Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd Na Tdf Mont Ventoux


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
148 odpowiedzi w tym temacie

#81 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1992 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:15

Nikt nie powiedział, że to Twoja wina Kris. Tylko po co to pajacowanie przed kamerą i lawirowanie pomiędzy motocyklami i leżącym kolarzem? Trzeba było siedzieć grzecznie na poboczu, a nie pajacować, gdy obok leżało kilku zawodników z powodu pajacowania innych kibiców. Po prostu bardzo źle to wyglądało i było zupełnie nie na miejscu i ciężko się dziwić hejtom bo cały internet widział tam tylko Ciebie z flagą kraju. 



53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#82 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:15

Zobacz co później robiłeś. Nikt tutaj nie mówi, że spowodowałeś kraksę

#83 dugi

dugi
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:20

Najpierw Froome uchyla głowę pod Twoją tablicą- tu już było ryzyko upadku.Potem biegniesz jak pajac przed kamerą.  Nie widzisz tego, że przeszkadzałeś ludziom, którzy z tego żyją, którzy cały rok ( całymi latami) szykują się do startu?



#84 maccacus

maccacus
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:42

Widać, że miał w dupie zawodników a najważniejsze było pokazać swoje wątpliwej jakości kibicowanie. Zamiast się ogarnąć w tak decydującym momencie tego etapu to ten leci i szczerzy się prosto do kamery tuż przed motocyklem na tle kolarskiego dramatu lidera. Ale sądząc po fejsbukowym profilu tego jegomościa (młody polityk jedynej słusznej partii...) nie dziwi mnie to parcie na szkło. Pewnie chciał się tym wypromować a wyszło jak zwykle. Wstyd.


  • ojcie_c i Robert74 lubią to

#85 play

play
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądpzn

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:46

 

Tyle w temacie, komedia i pajacowanie nie mylić z kibicowanie. Parcie na szkło.


  • Prozor, mikroos i Robert74 lubią to

#86 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:46

Dokładnie - jest zamieszanie, korek z kilku motocykli i jednocześnie kolarzy. Najpierw wyskakujesz przed koła motocykla (w tym momencie dodatkowo spychając jednego z kibiców na asfalt z jakiegoś podestu/schodka) - nie masz wyobraźni, że blokujesz mu drogę, a za nim mogą jechać inni kolarze. Potem wpieprzasz się w Tejaya i kibica, który próbuje mu pomóc, wciąż blokując motocykl. Przeciskasz się obok motocykla Mavica, prawie wpadając na Richiego Porte'a. Cały czas zwężasz drogę na jeden motocykl, czyli robisz korek, więc spowalniasz wszystko co jedzie z tyłu.Szkoda, że nie było tam jakiegoś żandarma, który by Ci pokazał jak się z takimi postępuje.

 

Do tego dochodzi żałosny sposób "kibicowania" - ludzie przyjeżdżają wspierać zawodników, a tu prócz jednego "majki", najważniejsze było wypisać swój nick na asfalcie i pomachać kawałkiem tektury. Aż dziwne, że nie miałeś flagi swojej partii. Dla takich celów to lepiej było wykupić sobie miejsce w kolumnie reklamowej, jadącej przed przejazdem wyścigu, może zdobyłbyś elektorat francuskiej Polonii? A tak to prezes się wkurzy bo przez Ciebie straci poparcie wszystkich szosowców. Wstyd i hańba.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#87 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:47

To chyba między innymi do Ciebie, Kris. Jeśli nie rozumiesz, to szkoda strzępić języka.

 

https://www.facebook...177990458911826

 

 



#88 dugi

dugi
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:49

Widać, że miał w dupie zawodników a najważniejsze było pokazać swoje wątpliwej jakości kibicowanie. Zamiast się ogarnąć w tak decydującym momencie tego etapu to ten leci i szczerzy się prosto do kamery tuż przed motocyklem na tle kolarskiego dramatu lidera. Ale sądząc po fejsbukowym profilu tego jegomościa (młody polityk jedynej słusznej partii...) nie dziwi mnie to parcie na szkło. Pewnie chciał się tym wypromować a wyszło jak zwykle. Wstyd.

Nie mieszajmy polityki z rowerami. To nie prowadzi do niczego. Tu brakowało po prostu pomyślunku.

Parcie na szkło ogromne. Ważniejsze niż bezpieczeństwo. Rozumiem emocje, fun, wyjazd, piwko, kumple, ale jeżdżąc ( a wiem, że jeździ) powinien ruszyć łepetyną



#89 maccacus

maccacus
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:56

Nie mieszajmy polityki z rowerami. 

 

Typ sam się afiszuje z polityką na rowerze, na maratonie szosowym w Miedwiu pojawił się z roll-upem promującym jakiegoś senatora PiS, którego jest asystentem.


  • play lubi to

#90 kris91

kris91
  • Użytkownik
  • 1314 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 14 lipiec 2016 - 19:59

Bardzo krótka notka z dzisiejszego etapu Mont Ventoux:

- kolarze przewrócili się jakieś 50m przede mną bo nie wyhamowali za motocyklistą który gwałtownie zwolnił / zatrzymał się - nie widzę tu żadnego swojego udziału na szczęście, a nigdy przed kolarzy bym się nie pchał !
- wszyscy stanęli łącznie z motocyklistami za nimi
- przejeżdża Quintana i chyba atakuje
- dopiero wtedy bokiem i nikomu nie przeszkadzając przebiegłem przed kamerą !!!

Nie wiem skąd taka fala hejtu. Jeden z drugim się przewrócili - ok.
Faktycznie na podjeździe było ciasno, ale nie na tyle żeby kolarze nie mieli miejsca. Pobiegłem z flagą, ale ani nikomu drogi nie zatarasowałem ani nic z tych rzeczy. To co pokazują kamery - to tylko w TV się komuś może wydawać, że o jejku jak oni tam jadą! Motocyklista zahamował a kolarze praktycznie jechali mu na kole !

Gdzie tu komukolwiek przeszkodziłem ?! Sorry nie wiem.. Jeden komentarz komentatorów z eurosportu nie sprawi że poczuję sie winny...

 



#91 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1992 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:04

dopiero wtedy bokiem i nikomu nie przeszkadzając przebiegłem przed kamerą !!!

 

 

 

hehe


  • Robert74 lubi to


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#92 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:06

Tak tak. Pocichutku, boczkiem prawie nie zauważony czmychnąłeś przed kamerą hehe. Zero pokory
  • patolog i Robert74 lubią to

#93 z wiatrem we włosach

z wiatrem we włosach
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:09

po prostu zobaczyliśmy w tv kogoś kto zachowuje się jak kompletny debil i tym na swoje nieszczęście okazałeś się Ty nie ma w tym nic osobistego
  • Mac, Prozor i Robert74 lubią to

#94 dugi

dugi
  • Użytkownik
  • 41 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:10

Bardzo krótka notka z dzisiejszego etapu Mont Ventoux:

- kolarze przewrócili się jakieś 50m przede mną bo nie wyhamowali za motocyklistą który gwałtownie zwolnił / zatrzymał się - nie widzę tu żadnego swojego udziału na szczęście, a nigdy przed kolarzy bym się nie pchał !
- wszyscy stanęli łącznie z motocyklistami za nimi
- przejeżdża Quintana i chyba atakuje
- dopiero wtedy bokiem i nikomu nie przeszkadzając przebiegłem przed kamerą !!!

Nie wiem skąd taka fala hejtu. Jeden z drugim się przewrócili - ok.
Faktycznie na podjeździe było ciasno, ale nie na tyle żeby kolarze nie mieli miejsca. Pobiegłem z flagą, ale ani nikomu drogi nie zatarasowałem ani nic z tych rzeczy. To co pokazują kamery - to tylko w TV się komuś może wydawać, że o jejku jak oni tam jadą! Motocyklista zahamował a kolarze praktycznie jechali mu na kole !

Gdzie tu komukolwiek przeszkodziłem ?! Sorry nie wiem.. Jeden komentarz komentatorów z eurosportu nie sprawi że poczuję sie winny...

 

 

 

dodaj do tego:

- chwilę przed wypadkiem prawie spowodowałem upadek Froome- było blisko, ale się nie udało

- potem pobiegłem - tak po cichu, na paluszkach- przed kamerami i prawie mi się udało wpaść na kolarza siłującego się z rowerem- znowu się nie udało

- ale jestem najsławniejszy w całym peletonie, wszyscy są głupi i tylko ja mam rację


  • Prozor, sosha07 i Look lubią to

#95 Arked

Arked
  • Użytkownik
  • 910 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:16

@kris91, nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Lepiej sobie odpuścić pisanie na pare dni, niech sytuacja się uspokoi. Lepiej nie pogarszać sytuacji.


  • Robert74 lubi to

#96 Tom'ek

Tom'ek
  • Użytkownik
  • 377 postów
  • SkądWieszowa

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:23

Dajcie spokój, zaręczam Wam, że nie zrozumiał ani jednego zdania które tu napisaliście.

Jutro będzie jeszcze większa kartka.

Pojechał do Francji na MąWątu i świat miał się o tym nie dowiedzieć?

Proszę Was...

 

 


  • COST, sosha07 i Robert74 lubią to

#97 alinoe

alinoe
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądGliwice

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:28

Dziś zobaczyłem dwie skrajności: najlepszego kolarza na świecie (wiadomo Fromme) i największą polską małpę (tu też wiadomo kto)



#98 Jarython

Jarython
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:29

Albo udajesz głupiego, żeby wybrnąć z sytuacji, albo jesteś głupi, że nie dostrzegasz całokształtu swojego zachowania.


  • Robert74 i sirkozi lubią to

#99 czmiel

czmiel
  • Użytkownik
  • 471 postów
  • SkądWlkp

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:31

1. Wtargnąłeś na tor jazdy (nie ważne, czy w tym momencie jakiś kolarz tam jechał)

2. Robiąc to wepchnąłeś jednego kibica na drogę (tyle w kwestii "nikomu nie przeszkadzając")

3. Biegnąc nie zważałeś zbytnio, co przed Tobą, co za Tobą. Po prostu biegłeś, mając w nosie, co się dzieje dokoła. 

4. Prawie się potknąłeś o Porte!

5. Nie wiem, po co to piszę. Twój poziom samokrytycyzmu spotkać można najwyżej u przedszkolaka, więc i tak nie zrozumiesz.

 

Chłopie, pół kolarskiej Polski mówi, że zrobiłeś z siebie idiotę, a twierdzisz, że oni wszyscy się mylą.



#100 puchaty

puchaty
  • Użytkownik
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 14 lipiec 2016 - 20:36

Jak nie dotrą powyższe argumenty to po prostu wyobraź sobie co by się stało, gdyby nagle wszyscy, albo choćby pola kibiców zaczęła się zachowywać tak jak ty na tym filmie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


  • Prozor, Greek i Robert74 lubią to