Skocz do zawartości


Froome Na Dopingu ? To Niezłe Jajca :d


286 odpowiedzi w tym temacie

#221 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 10 lipiec 2018 - 05:17

Hm... naukowcy. Przypomnę pomidory, szpinak, maslo i wiele innych. pozdr

Dokładnie. Za moich czasów, to były takie same czasy. No i byli naukowcy radzieccy, teraz o nich cisza. A co to dinozaury, wyzdychały jednego dnia. A masło trzeba jeść.

Dokładamy astmatykom do pieca, a sami mamy też wybitnych przedstawicieli. Np Robert Korzeniowski :).

Czas zacząć prowadzić nabór na olimpijczyków w przychodniach dla alergików, a nie okłamywać biedne dzieci w podstawówkach, ze będą wybitnymi kolarzami :).



#222 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:09

Jak dokładnie brzmi Wasz zarzut? Że kiedyś naukowcy podawali inne dane, a dziś podają inne?

Przypominam, że z samej definicji cechą odkrycia naukowego jest możliwość jego podważenia. To oznacza, że nie zawsze nowe odkrycie oznacza, że stare było efektem oszustwa, ale nie jest też najlepszym pomysłem dla zasady przeciwstawić nowemu odkryciu, bo zapewne stare było słuszne.

 

No, chyba że znajdziecie sposób na ostateczne ustalenie prawdy obiektywnej - to dopiero byłby materiał na nagrodę Nobla.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#223 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:20

Prawda, św. prawda i g... prawda.



#224 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 10 lipiec 2018 - 08:31

A bardziej rzeczowo?


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#225 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:01

Ty SHMOO czy jak ci tam, nie chcesz to nie doceniaj działania megadawek witamin. Szprycuj się antybiotykami i kortykosterydami jak jesteś chory. Powodzenia. Kompromitacja jedyna to twoja.
Nie sprawdziłeś tego na sobie o czym mówię to się nie odzywaj. Ja przynajmniej wiem co mówię z autopsji. Ja od kilku lat nie wiem co to lekarz, a Ty? Pewnie latasz chociaż raz do roku i dostajesz ciągle ten sam shit, który sprawi, że i tak trafisz do lekarza jeszcze nie raz. Więc mi tu nie gadaj jak to leki działają a witaminy nie, bo nie czytałeś, nie sprawdziłes na sobie a mądrujesz się jakbyś wszystko wiedział. Z resztą jak większość tutaj. A większość to tylko banda teoretyków, którzy coś tam gdzieś usłyszeli i wierzą w to bojąc się sprawdzić na sobie rzeczy mniej inwazyjne, ale co najważniejsze skuteczne.

#226 sthEn

sthEn
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:02

Ktoś w końcu pozbędzie się tego trolla? To przecież nawet śmieszne nie jest, taka marna próba jakaś.


Ribble R872 - Octane One Gridd


#227 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 10 lipiec 2018 - 09:03

Naukowcy na zamówienie sporządzili ekspertyzę i dzięki temu można wybudować sobie zamek w środku Puszczy Noteckiej.

Kolejny przykład to badania amerykanki nad szkodliwością azotanów w wędlinach. Została zakrzyczana i ośmieszona przez "kolegów", którzy są na liście płac koncernów żywieniowych. Jedynie Duńczycy zabronili u siebie produkcji po jej badaniach.

Każdy ma swoją cenę. Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek.



#228 shmoo

shmoo
  • Użytkownik
  • 1730 postów
  • SkądBrzeg, Wrocław, Bytom

Napisano 10 lipiec 2018 - 10:02

Ty SHMOO czy jak ci tam, nie chcesz to nie doceniaj działania megadawek witamin. Szprycuj się antybiotykami i kortykosterydami jak jesteś chory. Powodzenia. Kompromitacja jedyna to twoja.
Nie sprawdziłeś tego na sobie o czym mówię to się nie odzywaj. Ja przynajmniej wiem co mówię z autopsji. Ja od kilku lat nie wiem co to lekarz, a Ty? Pewnie latasz chociaż raz do roku i dostajesz ciągle ten sam shit, który sprawi, że i tak trafisz do lekarza jeszcze nie raz. Więc mi tu nie gadaj jak to leki działają a witaminy nie, bo nie czytałeś, nie sprawdziłes na sobie a mądrujesz się jakbyś wszystko wiedział. Z resztą jak większość tutaj. A większość to tylko banda teoretyków, którzy coś tam gdzieś usłyszeli i wierzą w to bojąc się sprawdzić na sobie rzeczy mniej inwazyjne, ale co najważniejsze skuteczne.

Nawet nic nie muszę dodawać. Kompromitujesz się już w każdym wpisie. Kolejne twoje domysły (teraz na mój temat) są kompletnie nietrafione.
Chyba twoja magiczna kula się popsuła :D
 


logo1pp-64x64.pngmedium.jpgbadge_new.png


#229 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 10:08

Ty SHMOO czy jak ci tam, nie chcesz to nie doceniaj działania megadawek witamin. Szprycuj się antybiotykami i kortykosterydami jak jesteś chory. Powodzenia. Kompromitacja jedyna to twoja.
Nie sprawdziłeś tego na sobie o czym mówię to się nie odzywaj. Ja przynajmniej wiem co mówię z autopsji. Ja od kilku lat nie wiem co to lekarz, a Ty? Pewnie latasz chociaż raz do roku i dostajesz ciągle ten sam shit, który sprawi, że i tak trafisz do lekarza jeszcze nie raz. Więc mi tu nie gadaj jak to leki działają a witaminy nie, bo nie czytałeś, nie sprawdziłes na sobie a mądrujesz się jakbyś wszystko wiedział. Z resztą jak większość tutaj. A większość to tylko banda teoretyków, którzy coś tam gdzieś usłyszeli i wierzą w to bojąc się sprawdzić na sobie rzeczy mniej inwazyjne, ale co najważniejsze skuteczne.


Przydałby ci się lekarz. Oni zajmują się bardzo różnymi aspektami zdrowia :)

#230 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 10 lipiec 2018 - 10:25

Wracając do tematu. "Wszyscy wiedzą o tym, że mam astmę - tłumaczy się Froom". I teraz możecie mi naskoczyć.

To my kibice i sędziowie produkujemy chorych atletów na zamówienie mediów, bo oglądalność musi być.

Pierdoły z UCI siedli sobie i przekalkulowali ile to wizerunkowo i finansowo straci federacja i odpuścili temat.

Dobrze, że nie ma na TdF jeszcze kolarzy z protezami kończyn. Lekkoatletyka już to przerabiała.



#231 ortogonalny

ortogonalny
  • Użytkownik
  • 218 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:01

Troll, nie troll, ale z antybiotykami i kortykosterydami to ma dużo racji. Niestety, często jest tak, że ich nadmierna konsumpcja tylko wyczyszcza przedpole, że tak powiem, dla inwazji naprawdę groźnego świństwa. Trochę wiem również z autopsji - miałem skrzywioną przegrodę nosową, częste zapalenia zatok, pomogła dopiero operacja. Od tego czasu (3 lata temu), odpukać, byłem raz chory - miałem katar przez 1 dzień. To było dwa lata temu :) 



#232 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:22

Ale to nie jest temat o antybiotykach, przytaczanie takich przykładów to zaciemnianie dyskusji. 


  • ortogonalny lubi to

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#233 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 11:39

A co boli Cię, że wiem rzeczy, o których Ty nigdy się nie dowiesz, bo masz zbyt konserwatywny sprany internetem umysł?
Sam się nie kompromituj! Uważasz się za wielkiego wiedzoka, bo czerpiesz wiadomości z komercyjnych infosów? Weź przestań.

#234 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:37

Komprimituj?

#235 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 15:01

Gorzej ci?

#236 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2018 - 15:10

Froome mówi "wszyscy wiedzą, że mam astmę i możecie mi naskoczyć". No właśnie.... Wszyscy wiedzą i nic z tym nie robią. Super, nie ma to jak na coś zachorować, a potem brać coś na tą chorobę co pomaga podnosić poziom sportowy. I jeszcze śmiać się w oczy światu.
Dla mnie to niepełnosprawny człowiek. Dla takich są para olimpiady i inne tego typu zawody. Tylko, że tu paradoksalnie też by ze wszystkimi wygrał.
Dla mnie odpowiedź jest prosta. Masz jakąś chorobę to nie powinieneś być dopuszczany do zawodów i znajdź sobie inne zajęcie. A nie jakieś podczepianie leków by móc brać udział w zawodach i robienie całego świata w wała.

#237 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8558 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 lipiec 2018 - 05:29

Naukowcy na zamówienie sporządzili ekspertyzę i dzięki temu można wybudować sobie zamek w środku Puszczy Noteckiej. Kolejny przykład to badania amerykanki nad szkodliwością azotanów w wędlinach.

Przykłady znajdziesz nawet na to, że Ziemia jest płaska. Tymczasem fakt jest taki, że 90% swojej wiedzy wykraczającej poza "ogień jest gorący" oraz 99% technologii, z której korzystasz na co dzień, zawdzięczasz właśnie nauce. A także temu, że masz przywilej uczenia się na czyichś błędach i chętnie korzystasz z możliwości zbiorczego oczerniania tych, którym tę wiedzę zawdzięczasz.

Mało tego! Samo to, że wiesz o tym przekręcie (a także o tysiącach niezamierzonych błędów we wcześniejszych badaniach), to również zasługa nauki. Śmiesznie, prawda?

rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#238 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2246 postów
  • Skądkrakow

Napisano 11 lipiec 2018 - 10:10

Wiadomo, że nauka to "potęgi klucz". problem jest w interpretacji na zamówienie, i dopasowanie pod tezę. A teza to kasa.  pozdr



#239 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:04

Przykłady znajdziesz nawet na to, że Ziemia jest płaska. Tymczasem fakt jest taki, że 90% swojej wiedzy wykraczającej poza "ogień jest gorący" oraz 99% technologii, z której korzystasz na co dzień, zawdzięczasz właśnie nauce. A także temu, że masz przywilej uczenia się na czyichś błędach i chętnie korzystasz z możliwości zbiorczego oczerniania tych, którym tę wiedzę zawdzięczasz.

Mało tego! Samo to, że wiesz o tym przekręcie (a także o tysiącach niezamierzonych błędów we wcześniejszych badaniach), to również zasługa nauki. Śmiesznie, prawda?

Nauka to podglądanie przyrody. Wydaje nam się, że jesteśmy tacy wspaniali, a w rzeczywistości ch..... wiemy.

Kiedyś jeżdżono na oponkach 21mm i wszyscy byli w siódmym niebie. Teraz 28mm są OK.

Badania naukowe i fluoryzacja zębów dzieciom w podstawówkach w latach 70-tych. Dzisiaj fluor to zło. Tzw bomba fluorowa.

Poziom cholesterolu <200 największa bzdura, ale nie wszyscy przyjmują to do wiadomości.

Sterole i tłuszcze roślinne to gówno w porównaniu z masłem.

 

PS. Dobrze opłacony k... naukowiec udowodni Ci każdą tezę na zamówienie. A Ziemia oczywiście, że jest płaska. Popatrz na swoje pantofle, wycierają się na początku i końcu podeszwy. Gdyby planeta była okrągła, to ślady użytkowania powinny być na środku :).



#240 Gosc_Peter1983_*

Gosc_Peter1983_*
  • Gość

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:44

A tam piep... sz gościu! Ja nie słucham tez na opłacone zamówienie tylko testuje je na sobie sam, a niektórzy tacy jak Ty dalej będą mi cisnąć bzdety, których nie wyprobowali na sobie bo mają za małe Cocones.
A z tą planetą to już całkiem pojechałes. Zobacz tylko zdjęcia z iluś tam set kilometrów jak to na filmach przyrodniczych i widać, że jest okrągła.
Jedyne co to może nie idealna kula bo po rowniku ma ok. 40 tys. km a po południku 0 jakieś połowę mniej.
PS. Każdy wierzy w to co wierzy, ale wiara musi być poparta dowodami, które wypróbowaliśmy na sobie i dały one efekt!
Tak bym to widział.
Niektórzy jednak dalej będą negować pewne rzeczy, bo guzik sprawdzili na sobie a się mądrują.



Dodaj odpowiedź