Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spodenki Rowerowe - Letnie


1283 odpowiedzi w tym temacie

#1041 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 styczeń 2021 - 15:58

Co do Ekoi, to zwróć uwagę, że towaru z promocji nie można zwrócić albo wymienić.

 

Bullshit. Tzn. nie kwestionuję, że tak jest, może Ekoi stosuje taką "z du*y" i opartą na niczym strategię. 



#1042 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 styczeń 2021 - 16:23

Może ostatnio coś się zmieniło, ale jak ponad rok temu zamawiałem okulary, oczywiście w promocji, to gdzieś znalazłem informację, że produkt z promocji nie podlega zwrotowi. Nie próbowałem zwracać, więc nie sprawdziłem w praktyce.

#1043 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 18 styczeń 2021 - 17:34

Towar zakupiony na odległość od firmy ZAWSZE podlega zwrotowi.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#1044 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 styczeń 2021 - 18:04

Dla produktów w promocji zwrot jest na koszt kupującego. Przy cenie regularnej masz to „gratis”.

#1045 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 18 styczeń 2021 - 18:18

Towar zakupiony na odległość od firmy ZAWSZE podlega zwrotowi.

 

Akurat w tym temacie warto wspomnieć - z wyjątkiem projektów robionych na zamówienie - np. wymyślimy sobie spodenki z nadrukowanym nazwiskiem na tyłku. 


  • mikroos lubi to

#1046 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 18 styczeń 2021 - 18:39

Dla produktów w promocji zwrot jest na koszt kupującego. Przy cenie regularnej masz to „gratis”.

 

O to to! Wiem, bo odsyłałem kask z „promocji”. 



#1047 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 19 styczeń 2021 - 15:15

Ciekawostka: z ekoi współpracuje Romain Bardet:)

Chyba nie tylko on. Widzę że Lotto-Soudal ma w tym sezonie kaski Ekoi



#1048 drza

drza
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 19 styczeń 2021 - 15:24

Zadzwoniłem dzisiaj jeszcze do martombike z zapytaniem o wkładki do spodenek pro. Mówię, że szkoda że nie ma już wkładek powerpace. W odpowiedzi usłyszałem że te nowe wkładki są lepsze bo testowali je ambasadorzy marki i dlatego wybrali właśnie te.
Niestety moje zdanie jest takie, że te nowe sa po prostu dużo tańsze, a spodenki jeszcze podrożały, wiec teraz dopiero mają super zysk. Wyrobili sobie dobrą markę o teraz korzystają z tego 🙁. Znalazłem na dolomiti pads, że te nowe wkładki są na 2-3h. Poprzednie 6-8h. To chyba wszystko mówi.

#1049 Jarek.b

Jarek.b
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 20 styczeń 2021 - 12:31

Cześć

Co wybrać kierując się relacją cena jakość ?

- bibsy od eroe - po rabacie 352 PLN

- raso classic (wkładka Dr Pad) - po rabacie 315 PLN

- raso premium (wkładka Elastic Interface Endurance Anatomic Road Men Hybrid) - po rabacie  394 PLN

Dystanse, najczęściej 100-200 km. Używałem już Raso classic i prawdę mówiąc jest dobrze ale nie widzę wartości dodanej w porównaniu np. z martom'em podstawowym za 269 PLN ;-)



#1050 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 13:25

Wartość dodana Raso Classic jest taka, że Martombike już nie ma Dr Pad ;)

Co do komfortu to dla mnie jedne i drugie ok, ale na minus ściągacze Raso. Są tak ciasne, że ledwo naciągam je na uda. Tu o wiele lepsze są Ereo. Za to wkładka Eleastic Interface dla mojego tyłka jest znacznie gorsza. 

 

Poza tym cena 573 Pro w większości kolorów poszła już na 299 zł. 


  • Jarek.b lubi to

#1051 drza

drza
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 21:00

Tez szukam spodenek i też szukam w podobnych sklepach. Martombike sobie odpuściłem ze względu na słabą wkladkę i podwyżkę. Do raso masz kod rabatowy specjalny czy ogólnodostępny? Jak możesz to podaj. 315 za classic to całkiem fajna cena.

#1052 drza

drza
  • Użytkownik
  • 74 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 21:00

Tez szukam spodenek i też szukam w podobnych sklepach. Martombike sobie odpuściłem ze względu na słabą wkladkę i podwyżkę. Do raso masz kod rabatowy specjalny czy ogólnodostępny? Jak możesz to podaj. 315 za classic to całkiem fajna cena.
  • drza lubi to

#1053 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 21:26

Raso lepsze ceny miało tylko na Black Friday.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • wierzba lubi to

#1054 Jarek.b

Jarek.b
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 21 styczeń 2021 - 07:50

Niezupełnie, niektórzy dostają 21% z okazji 2021 roku ;-)



#1055 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 07 luty 2021 - 07:40

Kolejne wnioski odnośnie wkładki Dr Pads. Wczoraj 11 h w siodle na trenerze, połowa w Raso Classic, druga połowa w Martombike i zero dyskomfortu. Z kremem Nivea współpracowały idealnie.
Tak więc póki co, to dla mnie wkładka nr 1.

#1056 tozeur

tozeur
  • Użytkownik
  • 112 postów

Napisano 28 luty 2021 - 08:47

Witam
Używał może ktoś tych spodenek https://vika-sport.p...dka-Żeowyl-Pro-? Chodzi mi głównie o wkladkę - sprawdzi się na dystanse 50-100km?

#1057 Mr. M

Mr. M
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 21 marzec 2021 - 11:30

lato się zbliża i mówię to mimo temperatury minusowej za oknem :) przeczytałem wątek i prosiłbym o poradę w wyborze spodenek, bo chciałem się na spokojnie rozejrzeć. mam ok 85cm w pasie i ponad 190 wzrostu. Przymierzyłem kilka par przez weekend i z racji wąskiego pasa i sporego wzrostu często mam problem z szelkami, zwijają mi się i wbijają w ramiona. Zdecydowanie lepiej jest w spodenkach z szelkami z taśmy. Przymierzyłem wczoraj Endure Pro SL Bibshort XL oraz Bontrager Velocis Inform Bib Short L. Obie pary około 550 zł, a szukam czegoś tańszego :) Bontragera może zdołałbym utargować do 470.
Spodenki rowerowe z szelkami Bontrager Velocis | Trek Bikes (PL)
Tańsze i polskie są Raso Performance - mógłby ktoś doradzić w kwestii rozmiaru? 
Męskie Spodenki Kolarskie | Komfortowe i Czarne. Wkładka Dr Pad | Luxa

 

W kręgu zainteresowań pozostają jeszcze dwie pary, choć wolałem uniknąć kupowania za granicą (problem ze zwrotem). Ktoś mógłby coś doradzić? 
Cube Teamline Spodenki rowerowe na szelkach Mężczyźni, black'n'blue'n'white | Sklep Bikester.pl
Santini Alternative Summer Bibshorts Wizard Des Men, black | Sklep Bikester.pl



#1058 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 21 marzec 2021 - 12:16

Obejrzyj sobie produkty firmy Quest https://questsport.s...spodenki/Męskie. Wystartowali niedawno z całkiem nową ofertą i muszę powiedzieć, że wygląda ciekawie. Sam rozważam zakup któregoś z ich modeli, zwłaszcza, że są wyposażone w bardzo dobre wkładki. Jedyna niewiadoma to "rozmiarówka", bo wzrostem to jestem u nich S, w biodrach M, ale wagowo to już L :unsure:


  • Dari lubi to

#1059 Mr. M

Mr. M
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 21 marzec 2021 - 13:07

na FB jest zdjęcie Pani Karoliny 167cm wzrostu/58kg (góra S/dół S) oraz Pana Mateusza 193 wzrostu, 78kg (góra L/dół XL).
Wg tabeli wagą jestem w XXL (ok 84kg), biodrami w XL, a wzrostem ponad XXL. Ale skoro Pan Mateusz jeździ w spodniach XL a ma 193 cm wzrostu...to może XL byłoby dobre :)

Dzięki. W takim razie czekam jeszcze na opinie o rozmiarówce Raso Performance.
Wtedy na placu boju zostałyby się spodnie 
Questsport (360zł + przesyłka), Raso (429zł) oraz Bontrager (może 470zł po potargowaniu się)



#1060 wierzba

wierzba
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 21 marzec 2021 - 14:06

Nie wiem w czym problem w przypadku krajowych zakupów ? kupujesz dwa rozmiary i ten co nie pasuje zwracasz i po temacie



Dodaj odpowiedź