Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tdf 2014


274 odpowiedzi w tym temacie

#21 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:18

Greek ja nie mam problemu absolutnie...pokazałeś jedynie jak płytki jesteś,,,chodzi o Twoją wiedzę (raczej jej brak)...

GoscNiedzielny...ano masakrą jest to piszesz...przeanalizuj swoje wypowiedzi...

 

To już nie te czasy co kiedyś....to do Was obydwu...teraz każdy kolarz zawodowej ekipy ma sporo do powiedzenia...nie zawsze szefostwo się zgodzi ale swoje zdanie wyrazić można...nawet w sposób jaki zrobił to Rafał...poza tym tutaj nie chodzi tylko o kolarstwo...



#22 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:25

Greek ja nie mam problemu absolutnie...pokazałeś jedynie jak płytki jesteś,,,chodzi o Twoją wiedzę (raczej jej brak)...

To proszę, wytknij mi konkretnie, a nie cwaniacz jakimiś postami z których nic nie wynika.

 

To już nie te czasy co kiedyś....to do Was obydwu...teraz każdy kolarz zawodowej ekipy ma sporo do powiedzenia...nie zawsze szefostwo się zgodzi ale swoje zdanie wyrazić można...nawet w sposób jaki zrobił to Rafał...poza tym tutaj nie chodzi tylko o kolarstwo...

A to dobre, najprostszym dowodem na to, że to co piszesz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ,jest fakt że tak szybko wpis zniknął z profilu Rafała i od razu pojawiło się sprostowanie :D


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#23 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:27

wiki, jakiś dziwny jesteś, ale to nie mój problem... ale jak masz coś do zarzucenia, to chociaż to wyraź.
Zasada w teamie jest jedna, najważniejsza - powiedzieć możesz dużo, ale wewnątrz teamu i to co jest wewnątrz pozostaje wewnątrz.

#24 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 29 czerwiec 2014 - 20:31

 

 

Przecież oczywistą oczywistością jest, że są to innej specjalności kolarze i oczywiste jest, że w tym gronie nie musimy tego przypominać

Skoro Kwiatkowski przygotowuje się na ,, bycie liderem'' i walkę o wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej TDF  to już nie  do końca jest ,, inna specjalność''   choć na pewno różna charakterystyka.

 

 Rafał jest po prostu dobrym rzemieślnikiem jak kiedyś Szmyd, który swego czasu był topowym gregario w peletonie. 

Nie  przesadzasz ??? Nawet sam Szmyd napisał niedawno żeby się nie porównywać do Michała albo Rafała Majki bo to całkem inna planeta jak zaznaczył nawet dla niego. Jak ktoś ma 23 ,24 lata i zostaje liderem  w zagranicznym zespole  na klasyfikację generalną w Tdf i Giro to przecież nie dostali tego za nic- na pewno co najmniej przebadani w każdym calu.

 

http://wideo.przegla...58,1,1060.html 

 

Nie mówię, że Majka to Pantani ( takiego drugiego nie było i prawd. nie będzie)  który  jak uciekał to wszystko albo nic i to od początku podjazdu ( niekoniecznie tego ostatniego) a nie na ostatnich kilku km.( wiadomo epo itp =wtedy znali swoje niesamowite możliwości)  ale coś tam jednak próbuje mimo ciagłego oglądania  w tył.

 

Ja tam myśłę, że będzie prawd. pomagał Contadorowi  raczej  nie tak jak Szmyd czyli narzucaniem tempa na początku podjazdu ale  bardziej w końcówkach kiedy Contador będzie np.puchł -jak było w   ubiegłym roku.

 

 

Kto wie, być może Rafał zamknął sobie właśnie drogę do dobrego kolejnego kontraktu z TST i do liderowania w kolejnych wyścigach,

 

Jakby nawet to myślisz, że szefowie innych ekip nie chcieli by mieć takiego lidera??? Przecież tu nie tylko o wyniki ale i o ,, potencjalne możliwości chodzi''. 

 



#25 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2014 - 21:02

Ja tam myśłę, że będzie prawd. pomagał Contadorowi  raczej  nie tak jak Szmyd czyli narzucaniem tempa na początku podjazdu ale  bardziej w końcówkach kiedy Contador będzie np.puchł -jak było w   ubiegłym roku.

Sam pisałeś, że oglądasz, więc zapewne widziałeś jak Contador jeździ w tym roku.
Porównaj to teraz z jazdą Rafała - na prawdę uważasz, ze Rafał jest w stanie utrzymac mu koło?
Skoro on (Rafał) sam mówi, że jest zmęczony itp. to będzie robił jedynie wstępną selekcję na pierwszych km podjazdu, Nie da rady robić tego co robił np. Szmyd
 

Jakby nawet to myślisz, że szefowie innych ekip nie chcieli by mieć takiego lidera???


mówię o TST, nie o innych.
 
 
Jest jeszcze jedna opcja warta rozważenia, bo Riis to stary cwaniak... Rafał może być już mega fresh i mieć formę lepszą niż na GiRO, a media są jedynie częścią taktyki zespołu i celowo wprowadzają zamieszanie i info o słabej dyspozycji Rafała dla zmylenia przeciwników.
Tak, tak, wiem wiki - masakra....

#26 big75

big75
  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Skądpolska

Napisano 29 czerwiec 2014 - 21:16

Skoro on (Rafał) sam mówi, że jest zmęczony itp. to będzie robił jedynie wstępną selekcję na pierwszych km podjazdu, Nie da rady robić tego co robił np. Szmyd

 

NIe sądze żeby w takim układzie zawracali mu głowę. W końcu jakby dobrze wypadł w TDP albo Vuelcie co byłoby prawdopodobne  to też  potencjalne   profity dla drużyny większe niż z jego pociągnięcia na początku podjazdu.

Ja myślę, że oni liczą na coś takiego co Rafał robił dla Contadora w Vuelcie kilka lat temu.

 

 
 
Jest jeszcze jedna opcja warta rozważenia, bo Riis to stary cwaniak... Rafał może być już mega fresh i mieć formę lepszą niż na GiRO, a media są jedynie częścią taktyki zespołu i celowo wprowadzają zamieszanie i info o słabej dyspozycji Rafała dla zmylenia przeciwników.
 

Kto ich ta wie co oni myśłą i piszą -dobrze by było.



#27 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 29 czerwiec 2014 - 21:28

Sylwek w najlepszym okresie jak pociągnął to była rozpierducha. Rafał niestety jak chciałbym, ale się boje. Wyskoczę parę metrów, pooglądam się. odnoszę wrażenie, że nie jest pewny swoich możliwości i to może spowodować, że będzie zawsze młodym, dobrze zapowiadającym się. Obym nie miał racji.  pozdr



#28 wilku

wilku
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:41

A gdzie w internecie można ten wyścig zobaczyć? Nie będę kupował satelity żeby TdF zobaczyć. :)

#29 co-driver

co-driver
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądRościszów

Napisano 30 czerwiec 2014 - 12:51

Legalnie EurosportPlayer. http://www.eurosportplayer.pl/ Miesiąc kosztuje bodajże 25 zł i masz wszystko w jakości HD na urządzeniach mobilnych. 



#30 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 czerwiec 2014 - 13:34

A mniej oficjalnie na http://cyclingfans.com/

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#31 wilku

wilku
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 30 czerwiec 2014 - 14:52

Ooo jak zawsze najciemniej pod latarnią. Nawet na stronę eurosportu nie zajrzałem. 25 zł za TdF może być. Dzięki wielkie :)

#32 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 30 czerwiec 2014 - 15:44

Taki maly szczegol co do jakosci obrazu HD Eurosportu poprzez internet, to nie jest prawdziwe HD jakie jest z kabla lub satelity.



#33 GoscNiedzielny

GoscNiedzielny
  • Użytkownik
  • 563 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:44

Czarna koszulka dla Rafała od Jarońskiego

http://www.naszosie....jaronskiego-67/

#34 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwiec 2014 - 23:38

No i mamy coraz więcej takich strasznych nieprofesjonalnych narzekań w peletonie przed TdF  :D Teraz Millar, Wiggins to już dawno mówił co mu nie pasowało. Ale niektórzy myślą, że jak szef powie to trzeba zap.... . I tak mamy w naszym pięknym kraju, jak w raju ;)


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#35 mag...

mag...
  • Użytkownik
  • 590 postów
  • Skądpomorskie

Napisano 02 lipiec 2014 - 09:18

Nie, nie trzeba zap.... Ale trzeba swoje zdanie powiedzieć szefowi, a nie w internecie psując wizerunek firmy w której się pracuje. Przy całej mojej sympatii dla Rafała to było słabe i niedojrzałe. Mam nadzieję że nie zrobi focha i da z siebie wszystko na TDF. Napewno będę mu kibicował.

#36 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:37

Trochę szkoda Cavendisha. Za to niemiec ładnie dał czadu na premiach. :P
Focus user! :-P

#37 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:50

Ztego co widać było na powtórkach, Mark sam sobie zafundował wywrotkę. Nie pierwszy raz zresztą. pozdr

#38 hqvkamil

hqvkamil
  • Użytkownik
  • 610 postów
  • SkądBieszczady

Napisano 05 lipiec 2014 - 22:34

No tak ale mimo to jeśli to poważny uraz to tym bardziej szkoda. :/
Focus user! :-P

#39 Ultek

Ultek
  • Użytkownik
  • 1695 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 06:52

Ciekawy wątek poruszyli wczoraj komentatorzy. Zastanawiające, jak bardzo rozwinęło się kolarstwo w Anglii. Kilka lat temu, nie było żadnego Brytyjczyka na TDF, a teraz są potęgą. Kiedy taki boom w Polsce? Jest kilku, w dobrych grupach, ale kiedy jakieś znaczące sukcesy?

I druga sprawa. Lubię oglądać kolarstwo, bo to jak Zen TV i Travel w jednym. Relaks i oglądanie pięknych widoków :D



#40 emilioni

emilioni
  • Użytkownik
  • 322 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2014 - 06:58

A mi się bardzo wstęp podobał z rodziną królewską:) fajnie wykombinowali:)



Dodaj odpowiedź