Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotki Kolarskie


151 odpowiedzi w tym temacie

#1 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 07 luty 2021 - 17:53

Słyszał ktoś coś o rozwijającej się - o ile można tak powiedzieć - aferze w naszej społeczności dot. Marka Konwy?

 

Po jego profilu na fb, jak i na profilu Kolarstwa Sarkastycznego krążą posty dot. tego że część hajsu ze zbiórki na leczenie Kasi i Rity zniknęła. Ktoś nawet napisał że na ostatnich MP jakaś grupka ludzi krzyczała do niego żeby oddał hajs..

 

Coś ktoś słyszał?



#2 JohnDoePL

JohnDoePL
  • Użytkownik
  • 137 postów
  • SkądChełmża

Napisano 07 luty 2021 - 21:34

Właśnie dostałem maila: https://pomagam.pl/k...utm_medium=news

Coś na rzeczy jest... trochę nie fajnie :(



#3 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 07 luty 2021 - 21:51

Ogólnie to nie jestem typem plotkarza, ale takie oświadczenie w zasadzie nic nie wnosi do sprawy.

 

Niepokojące są słowa:

 

W sprawie wydatkowania pieniędzy ze zbiórki niezgodnie z ich przeznaczeniem chciałybyśmy z Kasią zapewnić, że mimo obecnie pojawiających się niejasności każda złotówka, która została przez Was wpłacona na zbiórkę dla Kasi (połowa całej zebranej kwoty), ostatecznie trafi do niej i zostanie wydana zgodnie z jej pierwotnym przeznaczeniem, czyli na potrzeby Kasi.

 

Czyli, że nie trafiła dotychczas, zostanie zwrócona, czy trafiła każda i każda kolejna trafi?

 

Ogólnie Internety czekają na oświadczenie samego Marka Konwy ;-)



#4 cauchy

cauchy
  • Użytkownik
  • 2883 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 luty 2021 - 22:00

dla mnie od początku te wszystkie zbiórki obcych osób bo ktoś miał wypadek są podejrzane. Nie wiem co to za człowiek zbiera, nie wiem jakie ma stosunki z poszkodowanym (jakaś pani na motocyklu), nie ma żadnej gwarancji że ta kasa do nich dotrze.



#5 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 07 luty 2021 - 22:05

#Edit:

 

Jednak jest, źle spojrzałem.



#6 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 08 luty 2021 - 10:44

Jestem swiezo po lekturze KS.

 

Ostatnio rzucil mi sie w oczy wpis w komentarzu na PS, ale sadzilem to jakis fake.

 

Ogolnie slabo to wyglada, ciezko ocenic teraz co jest prawdą, a Marek widze milczy.

 

Jesli faktycznie sie rozstal z zona, po jej wypadku, to oczywiscie to mega slabe, ale takich przypadkow, gdy jedno z malzonkow ulega wypadkowi a drugie odchodzi jest mnostwo...

 

Ale jesli zniknela kase na jej leczenie wydajac je na swoj sklep (tudzien cos innego) to juz jest sku......

 



#7 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 08 luty 2021 - 11:12

Nie wydaje mi się, że facet, który tworzy swój brand, żyje w dużej części z tego co dostaje od ludzi, których reklamuje nie przewidując konsekwencji uznał, że skoro żona już ciast nie piecze, a jak piekła to procent z zysku szedł do jego michy więc skoro tortu, zysku, michy nie na to mu się z pomocy dla Kasi należy.
Ale z drugiej strony facet, który zostawia swoją rodzinę w największej potrzebie, jaką można sobie wyobrazić i dalej bawi się w kolarza "zawodowego" by po raz fany być fafdziesty na Mistrzostwach Świata bo w Polsce to z dwa lata przerwy w treningu musiał zrobić żeby przegrać MP.

Ja jednak czekam na stanowisko Kasi/Marka w tej bolesnej sprawie bo łatwo osądzać szczególnie emocjami a jeszcze łatwiej komuś większą krzywdę zrobić niż już się stała.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  • lupus i dmxzor lubią to

#8 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 luty 2021 - 13:38

W sumie nic nie wiadomo, ale ile już napisano. 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#9 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 08 luty 2021 - 15:43

Niby w ciągu kilku dni ma się coś wyjaśnić, przynajmniej KS szykuje jakiś większy post na ten temat, ale ile w tym będzie tytułowego sarkazmu, a ile prawdy to dowiemy się za jakiś czas. Dziwne jest tylko blokowanie ludzi i usuwanie komentarzy przez MK na swoim profilu..no bo niby dlaczego, skoro wszystko jest ok ? ;)



#10 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 08 luty 2021 - 15:51

Jest oswiadczenie u Marka

 

https://www.facebook.com/marekkonwa



#11 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 08 luty 2021 - 16:34

Mogło pójść wczoraj, byłoby mniej pisania. 



#12 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 luty 2021 - 17:44

Oby to była prawda, nie chce mi się nawet wierzyć, żeby mogło być inaczej. Gość byłby przecież spalony do końca kariery, żaden sponsor nie wyłożyłby złotówki. Tak samo straciłby większość świadomych klientów swojego sklepu rowerowego.

 

Potencjalne zostawienie żony w tej sytuacji wyglądałoby słabo, ale tak naprawdę nie wiemy nic o ich sytuacji rodzinnej. Równie dobrze mogło im się wcześniej nie układać, a wypadek jeszcze pogorszył sprawę. W każdym razie, w kontekście zbiórki na rehabilitację nie jest to istotne.



#13 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 luty 2021 - 20:49

Wyjaśnienia, wyjaśnieniami ale w każdej plotce jest też część prawdy. Za dużo żółci się wylało żeby było tak różowo jak pisze p. Marek.

#14 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 871 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 08 luty 2021 - 21:08

Wydaje mi się, że jeśli nie zostawiłby swojej żony, to też byłoby to napisane w oficjalnym oświadczeniu. Ba moim zdaniem, zarzucenie Markowi nieuczciwości raczej jest plotką, która powstała prawdopodobnie na podstawie jego "problemów rodzinnych". O ile to co zdementował, najprawdopodobniej faktycznie jest naciągane, to tyle sprawa z żoną, już na pewno jakieś ziarno prawdy ma w sobie.

 

Każdy ma swoje problemy, a tutaj nie wiemy za bardzo nic. Ciężko cokolwiek powiedzieć więcej, możliwe że dowiemy się za kilka lat, a możliwe ze nigdy - jeśli będą bronić swojej prywatności.



#15 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 08 luty 2021 - 22:03

Wydaje się jasne, nie zdementował ... zwykle ktoś dementuje tez takie informacje. Co do zachowania prywatności ? nie sądze zeby ewentualnie porzucona kobieta w takim momencie swojego życia, broniła prywatności. Przykra sprawa tak czy inaczej, że musi dementować takie tematy. 



#16 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 08 luty 2021 - 23:02

A jednak zarówno Marek jak i jego żona nie chcą rozmawiać o swoich prywatnych sprawach. Zupełnie im się nie dziwię. Ostatnie pytanie: https://sport.onet.p...-zyjemy/sxjkyel



#17 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 09 luty 2021 - 09:09

Mogło pójść wczoraj, byłoby mniej pisania. 

Może następnym razem nie plotkować :-)


Facebuk i  YT  Strava


#18 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 09 luty 2021 - 10:02

Może następnym razem nie plotkować :-)

 

Żadne to plotki. Problem jest taki, że druga strona uważa jednak trochę coś innego. Gdyby było tak kolorowo jak jest napisane, to nie byłoby wszystkich krzyków w kierunku Pana MK na zawodach :-) One nie biorą się z du**.



#19 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 09 luty 2021 - 10:27

No ale jesli kasa jest podzielona na pół i znajduje sie na kontach zainteresowanych to czemu ktos krzyczy "oddaj kasę" Dobra to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale dyskusja na temat życia osobistego czy ktoś kogoś zostawił to wg mnie to jest słabe. Ale to wyłącznie moje zdanie.


Facebuk i  YT  Strava


#20 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 09 luty 2021 - 10:29

No ale jesli kasa jest podzielona na pół i znajduje sie na kontach zainteresowanych to czemu ktos krzyczy "oddaj kasę" Dobra to jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale dyskusja na temat życia osobistego czy ktoś kogoś zostawił to wg mnie to jest słabe. Ale to wyłącznie moje zdanie.

 

Oczywiście, że jest słabe i szczerze mam to zupełnie gdzieś czy on ją zostawił, czy ona go. Nie obchodzi mnie to całkowicie. Interesuje mnie tylko co się stało z kasą którą wpłaciłem na zbiórkę :-)

 

Pamiętaj, że plotki bez przyczyny też nie powstają i w każdej jest jakieś ziarno prawdy. Pożyjemy, zobaczymy. Może będzie oficjalne oświadczenie drugiej strony.


  • manfred lubi to



Dodaj odpowiedź