Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasze NIEszosowe rowerki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
584 odpowiedzi w tym temacie

#581 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 829 postów

Napisano 11 październik 2019 - 17:54

fajny tylko ja bym chciał coś w okolicy 10-11kg, 1x10 albo nawet 1x9 (po wawie to i tak swiat i ludzie)

ale to takie fantazje "fajnie by było mieć", mam już 2 fajne rowery, a teraz mam ważniejsze wydatki niż kolejną dwukółkę

#582 tobo

tobo
  • Użytkownik
  • 2771 postów
  • SkądWałbrzych

Napisano 11 październik 2019 - 18:43

Dobrze że masz tak dylemat :) dwa fajne i inne wydatki niż trzeci :)

#583 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 829 postów

Napisano 11 październik 2019 - 19:41

yyy no po prostu będąc w wieku chrystusowym parę lat temu dojrzałem w wielu dziedzinach do cieszenia się z tego co mam :) nie mam potrzeby wydawać kasy na złom ponad jakiś poziom zadowolenia. Dla mnie tym poziomem jest np. elektryka w szosie, hydraulika i wygoda jazdy, dlatego mam taki rower a nie inny. I na to wszystko nie mam problemu wyłożyć cash. Ale np. bardzo bym chciał mieć CLX32 w szosce i właściwie nic mnie nie powstrzymuje przed zamówieniem nowych czy kupieniem używek. Ale kurde nie dam 9k na koła 150g lżejsze od moich obecnych aluminiaków za niecałe 2k. Wolę za różnicę lecieć 2x na Kanary :)

Inny przykład. Robię trochę fotek i daje mi to sporą dawkę przyjemności i nie waham się wydać 10k w sklepie na nowy aparat z obiektywem gdy stary zestaw się wysłuży. Ale nie mam potrzeby np. wydawać kolejne 5k na super teleobiektyw do focenia wildlifu bo użyję go może ze 4 razy w roku, choć pewnie chwilowo dałoby mi to też sporo frajdy :) podobnych przykładów jest więcej

raczej minimalizm, raczej przeżycia niż kolejny grat, mniej złomu dookoła siebie a więcej wrażeń... jakoś po 30tce inaczej ten czas leci i człowiek zdaje sobie sprawę że czasu się nie kupi, trzeba więcej żyć a mniej mieć :)

• stryjek lubi to

#584 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 5730 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 12 październik 2019 - 17:57

Zobaczysz po pięćdziesiątce jak czas leci ..

Wysłane z mojego P9_Energy_Lite przy użyciu Tapatalka
Focus Izalco ::::Powered by SRAM REDTM Dołączona grafika Dołączona grafika
Grupa Forum na Garmin Connect

#585 Siara_iwj

Siara_iwj

Zło Konieczne

• Moderator
  • 2200 postów
  • SkądSheffield

Napisano 12 październik 2019 - 18:36

Mi po trzydziestce potrzeba posiadania wskoczyła na wyższy bieg. Może dlatego po mieszkaniu rozłożone mam ze cztery ramy do złożenia "kiedyś", bo akurat były w dobrych cenach na ebayu. Geny chomika są u mnie mocne.

Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman