Jump to content


Le Tour de France 2010


310 replies to this topic

#261 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1,552 posts
  • SkądKrotoszyn

Posted 22 July 2010 - 16:44

i dupa.. A.C. ma wygrany tour :) no chyba ,że cancellara oddał na rzecz andyego umiejętności jazdy na czas ;-)

#262 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 posts
  • SkądRuda Śląska

Posted 22 July 2010 - 17:00

To drugie konto DeadHorsowi też usunięto? Nie rozumiem dlaczegóż to? Przecież koleś wysmyczył bardzo fajnego, konstruktywnego posta. Nie można generalizować ludzi i szufladkować po jakiś tam wcześniejszych wpadkach. Wygląda na to że usunięto mu konto za "nicka".


bo poprzednie 3000 nie było bardzo fajne i konstruktywne :P daj juz spokoj.

Etap dzis o dziwo troszke nudnawy, spodziewalem sie wiekszej walki w drodze na szczyt, jeden atak Contadora z łatwościa obronił Schleck, do samego konca spodziewalem sie ze zaatakuje i bedzie chcial chocby odrobic te 8 sekund zeby odzyskac koszulke, widocznie stwierdzil ze nie da rady i zadowolil sie wygraniem etapu, na czasówce chyba jednak nie ma szans z Alberto..

#263 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3,215 posts
  • SkądPoznań

Posted 22 July 2010 - 17:25

Andy Schleck: Pierwszy na Tourmalet wygra Tour


:-P :-P :-P
To co jest nadzieja :?: ;-)

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#264 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Posted 22 July 2010 - 19:21

Od początku kibicowalem braciom S .Wyścig jak wyścig , ułożyl się sam . Jednak dzisiejszy etap to wg mnie moralna porażka A C . I ten atak za motorami , heh. Andy już wygrał , nieważne który dojedzie .
Fair play , jest takie coś w sporcie jeszcze

#265 Aleksandra

Aleksandra
  • Użytkownik
  • 34 posts
  • Skądteraz W-wa

Posted 22 July 2010 - 19:49

A ja i tak, pomimo całej sympatii dla obydwu panów, kibicuję Samuelowi Sanchezowi i mam nadzieję, że 3 miejsce na podium przypadnie właśnie jemu.

#266 tymon

tymon
  • Użytkownik
  • 168 posts
  • SkądPiekary Śląskie

Posted 22 July 2010 - 20:01

Aleksandra, podpisuję się pod tym, a dzisiejszy etap trochę mnie rozczarował.

#267 Mac

Mac
  • Użytkownik
  • 418 posts
  • SkądPuławy

Posted 23 July 2010 - 00:17

Jednak dzisiejszy etap to wg mnie moralna porażka A C

Wytłumacz mi moralną porażkę bo ja nie za bardzo potrafię zrozumieć jak można odnieść porażkę (moralną?) broniąc bezproblemowo żółtej koszulki lidera.Na tym polega przywilej zółtej koszulki,on nie musi atakować,może się również tylko bronić.

#268 Pacek

Pacek
  • Użytkownik
  • 180 posts
  • SkądBełchatów

Posted 23 July 2010 - 07:23

vmax to nie było porażka moralna w końcu oddał Szlekowi zwycięstwo to była porażka medialna. Jak zwykle się bowiem okazało że sztuczne pompowanie nadziei na coś wielkiego powoduje nadmuchanie balonu oczekiwań do niepojętych rozmiarów a później okazuje się że z balonu zostaje flak. etap w zasadzie był nudny że aż zęby trzaskały

#269 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 posts
  • Skądże znowu?

Posted 23 July 2010 - 07:56

Tia...
Niestety od kilku lat obserwujemy ten sam wyścig. Zmieniają się tylko co kilka sezonów nazwiska aktorów 1 i 2 planu. Kolarstwo na trwałe zmieniło swoje oblicze. Wszystko jest przewidywalne jak poranny wz.... Czy coś wydarzy się na czasówce? Ktoś błyśnie formą? Czy coś może to zmienić? Czy pozostaje nam już zawsze czekać na niespodzianki w postaci kraks i spadających łańcuchów?
Nic to. Pozostaje oglądać wyścig ciesząc oko widokami.
A jak pogoda będzie OK wziąć rower i wio.

#270 LaMoon

LaMoon
  • Użytkownik
  • 5 posts
  • SkądPoznań

Posted 23 July 2010 - 10:02

bo poprzednie 3000 nie było bardzo fajne i konstruktywne :P daj juz spokoj.


Ale musisz Imp Królu Złoty zrozumieć że forum się rozwija i pojawiają się nowe osoby, które niestety (albo stety) nie miały przyjemności (lub nie) czytania poprzednich postów ów osobnika i narzucanie swojej retardzkiej woli nie jest tutaj na miejscu. Jak kolega DeadHorse zajdzie mi za skórę to faktycznie może zmienię o nim zdanie. Jak narazie nie mam podstaw żeby to zrobić.
A "daj już spokój" to możesz mówić do swojej mamy / żony / kochanki a nie do mnie.

#271 Gosc_Bullet_*

Gosc_Bullet_*
  • Gość

Posted 23 July 2010 - 10:10

bo poprzednie 3000 nie było bardzo fajne i konstruktywne :P daj juz spokoj.


Ale musisz Imp Królu Złoty zrozumieć że forum się rozwija i pojawiają się nowe osoby, które niestety (albo stety) nie miały przyjemności (lub nie) czytania poprzednich postów ów osobnika i narzucanie swojej retardzkiej woli nie jest tutaj na miejscu. Jak kolega DeadHorse zajdzie mi za skórę to faktycznie może zmienię o nim zdanie. Jak narazie nie mam podstaw żeby to zrobić.
A "daj już spokój" to możesz mówić do swojej mamy / żony / kochanki a nie do mnie.


Deadhorse, to Ty....??! :lol:

#272 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Posted 23 July 2010 - 10:14

... etap w zasadzie był nudny że aż zęby trzaskały

Nie mogę się z tym zgodzić, etap był moim zdaniem bardzo ciekawy, bo można było poglądać całe tabuny oryginalnych ludzi biegnących za kolarzami, a w szczególności:
- pan z opuszczonymi spodniami,
- grupa w strojach ala Borat,
- pan w biustonoszu,
- wielka żółta prezerwatywa z napisem Armstrong na plecach,
- grupa kurczaków,
- krasnoludek,
- różowy superman,
i wielu wielu innych... czegóż więcej wam potrzeba aby etap był ciekawy? ;)

#273 imp

imp
  • Użytkownik
  • 178 posts
  • SkądRuda Śląska

Posted 23 July 2010 - 10:27

kibice dali rade :D
szkoda ze nie da sie zrobić tak jak na Giro, widziałem ze na górskich etapach są barierki i kolarze mogą spokojnie pokonywać trase szerokości 2 do 3m, jest chociaż okazja by na podjeździe zaatakować.

#274 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3,215 posts
  • SkądPoznań

Posted 23 July 2010 - 10:29

Deadhorse, to Ty....??! :lol:


Niestety nie, ja wiem kto to, możecie go olać bo robi sobie tu jaja. :-x
Żeby chociaż na rowerze jeździł.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#275 litespeed

litespeed
  • Użytkownik
  • 60 posts

Posted 23 July 2010 - 12:24

... etap w zasadzie był nudny że aż zęby trzaskały

Nie mogę się z tym zgodzić, etap był moim zdaniem bardzo ciekawy, bo można było poglądać całe tabuny oryginalnych ludzi biegnących za kolarzami, a w szczególności:
- pan z opuszczonymi spodniami,
- grupa w strojach ala Borat,
- pan w biustonoszu,
- wielka żółta prezerwatywa z napisem Armstrong na plecach,
- grupa kurczaków,
- krasnoludek,
- różowy superman,
i wielu wielu innych... czegóż więcej wam potrzeba aby etap był ciekawy? ;)


I oczywiście komentarze Jarońskiego i Wyrzykowskiego jak zwykle przekomiczne: http://tdf-2010.blog...h/label/etap 17
Z nimi Tour nigdy nie jest nudny :)

#276 ojcie_c

ojcie_c
  • Użytkownik
  • 312 posts
  • SkądRzeszów

Posted 23 July 2010 - 16:50

Dzisiaj Tomuś Cruise trochę się podlansował na LeTour :mrgreen:
Najpierw niby przypadkowy "wjazd" samochodem do kolumny, a potem gadka z Andy Schleckiem :) :)

O, a teraz z Albercikiem sobie gada :)

#277 gawlo

gawlo
  • Użytkownik
  • 12 posts
  • SkądWroclaw

Posted 23 July 2010 - 18:27

Mark Cavendish znów ograł wszystkich, najpierw trzymał się koła Hushovda, a potem wyskoczył na kole Petacchiego. I nie powiedziałbym, że jest bez szans na Zieloną Koszulkę...

#278 Linker

Linker
  • Użytkownik
  • 58 posts
  • SkądBydgoszcz

Posted 23 July 2010 - 20:49

Musiałby mieć jeszcze dużo szczęścia.

#279 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2,523 posts
  • SkądZielona Góra

Posted 24 July 2010 - 08:51

- Proszę państwa 3 kilometry... nie... 1 kilometr do szczytu.
- Do sklepu chyba jakiegoś...
- ... do sklepu Carrefour. (reklamy Carrefour na trasie)



Ci panowie miażdżą :-D

#280 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Posted 24 July 2010 - 08:56

... i przemili panowie Jaroński i Wyrzykowski na 15 etapie wspomnieli nawet o forum szosowym i o kolarskiej drużynie szpiku ... :-)



Reply to this topic