Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Velo Carpathica" 17.09.2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
192 odpowiedzi w tym temacie

#121 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2011 - 13:55

Uwaga!!!Lekka zmiana trasy na dystansie krótszym.
Szczegóły:
http://www.bieszczad...carpathica.html

#122 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 15 wrzesień 2011 - 09:04

Witam.
Czy ja mogę startować mając 15 lat? Chciałbym się sprawdzić na takim maratonie :)

#123 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 wrzesień 2011 - 09:58

RaQ23, regulamin dopuszcza osoby od 16-tego roku życia... Więc nie możesz zostać dopuszczony do udziału...

#124 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 15 wrzesień 2011 - 10:03

No to wielka szkoda, a miałem taką nadzieję.

#125 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 10:22

Pojedź pół godziny po wszystkich, trasa będize oznakowana i się sprawdzisz, a za rok normalnie wystartujesz.

#126 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 wrzesień 2011 - 10:44

czonk86, nawet nie musi czekać ;-)

RaQ23, nie Ty pierwszy i nie ostatni jechałbyś w ten sposób a tak może złepiesz jakąś grupkę ;-)

W końcu jedziemy w normalnym ruchu, nikt Ci tego nie może zabronić. Ja pisałem, że nie możesz oficjalnie wystartować i być klasyfikowanym.

#127 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 11:08

Mama i Tata mogą zabronić.

#128 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 15 wrzesień 2011 - 12:05

Jutro się wszystko okaże czy wystartuję czy nie :)
Tato jak najbardziej się godzi na to, a nawet pcha mnie na siłę :) A mama myślę, że nie będzie miała nic przeciwko :)

#129 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:52

1. Na miejscu będę w sobotę około 8.00 - czy zostaną mi wydane numery startowe oraz chipy bez żadnych problemów? Na stronie internetowej widnieje informacja, że to możliwe tylko jutro.
2. Czy dzisiejsza wpłata (kasa będzie zaksięgowana jutro) zostanie zaakceptowana?

Może pytania się powtórzą, ale jest tyle niejasności od samego początku, że trudno samemu podjąć decyzję :evil:

#130 Gump

Gump
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądUstrzyki Górne

Napisano 15 wrzesień 2011 - 18:38

RaQ 23, Jedź śmiało jesteś moim ziomalem widzę, więc przed startem pogadamy ;-)

#131 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:29

Zapisy do 17. 8:30, a wpłaty do kiedy?

#132 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:39

Postaram się wstawić na starcie, mam jeszcze małe problemy z żołądkiem, które dopadły mnie wczoraj ale kuruje się domowymi sposobami i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

Gump dzięki za poparcie :) Do zobaczyska! ;)

#133 Jakub123

Jakub123
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 wrzesień 2011 - 20:56

Znajomy ma jedno miejsce w dyliżansie. Wyjazd jutro z Katowic o 15. jazda przez Kraków. Powrót w sobotę 17.-18.

#134 Gosc_plamowski_*

Gosc_plamowski_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 07:38

1. Na miejscu będę w sobotę około 8.00 - czy zostaną mi wydane numery startowe oraz chipy bez żadnych problemów? Na stronie internetowej widnieje informacja, że to możliwe tylko jutro.
2. Czy dzisiejsza wpłata (kasa będzie zaksięgowana jutro) zostanie zaakceptowana?

Może pytania się powtórzą, ale jest tyle niejasności od samego początku, że trudno samemu podjąć decyzję :evil:

Już pisałem, że biuro będzie czynne w sobotę między 8,00 a 8,30 i numery startowe i chipy zostaną wydane
Na wszelki wypadek trzeba wziąć ze sobą wydruk dowodu wpłaty i wtedy na pewno nie będzie problemów z akceptacją.
Zapraszamy.
Dzisiaj od rana pełnia lata z krystalicznie czystym niebem nad Bieszczadami

#135 Gosc_czonk86_*

Gosc_czonk86_*
  • Gość

Napisano 16 wrzesień 2011 - 08:30

a ja mam pytanie w sprawie zgłoszeń: do kiedy można się zapisywać?

Zapisy trwają - zgodnie z regulaminem - do 5.09. Ale biorąc pod uwagę, fakty, ze niektórzy uczestnicy nie mogą podjąć decyzji szybko ;-), są niezdyscyplinowani, mają w charakterze robienie wszystkiego na opak czy też współmałżonkowie do końca stawiają opór ;-), nie pozwalają na opuszczenie pieleszy domowych na dłużej niż na trening i walka o możliwość uczestniczenia w tak pięknej imprezie trwa do końca - informuję, że zapisy będą trwały do godziny 8,30 dnia 17 września. Może jedynie być problem z noclegami i innymi świadczeniami przynależnymi, gdyż nic nie będziemy przygotowywać na zapas i na wszelki wypadek (oprócz numerów startowych z chipami)
Pozdrawiam


Opierając się na tym zapisie, przyjeżdżam dzisiaj do ustrzyk i się zapisuję, Do zobaczenia na starcie. Jutro pełna turystyka.

#136 Gump

Gump
  • Użytkownik
  • 115 postów
  • SkądUstrzyki Górne

Napisano 17 wrzesień 2011 - 16:03

Witam,
Ja już po uff :-P krótszy dystans 4 w Open drugi w kat B było super chociaż w Łobozewie
dostałem zaćmy i moi towarzysze odjechali to byli trzej muszkieterowie bo przez większą część trasy jechaliśmy we czterech. Pozdrawiam moich kolegów a w szczególności
rówieśnika z kategorii wiekowej z Rzeszowa.

#137 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 17 wrzesień 2011 - 17:02

Ja też po. Super impreza. Na tym maratonie przekonałem się jak ciężkim sportem jest kolarstwo. Oto dane z trasy:
Czas: 4:36:42h
Dystans: 125 km
Śr. prędkość: 27 km/h
Max. pr.: 69 km/h

Lekko mówiąc: "nogi mi wchodzą do d***" Było parę momentów gdzie miałem depresję :D m.i.n przed serpentynami za Ustrzykami Górnymi (łapały skurcze), no i w Łobozewie oczywiście. Nic dziwnego Gump, że odcięło Ci prąd to najgorsza góra na trasie, która decydowała o końcowym przebiegu w wyścigu :)
Hmm.. ciekawe które miejsce. Gump, jeżeli będziesz miał wyniki to podeślij tutaj na forum linka z nimi :) Jestem z siebie dumny, hehe :)

Pozdro.

#138 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2011 - 17:07

Było nieźle, również pozdrawiam jako jeden z naszej czwórki, 2gi w open, 2gi w kategorii A. Meta mnie rozczarowała, myślałem że wyścig już ukończyłem (dmuchany balon), a tu czujnik był 5m dalej i kumpel przejechał przede mną, cóż moje niedopatrzenie, szkoda... Swoją drogą ciekawie wyglądałby finisz dużej grupy osób na takim zakręcie (dla pikanterii dodajmy deszcz) - w sumie, to nieciekawie...................................................... :evil:
Atakowaliśmy od 20go kilometra ale coś kolegów nie dało się rozruszać. Ładnie doskoczyliście do nas na tym dłuższym podjeździe, epicka ucieczka, dzięki za wspólną zabawę :)
Jak będą jakieś zdjęcia to linkujcie proszę!

#139 RaQ23

RaQ23
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądUstrzyki Dolne

Napisano 17 wrzesień 2011 - 17:12

Aero, Ty może jesteś tym szaleńcem co się wyrwał za Czarną tak w różowej koszulce? :D

#140 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 wrzesień 2011 - 17:23

To kolega tak rwał w różu, ja w białej :D