Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trek Emonda Sl5 2021

emonda sl5

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#121 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 27 październik 2020 - 09:54

No tak. W zależności natomiast na jaką się zdecydujesz pewnie może to wyglądać trochę lepiej lub trochę gorzej, oryginalna Bontragerowska z modeli SLR tania nie jest. Natomiast te kable i tak są praktycznie całkiem niewidoczne, pojawiają się tylko na moment z pod owijki i znikają na końcu mostka.



#122 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 06 listopad 2020 - 19:02

Miałem w końcu okazję obejrzeć na żywo Emondę SL5 przy okazji wizyty w Gorzowie Wielkopolskim. Na żywo rower prezentuje się świetnie, zwłaszcza w niebieskim kolorze. Szczerze mówiąc wagi nie czuć. Jakby ktoś powiedział, że waży ca 7,5 kg też bym w to uwierzył.
Jednak fakty są nieubłagalne. Gdybym chciał odchudzić Emondę do ok 8 kg musiałbym wydać dodatkowo 5-6 tys. złotych. Z ciężkim sercem odpuściłem zakup, ale jakby ktoś szukał to w Gorzowie w sklepie "Mistrzowskie rowery" są dostępne od ręki na pewno dwie SL 5 w rozmiarze 54, srebrna i niebieska. Polecam  :) 

Sam zdecydowałem się jednak na budowę nowej maszyny według własnego projektu. Rama już zakupiona, resztę części powoli będę kompletował. 


  • kaloo i artho lubią to

#123 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2832 postów

Napisano 08 listopad 2020 - 12:27

Czekamy na wątek o Twoim nowym rowerze - w zasadzie to mógłbyś już zrobić i wrzucać fotki z procesu składania  :D.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: emonda, sl5