Skocz do zawartości


Suplementacja w kolarstwie


667 odpowiedzi w tym temacie

#101 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 12 luty 2009 - 15:11

BCAA to tylko
http://www.suple.us/...hp?cmd=2&id=390

jest to w proszku i polecam mój patent na trening długi 2-5 godiznny dawka w bidon rozpuszczona


To co kolego tu napisałeś ............................ to ci powiem za bardzo doświadczony i oczytany w internecie to ty nie jesteś
jak bedziesz kumał tematy suplementqacji np. trójfosforanem sodu to wtedy pogadamy.
A teraz jak poziom twojje wiedzy kończy się na BCAA, kreatynie i witaminkach to nie pogadamy i nie filozofuj ...................... a więcej poczytaj sobie i nie podniecaj się suplem dla fajterów.

Tompoz

#102 Gosc_emka_*

Gosc_emka_*
  • Gość

Napisano 12 luty 2009 - 18:07

i po co ta agresja :shock:
po pierwsze ja twojego poziomu wiedzy nie oceniam a po drugie wcale nie chcialem z tobą 'pogadać' tylko napisac co biore i dlaczego
zeby komus kto mysli ze od kreatyny sie rosnie a od l-karnityny chudnie sie to do czegos przydalo

widze ze o trójfosforan pytałes na sfd.pl, od czerwca pewnie dużo się dowiedziałeś
nie musze nic o nim wiedziec bo mam progres od samego treningu wiec bcaa w zupelnosci mi wystarczy

ciesze sie tez ze masz kase na nutrabolics, ja za swojego fitmaxa dalem 35 zeta za 120 tabsów wiec wybacz ale zostane przy nim

pozdrawiam

#103 cyryl3000

cyryl3000
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • SkądZłotów

Napisano 12 luty 2009 - 18:25

Kolega Tompoz to widzę specjalista w każdym temacie, czy to treningu czy supli. BRAWO. A czy ta wiedza idzie za osiągnięciami? Pytam z ciekawości.

#104 giziu

giziu
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Skądzachodnia Polska

Napisano 13 luty 2009 - 09:22

Growth factor Nutrabolics można na allegro kupić za sześćdziesiąt parę złotych i wcale nie wychodzi drożej niż np. BCAA Olimp. biorąc pod uwagę dawkowanie i jakość.
Ja osobiście wolę dopłacić do lepszej sprawdzonej odżywki (czyli zainwestować w siebie) niż np. kupić o trzy stówy droższą kierownice która waży o 15 gram mniej niż jej odpowiednik za 80 zł.

#105 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 13 luty 2009 - 14:48

Tutaj macie suple:

#106 giziu

giziu
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Skądzachodnia Polska

Napisano 13 luty 2009 - 19:11

No widzicie - na bananach i wafelkach też mozna wygrać tyle razy TDF :)) a my tu z jakimś BCAA :)). Do śmietnika z tym.
p.s. Jakby zjadł drugiego banana to by przed tą wodą na pewno nie wyhamował:))

#107 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2009 - 14:20

Okej przesadziłem trochę sorry


Tompoz

#108 pierro

pierro
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądswiętoktrzyskie

Napisano 17 luty 2009 - 08:51

panowie mam taki dylemat.Planuje zakup Body Octane,poczytałem w necie że jako jedyny suplement podnosi wydajność tlenową ale z kolei zawiera on cytrulinę,która występuje również w nitrobolon II który mógł mnie przesrywać(jak sugeruje giziu we wcześniejszym poście).Piszę mógł ale nie musiał bo jednocześnie szamałem WPC 80,więc nie wiem który mnie pogonił.Z drugiej strony wywalić 140 zł za body octane żeby siedzieć potem w kiblu ?
Jakie wnioski się wam nasuwają ?

#109 Gosc_emka_*

Gosc_emka_*
  • Gość

Napisano 17 luty 2009 - 14:00

najprędzej miales problemy po WPC 80, na białko bez enzymów wiekszosc ludzi tak reaguje. nie bralem, ale tak jak wszyscy slyszalem same dobre rzeczy o Bo. Ja bym zapodał, po pierwszej puszce bedziesz wiedzial. ewentualnie wyproś jakąs próbke w swoim sklepie, powinni miec takie rzeczy. jak bedzie ok to pociagnij tak ze 3 miesiace. ja bralbym jakies mniejsze dawki bo balbym sie pompy.

#110 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 18 luty 2009 - 17:01

Jak czytam takie pierdoły o bananach i wafelkach w treningu to pusty śmiech...itd.
Nie jestem zwolennikiem bezmózgowego łykania czegokolwiek ,ale forsowny trening na byle czym prowadzi do zgubnych skutków.
Miałem u siebie w grupie kompletnie amatorskiej chłopaka który w zeszłym roku przejechał ponad 18 000 km. czasem na wodzie , czasem na prawie niczym. Nie chcial słuchac o witaminach , odżywianiu i regeneracji. Organizm upomniał sie o swoje prawa i facet dziś jest cieniem .Wygląd anorektyka- 188cm i poniżej 70kg. wagi Koniec sezonu miał taki ,że robił po 50km. w tempie 25km/h i
był zmęczony .Ten sezon jeszcze się na dobre nie zaczął ,a on już jest zniechęcony i ma dość. Przegięcie nie jest dobre w żadną stronę
MYŚLENIE MA ZAWSZE PRZYSZŁOŚĆ.

#111 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2009 - 18:47

Wypłukał się chłopak ze wszystkiego i tyle :)

#112 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1165 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 luty 2009 - 20:46

Dobre odżywianie i picie to podstawa, bez tego poszczególne elementy naszego ciała zaczną siadać, na samej wodzie to mogą wielbłądy jechać przez pustynie.

#113 pierro

pierro
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądswiętoktrzyskie

Napisano 19 luty 2009 - 13:54

no i dupa psia,dziś odebrałem wyniki morfologii,są niedobre,hematokryt 39,drastyczny spadek żelaza na poziomie 49 (norma 60-160)
nie wiem co się dzieje,jutro idę do lekarza,może to efekt grypy którą przechodziłem tydzień temu,ale aż tak niski poziom żelaza?
chyba na razie zawieszam treningi,chociaż wczoraj było porządnie :mrgreen: 42 zjazdy na telegrafie co zajęło mi 5 godzin z małą przerwą na kufelek :-D

#114 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 20:57

niestety Body octane jka i Clout to suple z USA i przy słabej żłotówce tyle kosztuje jeszcze w zeszłym roku kupowałem na www.suple.us body octane i clouta po 80-90 zł.
Tompoz

#115 Gosc_michaelk_*

Gosc_michaelk_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 23:02

mam takie wątpliwości i pytanie, nie stosowałem żadnych suplementów oprócz l-karnityny, żelaza, witamin i minerałów, izotoników, czy np. BCAA nie może powodować efektów ubocznych? np. przyrostu masy ciała? akurat ja mam budowę ciała nazwę to solidną, tzn łatwo mi przyrastają mięśnie, równocześnie mam rozbudowane kości (osoby o rzadszych i mniejszych kościach pomimo że mają więcej tłuszczu ważą np mniej ode mnie) i przy tym nie chcę doprowadzić do sytuacji że będę ważył za dużo.

czy naprawdę trzeba się faszerować dodatkowo? czy może wystarczą izotoniki i batoniki energetyczne?
co najwyżej na regenerację po wysiłku polecacie?


aha jeszcze ktoś pisał wcześniej o witaminach, że się nie przyswajają
ja jestem przeciwnego zdania, przecież główne niebezpieczeństwo łykania witaminek to nie to że się wydaje na nie kasę, a witaminy się nie przyswajają, a przeciwnie chodzi o to że takie witaminy łatwo przedawkować!!

#116 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 19 luty 2009 - 23:28

Z tymi witaminami to jest różnie, bo niektóre witaminy rozpuszczają się w wodzie a niektóre w tłuszczach (dlatego do sałatek powinno się dolewać troszeczkę oleju).

#117 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2009 - 23:46

Z tymi witaminami to jest różnie, bo niektóre witaminy rozpuszczają się w wodzie a niektóre w tłuszczach (dlatego do sałatek powinno się dolewać troszeczkę oleju).


oliwy z oliwek!!

#118 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2009 - 00:06

lub z pestek winogron :>

#119 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 20 luty 2009 - 13:01

Może założymy jakiś "kulinarny" wątek??? :mrgreen:

#120 Gosc_Tompoz_*

Gosc_Tompoz_*
  • Gość

Napisano 20 luty 2009 - 17:49

Kolego Michalek nie nabierzesz od BCAA masy miesniowej jednocześnie trenując wytrzymalościową. Mówiąc po chłopksku to BCAA odsuwa zmęczenie od człowieka ale takie zmięczenie w perspektywie długiej 1-2 tygodniowej. Czyli działa na regeneracje iż z dnia na dzień możesz trenowac cieżko. Ale bierz BCAA pod włąsnie tym warunkiem trenuje ciezko 4-6 razy w tygodniu.

Tompoz



Dodaj odpowiedź