 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 05 lipiec 2011 - 18:42

Realizator ladnie pokazal Yaroslav Popovych zawsze wesoły usmiechniety lubie tego kolarza :mrgreen

#52 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:24

A ja Wam mówię, że te miny to specjalnie robił. Skoro na takim podjeździe potrafił prawie wygrać (jeszcze metr i by wygrał) to w górach będzie moc, szczególnie że jeszcze się rozkręci :)


tak jechał na 95 % swojego hr max................... i nie miał co robic i robił miny.................... a w rzeczywistości miał tętno 85 % hr max. i robił miny i udawał zmęczonego ................ głupota wielka jak VO 2 max. Contadora


Tompoz

#53 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:38

95 % + 85% się = i podzielić przez przekątną przegrody nosowej
i wychodzi ; Panie Tompoz nie grypsuj ze Zgierza.
Odnoszę wrażenie że Alberto jest NI BARDZO postrzegany na forum :lol:

#54 jark

jark
  • Użytkownik
  • 276 postów
  • Skąd:)

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:58

Nie wiecie może gdzie można szukać info odnośnie przewyższenia na etapach poszczególnych? Tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ile robią.

.....tu masz wszytko http://www.letour.fr..._par_etape.html
w oknie znajdź i kliknij na interesując Cię etap - otworzy sie mapa etapu
a potem wsio jest w zakładkach nad nią

pozdrawiam
jarek ;-)

#55 seth_Io

seth_Io
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Skądrzeszów

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:30

o tej stronie wiem ale tam nie ma informacji której ja szukam tzn tak jak jest podawane na maratonach w szczególności mtb. Gdzieś kolega znalazł że na tych najcięższych etapach robią i 11000m w pionie co jest wartoscią dla mnie ogromną w konteksccie maratonów mtb na ktorych zwykle ,,robi się,, do 3 tys na dystansie giga, i tez treningów.

#56 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:49

o tej stronie wiem ale tam nie ma informacji której ja szukam tzn tak jak jest podawane na maratonach w szczególności mtb. Gdzieś kolega znalazł że na tych najcięższych etapach robią i 11000m w pionie co jest wartoscią dla mnie ogromną w konteksccie maratonów mtb na ktorych zwykle ,,robi się,, do 3 tys na dystansie giga, i tez treningów.


Te 11tys to chyba na 3 etapach razem. Sylwek Szmyd przy okazji Giro pisał coś o przewyższeniu i na najcięższym etapie wyszło prawie 6 tys. m i ponad 8h jazdy, a Tour jest jeśli chodzi o teren dość znacznie łatwiejszy od Giro.

#57 acid1234

acid1234
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 lipiec 2011 - 21:08

Gratulacje dla Evansa, pięknie dzisiaj wygrał etap, a co do Contadora to nie miał szczęścia dzisiaj (przeliczył się ;-) ). Wszystko wyjaśni się w górach ale z Albercikiem to nie będzie łatwo niestety, choć strata nie mała w generalce ;-) . Piękny wyścig widzę się zapowiada.

#58 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 lipiec 2011 - 21:52

hehe Contador coś za wcześnie tą rękę na mecie podniósł:)

to samo zauważyłem, szczerzył zęby jak by mu się kupę chciało i jeszcze myslał że wygrał. Jakoś wolę żeby braciaki pokazali mu.......swoje 4 litery :)

Chyba coś, chłopcy, z oczami macie, albo z postrzeganiem - to nie był gest zwycięzcy tylko, aż nazbyt wyraźnie, dezaprobaty. A "braciaki" to mu mogą pokazać - pod prysznicem najwyżej :mrgreen:

#59 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 06 lipiec 2011 - 15:47

Dzisiejszy etap to jakaś masakra.
Leżeli Contador, Gesink, Brajkovic (out), Boonen, Sorensen i wielu wielu innych.

Co chwila rondo, zakręt, zwężenie. Tragedia.

#60 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 06 lipiec 2011 - 16:34

Akcja z motorem to jakieś jaja.

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 




Dodaj odpowiedź