Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rowery Rose

rose trek emonda sl6

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 witus78

witus78
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 16 maj 2018 - 10:12

np:Dołączona grafika

Sent from my SM-G930F using Tapatalk



#22 Gac89

Gac89
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 16 maj 2018 - 19:56

Będę mieć możliwość przetestowania przez 2 modelu 900 cf czyli ta sama rama tylko osprzęt 105 i inne koła wiec zobaczymy jak się tym jeździ. Ten venge spoko ale jednak wolałbym tarmaca jak coś

#23 Gac89

Gac89
  • Użytkownik
  • 63 postów

Napisano 18 maj 2018 - 09:09

Z tego co się dowiedziałem to od przyszłego sezonu ma już nie być napisu B'twin na ramie tylko napis Ultra :D może przekona to niektóre osoby :D



#24 paulsen

paulsen
  • Użytkownik
  • 681 postów

Napisano 29 maj 2018 - 20:46

Ponieważ skontaktował się z nami użytkownik, który w weekend wygrał na nim koronny dystans na imprezie Majka Days pozwalam sobie wkleić jego opinię o naszych rowerach (za Jego zgodą oczywiście). Kolega Michał korzysta z modelu XEON CSL: 

Rose Xeon używam od 2014 roku i z tej perspektywy z czystym sumieniem mogę przyznać, że jest to bardzo dobry rower. Bezkompromisowy, rasowy sprzęt do ścigania w najcięższych warunkach. Pewny i precyzyjny na zjazdach z dużym zapasem sztywności gwarantującym efektywną wspinaczkę po górskich sztajfach, czyli dokładnie to czego szukałem. Na oponach 25mm Rose oferuje również zadowalający poziom komfortu, nawet na bardzo nierównej nawierzchni. Moim zdaniem jest to świetny wybór dla ambitnych zawodników, szukających roweru do ścigania, który zaspokoi ich sportowe potrzeby w dniu zakupu, jak i za 5 sezonów. Jestem tego najlepszym przykładem

 


  • kaloo lubi to



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rose, trek, emonda, sl6