Koła - części do kół - ogumienie
Subforums
|
|
Koła - obręcze - piasty - szprychy - nypleKoła gotowe oraz części do kół składanych |
|
|
|
OgumienieWszystko o oponach, dętkach oraz szytkach |
|
Jak sprawdzić czy Mavic Ksyrium nadaje się jeszcze do użytkuStarted by krzy1976 , 20 Jun 2012 |
|
|||
|
|
||||
|---|---|---|---|---|
Pomoc w dobraniu zamiennika ...Started by Bushman , 21 Jun 2012 |
|
|||
koła do szosyStarted by rafalek940 , 15 Jun 2012 |
|
|||
Koło Bontrager SSR czy pasuje kaseta 8 rzędówStarted by Gosc_RD95_* , 05 Jun 2012 |
|
|||
Koła i obręcze ProgressStarted by DiscoVolante , 05 Jun 2012 |
|
|||
Zmiana kół - czy trzeba regulować ?Started by robo , 22 Apr 2012 |
|
|||
ambrosio cronoStarted by carloss , 07 May 2012 |
|
|||
Zamykanie zacisków na kołachStarted by Gosc_Stas_* , 01 Sep 2011 |
|
|||
Aksium Race 2011 a kaseta 9 rzędowaStarted by czegevara , 24 May 2012 |
|
|||
szprycha do mavic aksium raceStarted by Gosc_dominik28382_* , 26 May 2012 |
|
|||
Kellys exquisite a koła szosoweStarted by Linker , 26 May 2012 |
|
|||
Koła 28, wielobieg czy kasetaStarted by krystian639 , 21 May 2012 |
|
|||
Zmiana kół z 27x1 1/4 na 28 caliStarted by Gosc_achtung882_* , 13 May 2012 |
|
|||
problem z tylną piastąStarted by sebkaaa , 17 May 2012 |
|
|||
Wymiana paru szprychStarted by Dromik , 12 May 2012 |
|
|||
Piasta na 5 zębatekStarted by wloczykijek , 12 May 2012 |
|
|||
Problem po czyszczeniu obręczyStarted by Dromik , 03 May 2012 |
|
|||
kołol carbonowe 4-ramienneStarted by Gosc_radkowy_* , 27 Apr 2012 |
|
|||
czy ktoś spawał obręcze mavic??Started by Gosc_karas83_* , 21 Apr 2012 |
|
|||
karbonowe obręcze 50mm + szytki w góry?Started by bk , 16 Apr 2012 |
|
|||
jakie koło do opony 27x 1 1/4Started by hulalula , 01 Apr 2012 |
|
|||
jaki to rozmiar koła?Started by mampolek , 15 Apr 2012 |
|
|||
![]() |
jaka dętka?Started by mikim160 , 06 Apr 2012 |
|
||
![]() |
jaka oponka?Started by mikim160 , 29 Mar 2012 |
|
||
czy wytrzymają ?Started by Adam96 , 25 Feb 2012 |
|
|||
Kalkulator do kółStarted by RBT , 23 Feb 2012 |
|
|||
Veltec Volare-opinie.Started by wili666 , 16 Feb 2012 |
|
|||



