Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotki Kolarskie


151 odpowiedzi w tym temacie

#21 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 luty 2021 - 17:17

Z tym "plotki bez przyczyny nie powstają" to mi się stary dowcip przypomina.

 

- Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
- No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał


  • artho i dmxzor lubią to

#22 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 10 luty 2021 - 05:39

Więc jednak Pan Marek postąpił "zgodnie z prawem" na chłopski rozum. Kasa była na koncie żony a że się rozwodzi to należy mu się połowa....jeśli to się potwierdzi to wydaje mi się, że kolejna wielka marka rowerowa zniknie z rynku. Oświadczenie Kasi na profilu FB strongritaandkate.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

#23 dmxzor

dmxzor
  • Użytkownik
  • 1144 postów
  • SkądKonstancin-Jeziorna

Napisano 10 luty 2021 - 07:06

https://www.facebook...2058517906/?d=n

Podlinkuję. Grubo będzie jednak.


Co do postąpienia zgodnie z prawem, to chyba nie ;-) Darowizna wchodzi w skład majątku osobistego i nie ma że połowa jego, no bo nie jego.. 😡
  • Marcin321 lubi to

#24 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 10 luty 2021 - 07:32

Przeniesione z wątku "Jak jeździć rowerem szosowym w Polsce" wpisy plotkarskie...


  • Marcin321 lubi to

Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#25 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2021 - 08:18

Tak jak pisałem, wyszło szydło z worka. Osobiście dla mnie to nie pojęte, żeby w sytuacji kiedy matka moich dzieci jest niepełnosprawna, zostawić ją z małymi dziećmi i zająć się sobą, ale może jestem ulepiony z innej gliny. 


  • tessio lubi to

#26 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 luty 2021 - 08:26

No to pan Marek jako osoba publiczna ma przej...ane i to niezależnie co tam ugra w sądzie.

#27 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8556 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 luty 2021 - 08:52

A gdzie tam.

 

Ilu ludzi Twoim zdaniem o tym przeczyta? Co najwyżej ci, którzy naprawdę siedzą w kolarstwie. Za to nazwisko będzie raz na zawsze rozpoznawalne i będzie kapitałem samo w sobie. Wiem, że to brutalnie zabrzmi, ale sklepy rowerowe nie zarabiają na kolarzach, tylko na szarych ludziach kupujących sprzęt ze średniej półki. Ci ludzie naprawdę nie śledzą prywatnego życia właściciela sklepu.

 

Przez prostą analogię: Volkswagen kilka lat temu dopuścił się oszustwa na niewyobrażalną wręcz skalę. Ilu ludzi dziś o tym pamięta i jakie to ma dziś znaczenie dla sprzedaży ich aut?

 

Tomek Hajto też zabił, zalany w trupa, kobietę na przejściu dla pieszych, a dziś bryluje w telewizji i kosi hajs aż miło.

 

Sorry, taki mamy świat.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#28 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 340 postów

Napisano 10 luty 2021 - 10:25

A Sasin przewalił 70 baniek i tez nic.

 

Takich przykladow jest mnostwo, ale nie mozna sie kazdym podpierać.

 

VW dostal grubo po kasie, nie tylko wizerunkowo. Ogromne odszkodowania (choc glownie w USA), ale oni sobie poradza tylko jest to rozlozone w czasie.

 

Ale wypadek Kasi i Rity byl naglosniony w calym kraju, za granica zreszta tez.

Tu jeszcze w gre wchodza emocje no i duze pieniadze.

 

Ja na art o Konwie trafilem ponad tydzien temu w komentarzach pod postem Przegladu Sportowego.

Wtedy wydal mi sie to fejk.

 

Od ostatniego tygodnia jednak sporo nowych rzeczy wyplynelo.

Oswiadczenie Marka moim zdaniem mocno spoznione. W dzisiejszcych czasach trzeba reagowac od razu. Bo inaczej jest coraz wiecej domyslow, a jak chlopaki powyzej wspomnieli w kazdej plocie jest troche prawdy.

 

O ile rozwod czy kryzys w zwiazku to ich prywatna sprawa o tyle braklo tam chocby prostego "Kocham Cie" itp.

 

Od wczoraj wisi oswiadczenie Kasi i wiemy, ze rozwod stal sie faktem. 

 

Jesli reszta tez okaze sie prawda to slabo.

Sledze kariere Marka od lat, w koncu od jest tu od nas. Spodziewam sie reakcji sponsorow , bo nikt nie chce sobie psuc wierunku.

Calkiem mozliwe, ze faktycznie wykorzystal czesc srodkow na uruchomienie/inwestycje sklepu na zasadzie, zaraz zwroce (w koncu zaraz bedziemy przed sezonem i zniwami ;) )

Nie jest to etyczne. Jakkolwiek by na to patrzec.

 

 

 



#29 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2021 - 11:52

Jeszcze raz powtórzę, być moze jestem ulepiony z innej gliny ale skoro pieniądze są na koncie mojej niepełnosprawnej żony, to jak mógłbym je podjąć na swoje widzimi się .... tym bardziej jeśli wiemy ze nasz związek wisi na włosku a tak naprawdę że zaraz nie będzie nas. Nie umiem tego pojąć i żadne wytłumaczenia Pana Marka tutaj nie pomogą. 

 

Jeśłi chodzi o reakcje sponsorów to nie sądze zeby jakakolwiek była, Konwa to nie Lewandowski czy chociażby Kwiatkowski czy Majka.... lub nawet Poljański zwykły śmiertelnik nie wie o jego istnieniu. podejrzewam ze jeśli na ulicy zapytasz 100 przygodnie spotkanych ludzi w różnym wieku kim jest Marek Konwa, to mniej niż 10 osób będzie w stanie wskazać czym się zajmuje. 


  • EmPe lubi to

#30 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2204 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 luty 2021 - 12:38

A gdzie tam.

Ilu ludzi Twoim zdaniem o tym przeczyta? Co najwyżej ci, którzy naprawdę siedzą w kolarstwie. Za to nazwisko będzie raz na zawsze rozpoznawalne i będzie kapitałem samo w sobie. Wiem, że to brutalnie zabrzmi, ale sklepy rowerowe nie zarabiają na kolarzach, tylko na szarych ludziach kupujących sprzęt ze średniej półki. Ci ludzie naprawdę nie śledzą prywatnego życia właściciela sklepu.

Przez prostą analogię: Volkswagen kilka lat temu dopuścił się oszustwa na niewyobrażalną wręcz skalę. Ilu ludzi dziś o tym pamięta i jakie to ma dziś znaczenie dla sprzedaży ich aut?

Tomek Hajto też zabił, zalany w trupa, kobietę na przejściu dla pieszych, a dziś bryluje w telewizji i kosi hajs aż miło.

Sorry, taki mamy świat.


No że przeciętnego kowalskiego nie interesuje ten przypadek, ani pana Marka opinia kowalskiego to jasne.

Ale wcale się nie zdziwię że np. organizator zawodów rowerowych delikatnie acz stanowczo zasugeruje że nie życzy sobie p. Marka na starcie. O jakimś tam sposnoringu czy nawet zniżkach na sprzęt nie wspomnę. Po co sobie robić antyreklamę? Żeby tylko mówili? Raczej zabieg na krótko.

#31 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 10 luty 2021 - 12:58

Strasznie mieszane uczucia to wszystko we mnie wzbudza...

 

Z jednej strony kwestię kasy ze zbiórki oboje chcą nieco wyciszyć a z drugiej strony zaraz pojawia się:

"nie mam też obecnie do dyspozycji wszystkich pieniędzy od Was"

"wczoraj zapadł wyrok stwierdzający wyłączną winę Marka w rozpadzie małżeństwa"

 

poprzedzone przez:

"proszę uszanujcie moją prywatność :("

 

Ktoś tu ewidentnie albo dobrze zaplanował wszystkie te oświadczenia albo w drugą stronę - kompletnie ich nie przemyślał i pisał pod wpływem emocji jedynie nakręcając całą machinę.


  • Prozor lubi to

#32 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 10 luty 2021 - 13:39

ale swiat zeszedl na psy,zeby kobiete zostawic w takiej sytuacji.Pomijam ta kase ale od poczatku mi cos nie pasowalo ze one walczą o życie a ten sobie smiga zawody itp jakby nigdy nic



#33 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 10 luty 2021 - 13:57

Poadwokacę przysłowiowego stworzonego tu diabła i zapytam: czy serio ktoś tutaj uważa, że ów zły mąż postanowił pożegnać się z kobietą ponieważ uległa wypadkowi? Bo ja nie sądzę, przecież problem musiał istnieć od miesięcy jak nie od lat, więc nie łączmy całości w tak durny i pusty obraz błagam.



#34 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 871 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 10 luty 2021 - 14:10

Zakładam, że w tej kwestii odpowiedz dałaby data wpłynięcia pozwu o rozwód. Możliwe, że stało się to w ogóle przed wypadkiem.

 

A co do "spalonego wizerunku", to nie wiem czy ktoś z was pamięta, jak kilka firm odwróciło się od "Cycling Majk" czy jak on tam teraz ma, po ten szowinistycznej wpadce.

 

Polecam sobie wejść obecnie na jego fan page, ręki sobie uciąć nie dam, bo nie sledze tego na bieżąco, ale widzę ze sponsorów ma nowych :).

 



#35 tessio

tessio
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 10 luty 2021 - 14:22

A co do "spalonego wizerunku", to nie wiem czy ktoś z was pamięta, jak kilka firm odwróciło się od "Cycling Majk" czy jak on tam teraz ma, po ten szowinistycznej wpadce.

 

 

Po "wyrzuceniu" go z Krossa, praktycznie od razu znalazło się BH, a teraz Giant z tego co widzę.



#36 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 luty 2021 - 15:00

Panowie kto ile lat po ślubie? :D


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#37 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 10 luty 2021 - 15:08

Niecały rok :D. I brak złudzeń, nie wierzę aby rozwód brał się z dnia na dzień albo "z powodu wypadku". To już dopisywane historii przez plotkarzy.



#38 Marqs

Marqs
  • Użytkownik
  • 477 postów

Napisano 10 luty 2021 - 21:29

Skoro plotkujemy to podobno Marek ma romans z fizjoterapeutka żony (byłej). Ile w tej plotce prawdy to nie wiem....

Myślę, że ten wypadek był na tyle nagłośniony, że ta cała akcja ze zbiórka i rozwodem zostanie jeszzce bardziej nagłośniona i tak łatwo i szybko ludzie nie zapomną o tym.

#39 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 10 luty 2021 - 21:31

Skoro plotkujemy to podobno Marek ma romans z fizjoterapeutka żony (byłej). Ile w tej plotce prawdy to nie wiem...

Borze Lesisty, i co z tego? :)

 

ArtisticCharmingAnkole-size_restricted.g



#40 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 luty 2021 - 21:48

Skoro plotkujemy to podobno Marek ma romans z fizjoterapeutka żony (byłej). Ile w tej plotce prawdy to nie wiem....

Myślę, że ten wypadek był na tyle nagłośniony, że ta cała akcja ze zbiórka i rozwodem zostanie jeszzce bardziej nagłośniona i tak łatwo i szybko ludzie nie zapomną o tym.

Ale czemu? 


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź