Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hammerhead Karoo


234 odpowiedzi w tym temacie

#81 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 20:18

Taki wielki to problem? Jak tylko wejdzie do sprzedaży, pojawią się pewnie silikony na całe urządzenie. Nie wiem jak ty, ale jak, przez lata jeżdżenia we wszystkich warunkach na szosie i przełaju, nie przypominam sobie bym upierdzielił garmina w sposób szczególny od dołu.

Pojawiła się dzisiaj aktualizacja odnośnie ant+ już został 'włączony' i działa.



#82 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 868 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 18 styczeń 2018 - 17:59

Jak wygląda temat? Zaczęli już szerszą wysyłkę, ktoś się orientuje? Dostali sztuki zwykli zjadacze chleba? Jak byłem u nich na fejsie to w komentarzach tam ostra gówno-burza jest :/



#83 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:21

Poczytaj ich bloga. Jest tam dużo informacji nt. scenariuszy wysyłki. Średniooptymistyczny zakładał rozpoczęcie wysyłki z końcem stycznia, kolejny w lutym.



#84 veeye

veeye
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 06 luty 2018 - 20:01

Dzisiaj dostałem maila o treści - Your Karoo ships soon! Please confirm delivery address. Mam nadzieję, że ich soon to rzeczywiście będzie wkrótce a nie za kilka miesięcy  ;-)



#85 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 08 luty 2018 - 14:34

Kilka dni temu również dostałem takiego maila. Liczę, że w połowie lutego dotrze (:



#86 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 26 luty 2018 - 18:29

I jak, masz już?

 

DC Rainmaker wrzucił recenzję. Póki co wygląda mocno na "work in progress". Brakuje jeszcze mnóstwo funkcjonalności z innych urządzeń. Mnie odrzucił czas pracy na baterii, którym chwalą się ludzie w komentarzach. Min. 50% w 4h, 25% w 2,5h nie robi zbyt dobrego wrażenia.



#87 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 26 luty 2018 - 20:08

W tym tygodniu mieć będę.

 

Elemnt też wychodził w formie bety, jest nadzieja.



#88 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 27 luty 2018 - 22:05

Jest i krowa imieniem Karoo. Soft mocno niedopracowany, ale z potencjałem.

comment_ROGRJI2kb2flrMlSve78IPxKQrVIO3Xk



#89 veeye

veeye
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 27 luty 2018 - 22:07

To czekamy na recenzję

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka



#90 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 27 luty 2018 - 22:11

Jest u DC Rainmakera, nic lepszego nie powstanie.


  • joesatch lubi to

#91 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 09:08

Po prawie 2 tygodniach z Karoo, stwierdzam że jest ogromny potencjał i warto było tyle czekać. Co tydzień nowa aktualizacja, która eliminuje na bieżąco zgłaszane błędy. Części danych (temp, %nachylenia) wciąż nie ma, ale pojawią się wkrótce. Bateria daje radę, spadek podobny do Garmina 1000 i 820. Największym plusem jest ekran, który nawet w słońcu jest w pełni czytelny, dotyk jak w smartfonach, nic innego na rynku nie ma do niego nawet startu.



#92 StefanX

StefanX
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 09:25

Tylko beepera żadna aktualizacja nie dołoży. I to jest słabe bardzo. Anulowałem zamówienie, gdy info o braku głośnika wyszło na jaw

#93 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 09:41

Do garmina nie dołożysz przyzwoitego ekranu, do wahoo normalnej nawigacji, do xossa normalnego czegokolwiek, więc brak potrzebnego małej grupie użytkowników komunikatu dźwiękowego jest małym problemem (;



#94 StefanX

StefanX
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 09:50

To co się pojawia w komentarzach u Rainmakera, na fb, yt i innych miejscach w kontekście karoo to nie mała grupa. Zależy do czego się używa. Jeśli treningowo, to brak "beep" jednak kiepskim żartem projektantów. Ta informacja (o braku głośnika) dlatego tak późno wyszła na jaw, bo o to nikt nie pytał. W urządzeniu treningowym beeper to oczywista oczywistość. Ciężko no. robić interwały 30/30 VO2max bez dźwięku. Da się, ale mniej wygodnie. Żaden super ekran nie wynagrodzi braku tak prozaicznej funkcji. Do navi jeszcze ujdzie. Choć ludzie też się na to skarżą.
Sam byłem mocno nakręcony do karoo. W czerwcu zapłaciłem i dopiero w styczniu anulowałem.

  • Prozor lubi to

#95 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 20:55

Tych którym to wisi jest znacznie więcej, zresztą po co komu do trenowania taki kloc? Karoo jest kierowane do 'po prostu jeżdżących'.



#96 Jaca911

Jaca911
  • Użytkownik
  • 533 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 21:01

Do "po prostu jeżdżących"? Szpej za 500$ (w przedsprzedaży za 300$)?. Jaja sobie robisz? Nawet wielkanocne mają swoje granice.
Ja jestem "po prostu jeżdżący" i kupiłem używkę 500-tkę i lubię jak mi pika co 10km i co godzinę brzęczy.

#97 er_te

er_te
  • Użytkownik
  • 710 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 21:59

Czyżbyś właśnie odkrył, że istnieją ludzie bogatsi od ciebie?



#98 Siecky

Siecky
  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 22:10

... i jeszcze jest podgrupa Po Prostu Jeżdżących, która nie zaakceptuje jazdy z tabletem na kierownicy... z beepem czy bez niego... z trzema kieszinkami pełnymi dolarów czy powerbatonów...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka



#99 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 868 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 11 marzec 2018 - 22:24

Czekam, aż ktoś zaraz wyleci z tekstem, że Karoo zaburza mu aerodynamikę roweru xD.

 



#100 StefanX

StefanX
  • Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 23:12

Gabaryty mnie akurat nie przestraszyły. Trzy lata woziłem note 4 na mostku z apką ipbike (na marginesie bdb, choć nieintuicyjna w konfiguracji) i nie odleciałem z tym skrzydłem.
Poszedłem od skrajności w skrajność, po rezygnacji z karoo (Hammerhead jaja sobie zrobił zapominając o dźwięku) wziąłem wahoo bolt i jakoś te 2,2" dają radę.




Dodaj odpowiedź