Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lidl - oferta rowerowa


353 odpowiedzi w tym temacie

#41 Riccardo

Riccardo
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SkądOwock

Napisano 19 marzec 2012 - 06:52

PS. W instrukcji pisze że max to 8 bar a manometr jest na 16 :roll:

Samochody rzadko osiągają najwyższą wyskalowaną na cyferblacie prędkość:-)
  • emilioni lubi to

#42 Gosc_cookie_*

Gosc_cookie_*
  • Gość

Napisano 19 marzec 2012 - 10:33

Wszystko (to ile nabijesz do opony) zależy od tego jaką siłę przyłoży się w kierunku zgodnym z ruchem tłoka i zwrotem przeciwnym do siły jaką wywierają sprężane cząstki powietrza na tłok :mrgreen:

PS. W instrukcji pisze że max to 8 bar a manometr jest na 16 :roll:

Ja mam 2 pompki stacjonarne z lidla o 2 różnych średnicach tłoka. Ta z grubsza rurą pompuje szybko ale powyżej 8 bar trzeba juz miec parę kg nadwagi zeby dalej wbijac powietrze. Dobijam nią jednak dzieki swoim 95 kg do 10 bar.
Mam tez drugą stacjonarkę o mniejszej średnicy, która zaraz po zakupie wymagała wklejenia rury w podstawę i tą spokojnie choć troszkę wolniej z racji średnicy dobijam nawet 14 bar (mam taki jeden wentyl w starej szytce, który na poczatku stawia mocny opór). Do bicia wysokich ciśnień pompka powinna miec jak najmniejsza średnice tłoka- wtedy przełożenie masy pompujacego jest korzystne. Standardowa średnica pompki stacjonarnej z regóły stwarza problemy z osiagnieciem porzadanego rezultatu wycieniowanemu kolarzowi przy ciśnieniach powyżej 8 bar.

#43 przygrze

przygrze
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • SkądGrębocice

Napisano 20 marzec 2012 - 00:38

Na początek chciałbym się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy pisany tutaj. Czytuję to forum od dość dawna, stosunkowo niedawno się zarejestrowałem, a dopiero teraz piszę po raz pierwszy.
Wypowiem się co do kasku, gdyż kupiłem dla siebie i dla syna i jestem na prawdę zadowolony. Może dlatego, że rozmiar L/XL pasuje na mnie idealnie, czego niestety nie mogę powiedzieć o moim poprzednim kasku z Krossa, który i tak był największy jaki mieli w sklepie w cenie, która mi jeszcze odpowiadała. Ten kask z Lidla ma duży zakres regulacji i spokojnie mogę ubrać pod kask czapkę zimową, oraz bez problemu pasuje wtedy, kiedy nie mam na głowie czapki.
Kupiłem także bidon termiczny i także jestem zadowolony, chociaż budowa tego bidonu jest banalna, gdyż składa się tak jakby z dwóch wchodzących w siebie bidonów, a między nimi włożone jest coś jakby otulina do rur, zapobiegająca stratom ciepła. Nie umiem tego wytłumaczyć dokładnie, ale to coś jakby mocno sprasowana gąbka.
Nabyłem także rękawiczki i tu niestety nie bardzo mi się sprawdzają, gdyż mimo, że są żelowe, to i tak po dłuższej (jak dla mnie) przejażdżce odczuwałem mrowienie w ręce. Może to jest winą mojej techniki jazdy, a może po prostu nie ma różnicy między zwykłymi rękawicami, a tymi z żelem.

Pozdrawiam
Grzegorz

#44 kawon

kawon
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Skądkrk

Napisano 26 marzec 2012 - 13:18

witam.
ja w lidlu kupiłem ostatnio multitoola rowerowego, za niecałe 10zł i wygląda solidnie, ciekawa konstrukcja, zawiera w sobie wszystko czego potrzeba (no oprócz skuwacza).

chciałem kupić też pompkę, ale po wzięciu jej do ręki sprawiła na mnie wrażenie dość tandetnej. w stałej ofercie decathlony podobna pompka jest chyba o 2zł droższa, ale moim zdaniem jest lepiej wykonana

#45 pogromcaszos

pogromcaszos
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądJanczowa

Napisano 03 kwiecień 2012 - 09:20

Gdyby był ktoś chętny to znowu od 10.04.2012 w Lidlu będzie oferta dla aktywnych w tym rowerzystów :D
http://www.lidl-page...html?kid=AzNlTy

#46 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 03 kwiecień 2012 - 12:28

Co sądzicie o tym urządzeniu do czyszczeniu łańcuchów ? Opłaca się ? czy lepiej na allegro kupić jakieś lub w rowerowym ?

#47 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 03 kwiecień 2012 - 13:13

Ja łańcuch czyszczę starą szczoteczką do zębów i działa więc ja bym nie kupił.

#48 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 03 kwiecień 2012 - 13:25

Odnośnie "cosia" do czyszczenia łańcuchów to bierz gdzie taniej, bo każdy jest taki sam.

Zawiodła mnie ta oferta, liczyłem na pulsometry, a tu brak.

#49 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 03 kwiecień 2012 - 15:16

Co sądzicie o tym urządzeniu do czyszczeniu łańcuchów ? Opłaca się ? czy lepiej na allegro kupić jakieś lub w rowerowym ?


Ci powiem ze to bardzo dobra rzecz w sumie , jest poreczna jezeli nie masz spinki a chcialbys szybko obmyc lancuch do czystosci to warto kupic do tego benzykna i jechane ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#50 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:10

Bo akurat ojciec też składa swój rower to bym się z nim na pół złożył ^^.
A do tego co wlewać ? Te płyny jakieś co na allegro do niektórych dają czy wystarczy benzyna lub coś podobnego ?

#51 Freeq

Freeq
  • Użytkownik
  • 400 postów
  • SkądZ żyta

Napisano 03 kwiecień 2012 - 16:20

Benzyna ekstrakcyjna najlepiej, aby tylko nie zwykła.

#52 Stormik

Stormik
  • Użytkownik
  • 228 postów
  • SkądKoźle/Opolskie

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:09

to jak będą dostępne to zaraz jadę bo jak na allegro za te 24zł najtaniej to się opłaca w lidlu :mrgreen:

#53 Xevronix

Xevronix
  • Użytkownik
  • 109 postów
  • SkądNowy Dwór Gdański

Napisano 03 kwiecień 2012 - 20:33

Kupiłem coś takiego w zeszłym roku. Porównując ceny do allegro, to faktycznie bardzo tanio. W sumie to rzadko zdarza mi się używać tego urządzenia - zazwyczaj szmata wystarcza, a nie chce mi się z tym brudzić... :D Ale jak ktoś chce spróbować, to czemu nie?

#54 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2012 - 21:58

Ćwiczyłem to pewnie z 10 lat temu. Ustrojstwo przywiozłem z Czech.
Teraz nie używam - leży, mogę podarować. To co mnie zniechęciło, to ociekający łańcuch po wyjściu z cudeńka. Trzeba b. uważać, żeby benzyna nie kapała na oponkę, bo za chwilę będzie po tejże. Wróciłem do prymitywniejszych metod. A od kiedy są spinki do łańcuchów, to reszta jest "bajka".
Jak ktoś chce poznać całą moją "technologię" czyszczenia - proszę na PRIV'a

#55 Gosc_krystianzach_*

Gosc_krystianzach_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2012 - 22:18

Ja osobiscie nie polecam tego urządzenia. Lepiej wydac na spinke i sciagac łancuch.

#56 jurek17nk

jurek17nk
  • Użytkownik
  • 51 postów
  • SkądBełchatów

Napisano 05 kwiecień 2012 - 16:18

ja zamiast benzyny wlewam naftę, i wszystko ładnie się czyści;)

#57 Skywalker

Skywalker
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • Skądpodhale

Napisano 05 kwiecień 2012 - 16:44

Ja osobiscie nie polecam tego urządzenia. Lepiej wydac na spinke i sciagac łancuch.


Dobrze prawi.
Butelka po napoju, troche benzyny i shake!
Łańcuch czyściutki, piekniutki ;)

#58 Adriana

Adriana
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 09 maj 2012 - 18:50

Hejka.
Czy ja tu jestem jedyną kobietą??

Ok, maszynkę do łańcuchów mam, z tatą przetestowałam, łańcuch był czyściutki. nigdy nie czyściłam łańcuchów :D ale z tym nie ma aż takiego "pieprzenia" jak z ręczną szczotką, ale czy cos wart to nie wiem.

Mam koszulkę z zeszłego roku, z krótkim rękawem i kieszeniami na plecach i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to rozmiar... kupiłam S ale XS było by lepsze. W tym roku kupiłam spodenki z pampersem 3/4, bo podobno dobre ale jestem średnio zadowolona. Po jakiś 15 km zaczeły mnie obcierać szwy... po 60 obtarcia spore i jakby odparzony tyłek... zrobił się mało atrakcyjny :D następnym razem ubiorę majtki pod nie i zobaczę jak będzie. Mam jeszcze pampersa z 4f.

#59 Gosc_solid_crank_*

Gosc_solid_crank_*
  • Gość

Napisano 09 maj 2012 - 19:22

Nie rób tego ! Dopiero sobie narobisz!
Pampers jest właśnie po to, żeby był bezpośrednio "na styku". Tyle tylko, że prawie nikt nie wie (przepraszam tych co wiedzą i stosują), że pampersa należy smarować stosownym kremem.
Po drugie - są przecież specjalnie uformowane spodenki/pampersy dla Pań.
Rozejrzyj się...






błąd mój.

#60 Adriana

Adriana
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • SkądOświęcim

Napisano 09 maj 2012 - 19:27

no ten niby jest dla pań...
a o kremie nie miałam pojęcia...
Może się wyrobi. Pampers albo tyłek :D
Dobrze że nie mam w tej chwili chłopaka bo jak ja bym mu takie dupsko pokazała, haha :D


Z lidla mam jeszcze rekawiczki w rozmiarze 6, mniejszych nie było. sa fajne :)



Dodaj odpowiedź